نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در تهران

تعمیرات لباسشویی ال جی بصورت کاملا تخصصی توسط نمایندگی دیبا پشتیبان ایرانیان. ماشین لباسشویی یک وسیله ی ضروری برای ما می باشد و قطعا خرابی این وسیله ی مفید می تواند باعث ایجاد خلل در زندگی ما شود. ما در این مقاله قصد داریم تا در رابطه با تعمیر ماشین لباسشویی ال جی مطاب مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم، تا در صورتی که ماشین لباسشویی شما به طور ناگهانی خراب شد، شما بدانید که مشکل از کجاست و دقیقا باید چه اقداماتی انجام دهید و در صورت نیاز به تکنسین باید با چه مرکز و کدام نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی تماس بگیرید. بنابراین اگر شما نیز به اطلاعات بیشتری در زمینه ی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی نیاز دارید، ما خواندن این مقاله را به شما پیشنهاد می کنیم.

فهرست مطالب این صفحه

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی شبانه روزی

احتمالا اسم مطب یا داروخانه ی شبانه روزی زیاد به گوشتان خورده است. اما آیا می دانستید که مراکز و تعمیر گاه هایی هستند که به صورت شبانه روزی در زمینه ی خدمات پس از فروش ال جی از قبیل ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال ساید بای ساید، یخچال فریزر، کولر گازی، ماکروویو و. . . مشغول به فعالیت می باشند. زیرا خرابی هر یک از دستگاه های ضروری منزل شما می تواند بسیار آزار دهنده باشد، و البته جدای بحث آزار دهنده بودن، می تواند باعث خسارت زدن به شما نیز شود. به عنوان مثال باز نشدن درب ماشین لباسشویی، یا نشت آب از ماشین لباسشویی به بیرون، تخلیه نشدن آب از دستگاه و. . . می تواند فاجعه آفرین شود. در نتیجه وجود مراکز مجاز تعمیرات چنین دستگاه هایی، آن هم به صورت شبانه روزی یک لطف بزرگ محسوب می شود و دارای اهمیت بالایی می باشد. نمایندگی دیبا پشتیبان ایرانیان به عنوان یک مرکز شبانه روزی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی، به شهروندان عزیز تهرانی خدمات دهی می کند. ضمنا ما دارای شعب یا نمایندگی تعمیر لوازم خانگی LG در سراسر تهران می باشیم.

ایراد ها و ارور های متداول در تعمیرات لباسشویی ال جی

با این که برند ال جی، ماشین لباسشویی های بسیار با کیفیتی تولید می کند، اما این وسیله ی محبوب ممکن است که روزی خراب شود و به تعمیر نیاز داشته باشد. یک سری ایراد و مشکلات رایج در ماشین لباسشویی ال جی وجود دارد، که آگاهی نسبت به آن ها، می تواند در صورت خرابی ماشین لباسشویی ال جی خیلی به کار شما بیاید. ما در ادامه به بررسی مهم ترین ایراد ها و ارور های ماشین لباسشویی ال جی می پردازیم. لازم به ذکر است که اگر از تخصص کافی برخوردار نیستید با یک تکنسین متخصص از مراکز معتبر و حرفه ای تعمیرات لوازم خانگی یا نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی تماس بگیرید.

ایراد های ماشین لباسشویی ال جی

نشت آب از دستگاه

نشت آب از ماشین لباسشویی یکی از ایرادات رایج می باشد. این مشکل می تواند بخاطر شل بودن شلنگ ورودی آب، شل بودن شلنگ تخلیه ( خروجی آب )، مسدود بودن شلنگ تخلیه، خم شدگی شلنگ تخلیه، مسدود بودن فیلتر تخلیه، خرابی شیر ورودی و. . . اتفاق افتاده باشد. در نتیجه تمام این موارد باید بررسی شوند.

سر و صدای زیاد دستگاه

گاهی ممکن است که از دستگاه شما سر و صدای زیاد و غیر عادی مثل صدای تق تق، یا ویز ویز شنیده شود. این مشکل می تواند در اثر گیر کردن اشیایی مثل سکه، دکمه ی لباس، تزیینات فلزی روی لباس یا. . . در پمپ یا در آبکش اتفاق افتاده باشد. همچنین قرار دادن زیاد لباس ها در دیگ، می تواند باعث ایجاد سر و صدای زیاد شود. علاوه بر این، تراز نبودن دستگاه، سفت نبودن پیچ ها و اتصالات داخلی دستگاه می تواند باعث ایجاد سر و صدا شود. در این صورت شما باید فیلتر تخلیه، پمپ تخلیه و درام ( ابکش ) را به دقت بررسی کنید و اگر جسم خارجی در آن وجود داشت، آن را بردارید و مشکل را بر طرف کنید.

روشن نشدن دستگاه

یکی از ایرادات رایج ماشین های لباسشویی، کارنکردن یا روشن نشدن آن ها می باشد. این مشکل می تواند بخاطر برق نداشتن پریز برق، خرابی سه راهی که دستگاه به آن وصل است، خرابی دو شاخه، خرابی کابل برق و. . . اتفاق افتاده باشد. همچنین ممکن است که برد دستگاه آسیب دیده باشد که باید حتما توسط یک تعمیرکار حرفه ای از نمایندگی ها و مراکز معتبر تعمیرات لباسشویی ال جی بررسی شود.

وارد برنامه نشدن دستگاه

این مشکلات معمولا بخاطر مشکلات مربوط به درب اتفاق می افتد. اگر درب دستگاه به طور کامل بسته نباشد، یا اگر سویچ درب خراب باشد، یا اگر کلید قفل کودک فعال باشد، یا اگر دکمه ی TIM DELAY فعال باشد، بعد از فشار دادن دکمه ی استارت، دستگاه شروع به کار نمی کند و به عبارتی وارد برنامه نمی شود. همچنین خرابی برد نیز می تواند باعث ایجاد این مشکل شود.

وارد نشدن آب به دستگاه

اگر آب وارد ماشین لباسشویی شما نمی شود، باید مواردی از قبیل بسته بودن شیر ورودی آب، خم شدن شلنگ ورودی آب، کم بودن فشار آب منطقه، باز نبودن کامل شیر وردی آب، انسداد شلنگ آب ورودی و. . . بررسی شوند.

خاموش شدن ناگهانی دستگاه

اگر دستگاه شما حین شستشوی لباس ها به طور ناگهانی خاموش می شود، احتمالا دستگاه دچار مشکلات الکتریکی شده است. در نتیجه باید خازن پارازیت گیر، دو شاخه دستگاه، برد، ، تایمر، محافظ و. . . بررسی شوند.

کار نکردن خشک کن ماشین لباسشویی

گاهی ممکن است که خشک کن ماشین لباسشویی کار نکند که در نتیجه ی این امر، لباس ها خیس و مرطوب باقی می مانند. اما علت کار نکردن خشک کن، می تواند خرابی پریز برق، خرابی تایمر به خاطر نوسانات برق، قطع شدن یا شل شدن سیم ها، پر بودن زیاد لباس ها در دیگ، خرابی کلید خشک کن، خرابی فیوز حرارتی، خرابی خازن، خرابی ترموستات و. . . باشد.

ایراد ها و ارور های متداول در تعمیرات لباسشویی ال جی

ارور های ماشین لباسشویی ال جی

ارور OE در ماشین لباسشویی ال جی

این ارور به معنای مشکلی در سیستم تخلیه آب دستگاه می باشد. احتمالا مشکل یا انسدادی در مسیر خروج آب وجود دارد. در این صورت لازم است تا لوله تخلیه و پمپ تخلیه بررسی شوند و در صورت وجود مانعی در لوله تخلیه یا گیر کردن جسمی در پمپ تخلیه، مانع مربوطه برداشته شود.

ارور IE در ماشین لباسشویی ال جی

این ارور به معنای وارد نشدن آب در زمان تعیین شده به دستگاه می باشد. همچنین ممکن است که مقدار آب وارد شده کم بوده باشد. در این صورت لازم است تا لوله های ورودی بررسی شوند و در صورت انسداد، پیچ خوردگی مشکل برطرف گردد. همچنین لازم است تا از باز بودن و سالم بودن شیر ورودی آب نیز اطمینان حاصل کنید.

ارور CL در ماشین لباسشویی ال جی

این ارور در واقع یک خطا نمی باشد و در واقع به معنای یک هشدار و اخطار است. این کد خطا به شما می گوید که قفل کودک فعال است یا ممکن است که قفل کودک گیر کرده باشد. برای غیر فعال کردن قفل کودک لازم است تا دکمه را 3 ثانیه فشار دهید و نگه دارید. در صورت برطرف نشدن ارور، باید دستگاه توسط تکنسین حرفه ای از تعمیرگاه های معتبر و نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی  بررسی شود.

ارور DE در ماشین لباسشویی ال جی

این ارور به معنای باز بودن درب ماشین لباسشویی می باشد. برای رفع ارور باید یک بار درب دستگاه را باز و بسته کنید، اگر ارور بر طرف نشد، احتمالا مشکل از میکروسوئیچ درب، زبانه درب، لولای درب، لاستیک دور درب، سیم کشی و اتصالات دستگاه و برد دستگاه می باشد. در صورت خرابی میکروسویچ، باید این قطعه تعویض شود.

ارور UE در ماشین لباسشویی ال جی

این ارور به معنای بالانس نبودن دستگاه می باشد. احتمالا دستگاه شما در حالت توازن قرار نگرفته است یا این که پایه های دستگاه مشکل دارد و باید سعی کنید تا دستگاه تراز شود. همچنین این ارور می تواند به معنای خرابی روتور استاتور، خرابی تاخو یا بخاطر خرابی برد نیز اتفاق افتاده باشد.

ارور SE در ماشین لباسشویی ال جی

این ارور به معنای خرابی موتور دستگاه می باشد. بررسی و تعمیرات موتور ماشین لباسشویی، یک کار تخصصی می باشد و باید توسط تکنسین متخصص از تعمیرگاه های معتبر مانند دیبا پشتیبان ایرانیان انجام شود.

ارور CE در ماشین لباسشویی ال جی

این ارور به معنای اتصال کوتاه در موتور می باشد. در این صورت لازم است تا ابتدا پریز برق دستگاه را از برق جدا کنید و بعد از چند دققیه دستگاه را به برق وصل کنید. در صورت رفع نشدن ارور، از یک تکنسین کمک بگیرید.

ارور LE در ماشین لباسشویی ال جی

این ارور به معنای قفل شدن موتور دستگاه می باشد. به عنوان مثال در صورتی که لباس های زیاد و سنگینی را درون دستگاه قرار دهید، به موتور فشار زیادی وارد می شود و این ارور نمایش داده می شود. در صورت مشاهده این کد خطا، لازم است تا سیم کشی موتور، استاتور و روتور، سنسور تشخیص دور و نهایتا برد دستگاه بررسی شوند.

ارور SUD در ماشین لباسشویی ال جی

این ارور به معنای زیاد بودن مواد شوینده می باشد. در صورت زیاد بودن مواد شوینده، دستگاه مجبور است تا چرخه ی شستشو را افزایش دهد تا لباس ها تمیز شوند. زمانی که این ارور نمایش داده می شود، جهت جلوگیری از نشت آب به بیرون، دستگاه متوقف می شود.

ارور CD در ماشین لباسشویی ال جی

این ارور در واقع یک کد خطا نمی باشد، به عبارتی یک پیغام یا یک هشدار می باشد و به شما اطلاع می دهد که چرخه ی خشک کن، کارش تمام شده است و شما دیگر می توانید لباسشویی را خاموش کنید و لباس ها را از دستگاه خارج کنید.

ارور PF در ماشین لباسشویی ال جی

این ارور به معنای خطای برق می باشد. به عبارتی ولتاژ نا مناسبی به برد کنترل وارد شده است. معمولا این ارور هنگام قطع و وصل شدن برق ورودی، یا بخاطر نوسانات برق نمایش داده می شود. در این صورت لازم است تا یک بار دستگاه را روشن و خاموش کنید تا ارور بر طرف شود و در صورت رفع نشدن ارور ، لازم است تا برد توسط سرویس کار حرفه ای از نمایندگی ها یا مراکز معتبر تعمیراتی بررسی شود و اگر برد در اثر نوسانات سوخته بود، باید آن را تعویض کنید.

ارور AE در ماشین لباسشویی ال جی

این ارور به معنای وجود نشتی می باشد. در این صورت باید بلافاصله دستگاه را خاموش کنید و دستگاه را از برق جدا کنید. و باید شلنگ ورودی آب، شلنگ تخلیه، دیگ، جا پودری، اتصالات داخلی، فیلتر پمپ تخلیه، شیر برقی ورودی دستگاه، پمپ تخلیه، بلبرینگ، کاسه نمد، لاستیک دور درب، سنسور المنت، واشر آب بندی المنت، منبع هیدروستات و. . . را بررسی کنید. همچنین اگر بعد از بررسی این موارد، ایراد بر طرف نشد، باید برد را نیز بررسی کنید، گاهی ممکن است که برد به اشتباه پیغام خطا بدهد.

ارور FE در ماشین لباسشویی ال جی

این ارور به معنای زیاد بودن آب درون مخزن ماشین لباسشویی می باشد. در این صورت باید سریعا شیر ورودی آب به دستگاه را ببندید و مواردی از قبیل هیدروستات، شلنگ، سیم کشی، اتصالات و برد را بررسی کنید.

ارور EE در ماشین لباسشویی ال جی

این ارور به معنای خرابی برد الکتریکی یا EEPROM می باشد. در این صورت لازم است تا برد کنترل اصلی بررسی شود و این کار کاملا تخصصی می باشد و حتما باید توسط افراد متخصص از تعمیرگاه های مجاز و یا نمایندگی ها انجام گیرد.

ارور TE در ماشین لباسشویی ال جی

این ارور به معنای خرابی المنت یا سنسور المنت می باشد. به المنت هیتر نیز گفته می شود. در این صورت باید هیتر بررسی شود و در صورت اتصال کوتاه شدن هیتر، باید آن را تعویض کنید. همچنین لازم است تا اتصالات و سیم کشی و برد دستگاه نیز بررسی شود.

ارور OE در ماشین لباسشویی ال جی

این ارور به معنای خطای تخلیه یا خطای پمپ تخلیه می باشد. در این صورت باید فاضللاب را بررسی کنید، زیرا ممکن است که فاضلاب پر شده باشد و آب را پس زده باشد. همچنین باید فیلتر پمپ تخلیه، پمپ تخلیه، شلنگ تخلیه، سیم کشی دستگاه نیز بررسی شوند.

معرفی نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی دیبا پشتیبان

معرفی نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی دیبا پشتیبان ایرانیان

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان یک مرکز تعمیرات انواع لوازم خانگی ال جی در تهران می باشد. در این نمایندگی تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی ال جی با ارائه ی گارانتی کتبی معتبر شرکتی، و توسط تکنسین های با تجربه و حرفه ای انجام می پذیرد. این نمایندگی به صورت شبانه روزی مشغول به فعالیت می باشد و آماده ی ارائه ی خدمات به همشهریان عزیز تهرانی است. تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در منزل مشتری و در حضور خود مشتری انجام می شود و اعزام تکنسین به محل در کوتاهترین زمان ممکن و حداکثر 2 ساعت بعد از بت سفارش امکان پذیر می باشد. همچنین در این مرکز خدمات پس از فروش تمامی قطعات ماشین لباسشویی ال جی موجود می باشد و تمامی قطعات، اورجینال و دارای گارانتی می باشند. همچنین این مجموعه دارای شعب متعدد در تمام نقاط تهران نیز می باشد. شماره تماس 5 رقمی نمایندگی دیبا پشتیبان ایرانیان 47278 021 است.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی ما در تهران

تعمیرگاه دیبا پشتیبان ایرانیان دارای شعب یا نمایندگی تعمیر لوازم خانگی LG در غرب، شرق، شمال و سراسر تهران می باشد:

  • مناطق تحت پوشش مجموعه دیبا پشتیبان ایرانیان در شمال تهران جهت ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ال جی شامل محله های تجریش، زعفرانیه، الهیه، ولنجک، ونک، دربند، درکه، جماران، دیباجی، اختیاریه، جردن، پاسداران، چیذر، سوهانک، کاشانک، ظفر، میر داماد، سید خندان، سهروردی، داوودیه و. . . می باشد و شماره تماس شعبه ی شمال تهران ما 22717796 – 22718535 می باشد.
  • مناطق تحت پوشش مجموعه دیبا پشتیبان ایرانیان در غرب تهران شامل محله های چیتگر، دهکده المپیک، ستارخان، صادقیه، بلوار فردوس، شهرک غرب، مرزداران، سعادت آباد، باغ فیض، شهرک آپادانا، گیشا، شهر آرا، استاد معین، آزادی، طرشت، بیمه، اکباتان، شهران، همایون شهر و. . . می باشد و شماره تماس شعبه غرب ما 44291259 – 44291224 می باشد.
  • مناطق تحت پوشش مجموعه دیبا پشتیبان ایرانیان در شرق تهران جهت ارائه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی شامل محله های دردشت، مدائن، تهرانپارس، پیروزی، حکیمیه، زینبیه، آشتیانی، کاظم آباد، مجیدیه، مهران، حشمتیه، ارامنه، نارمک، صفا، کرمان و. . . می باشد. شماره تماس شعبه شرق ما 33514460 – 33505385 می باشد.
  • مناطق تحت پوشش مجموعه دیبا پشتیبان ایرانیان در مرکز تهران شامل محله های عباس آباد، امیر آباد، یوسف آباد، سنایی، کوی نصر، آزادی، دامپزشکی، هاشمی، فاطمی، بلوار کشاورز، ولیعصر، خوش، فردوسی، بازار، مولوی، بهارستان، حسن آباد و. . . می باشد. شماره تماس شعبه مرکز ما 33514460 – 33505385 می باشد.
  • مناطق تحت پوشش مجموعه دیبا پشتیبان ایرانیان در جنوب تهران شامل محله های زمزم، سی متری جی، سلسبیل، نیارکی، یافت آباد، نازی آباد، عبدل آباد، افسریه، کمیل، شوش، آگاهی، طیب، ابوذر، یاخچی آباد، جوانمرد قصاب، مسعودیه، شاد آباد، فتح و. . . می باشد. شماره تماس شعبه جنوب ما 33514460 – 33505385می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278