نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در تهران

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در تهران

تعمیرات لباسشویی ال جی بصورت کاملا تخصصی توسط نمایندگی ال جی پشتیبان. ماشین لباسشویی یک وسیله ی ضروری برای ما می باشد و قطعا خرابی این وسیله ی مفید می تواند باعث ایجاد خلل در زندگی ما شود. ما در این مقاله قصد داریم تا در رابطه با تعمیر ماشین لباسشویی ال جی مطاب مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم، تا در صورتی که ماشین لباسشویی شما به طور ناگهانی خراب شد، شما بدانید که مشکل از کجاست و دقیقا باید چه اقداماتی انجام دهید و در صورت نیاز به تکنسین باید با چه مرکز و کدام نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی تماس بگیرید. بنابراین اگر شما نیز به اطلاعات بیشتری در زمینه ی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی نیاز دارید، ما خواندن این مقاله را به شما پیشنهاد می کنیم.

فهرست مطالب این صفحه

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی شبانه روزی

احتمالا اسم مطب یا داروخانه ی شبانه روزی زیاد به گوشتان خورده است. اما آیا می دانستید که مراکز و تعمیر گاه هایی هستند که به صورت شبانه روزی در زمینه ی خدمات پس از فروش ال جی از قبیل ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال ساید بای ساید، یخچال فریزر، کولر گازی، ماکروویو و. . . مشغول به فعالیت می باشند. زیرا خرابی هر یک از دستگاه های ضروری منزل شما می تواند بسیار آزار دهنده باشد، و البته جدای بحث آزار دهنده بودن، می تواند باعث خسارت زدن به شما نیز شود. به عنوان مثال باز نشدن درب ماشین لباسشویی، یا نشت آب از ماشین لباسشویی به بیرون، تخلیه نشدن آب از دستگاه و. . . می تواند فاجعه آفرین شود. در نتیجه وجود مراکز مجاز تعمیرات چنین دستگاه هایی، آن هم به صورت شبانه روزی یک لطف بزرگ محسوب می شود و دارای اهمیت بالایی می باشد. مرکز ال جی پشتیبان به عنوان یک نمایندگی شبانه روزی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی، به شهروندان عزیز تهرانی خدمات دهی می کند. ضمنا ما دارای شعب یا نمایندگی تعمیرات ال جی LG در سراسر تهران می باشیم.

ایراد ها و ارور های متداول در تعمیرات لباسشویی ال جی

با این که برند ال جی، ماشین لباسشویی های بسیار با کیفیتی تولید می کند، اما این وسیله ی محبوب ممکن است که روزی خراب شود و به تعمیر نیاز داشته باشد. یک سری ایراد و مشکلات رایج در ماشین لباسشویی ال جی وجود دارد، که آگاهی نسبت به آن ها، می تواند در صورت خرابی ماشین لباسشویی ال جی خیلی به کار شما بیاید. ما در ادامه به بررسی مهم ترین ایراد ها و ارور های ماشین لباسشویی ال جی می پردازیم. لازم به ذکر است که اگر از تخصص کافی برخوردار نیستید با یک تکنسین متخصص از مراکز معتبر و حرفه ای تعمیرات لوازم خانگی یا نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی تماس بگیرید.

ایراد های ماشین لباسشویی ال جی

نشت آب از دستگاه

نشت آب از ماشین لباسشویی یکی از ایرادات رایج می باشد. این مشکل می تواند بخاطر شل بودن شلنگ ورودی آب، شل بودن شلنگ تخلیه ( خروجی آب )، مسدود بودن شلنگ تخلیه، خم شدگی شلنگ تخلیه، مسدود بودن فیلتر تخلیه، خرابی شیر ورودی و. . . اتفاق افتاده باشد. در نتیجه تمام این موارد باید بررسی شوند.

سر و صدای زیاد دستگاه

گاهی ممکن است که از دستگاه شما سر و صدای زیاد و غیر عادی مثل صدای تق تق، یا ویز ویز شنیده شود. این مشکل می تواند در اثر گیر کردن اشیایی مثل سکه، دکمه ی لباس، تزیینات فلزی روی لباس یا. . . در پمپ یا در آبکش اتفاق افتاده باشد. همچنین قرار دادن زیاد لباس ها در دیگ، می تواند باعث ایجاد سر و صدای زیاد شود. علاوه بر این، تراز نبودن دستگاه، سفت نبودن پیچ ها و اتصالات داخلی دستگاه می تواند باعث ایجاد سر و صدا شود. در این صورت شما باید فیلتر تخلیه، پمپ تخلیه و درام ( ابکش ) را به دقت بررسی کنید و اگر جسم خارجی در آن وجود داشت، آن را بردارید و مشکل را بر طرف کنید.

روشن نشدن دستگاه

یکی از ایرادات رایج ماشین های لباسشویی، کارنکردن یا روشن نشدن آن ها می باشد. این مشکل می تواند بخاطر برق نداشتن پریز برق، خرابی سه راهی که دستگاه به آن وصل است، خرابی دو شاخه، خرابی کابل برق و. . . اتفاق افتاده باشد. همچنین ممکن است که برد دستگاه آسیب دیده باشد که باید حتما توسط یک تعمیرکار حرفه ای از تعمیرگاه ها و نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی بررسی شود.

وارد برنامه نشدن دستگاه

این مشکلات معمولا بخاطر مشکلات مربوط به درب اتفاق می افتد. اگر درب دستگاه به طور کامل بسته نباشد، یا اگر سویچ درب خراب باشد، یا اگر کلید قفل کودک فعال باشد، یا اگر دکمه ی TIM DELAY فعال باشد، بعد از فشار دادن دکمه ی استارت، دستگاه شروع به کار نمی کند و به عبارتی وارد برنامه نمی شود. همچنین خرابی برد نیز می تواند باعث ایجاد این مشکل شود.

وارد نشدن آب به دستگاه

اگر آب وارد ماشین لباسشویی شما نمی شود، باید مواردی از قبیل بسته بودن شیر ورودی آب، خم شدن شلنگ ورودی آب، کم بودن فشار آب منطقه، باز نبودن کامل شیر وردی آب، انسداد شلنگ آب ورودی و. . . بررسی شوند.

خاموش شدن ناگهانی دستگاه

اگر دستگاه شما حین شستشوی لباس ها به طور ناگهانی خاموش می شود، احتمالا دستگاه دچار مشکلات الکتریکی شده است. در نتیجه باید خازن پارازیت گیر، دو شاخه دستگاه، برد، ، تایمر، محافظ و. . . بررسی شوند.

کار نکردن خشک کن ماشین لباسشویی

گاهی ممکن است که خشک کن ماشین لباسشویی کار نکند که در نتیجه ی این امر، لباس ها خیس و مرطوب باقی می مانند. اما علت کار نکردن خشک کن، می تواند خرابی پریز برق، خرابی تایمر به خاطر نوسانات برق، قطع شدن یا شل شدن سیم ها، پر بودن زیاد لباس ها در دیگ، خرابی کلید خشک کن، خرابی فیوز حرارتی، خرابی خازن، خرابی ترموستات و. . . باشد.

تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در تهران

ارور های ماشین لباسشویی ال جی

ارور OE در ماشین لباسشویی ال جی

این ارور به معنای مشکلی در سیستم تخلیه آب دستگاه می باشد. احتمالا مشکل یا انسدادی در مسیر خروج آب وجود دارد. در این صورت لازم است تا لوله تخلیه و پمپ تخلیه بررسی شوند و در صورت وجود مانعی در لوله تخلیه یا گیر کردن جسمی در پمپ تخلیه، مانع مربوطه برداشته شود.

ارور IE در ماشین لباسشویی ال جی

این ارور به معنای وارد نشدن آب در زمان تعیین شده به دستگاه می باشد. همچنین ممکن است که مقدار آب وارد شده کم بوده باشد. در این صورت لازم است تا لوله های ورودی بررسی شوند و در صورت انسداد، پیچ خوردگی مشکل برطرف گردد. همچنین لازم است تا از باز بودن و سالم بودن شیر ورودی آب نیز اطمینان حاصل کنید.

ارور CL در ماشین لباسشویی ال جی

این ارور در واقع یک خطا نمی باشد و در واقع به معنای یک هشدار و اخطار است. این کد خطا به شما می گوید که قفل کودک فعال است یا ممکن است که قفل کودک گیر کرده باشد. برای غیر فعال کردن قفل کودک لازم است تا دکمه را 3 ثانیه فشار دهید و نگه دارید. در صورت برطرف نشدن ارور، باید دستگاه توسط تکنسین حرفه ای از تعمیرگاه های معتبر و نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی  بررسی شود.

ارور DE در ماشین لباسشویی ال جی

این ارور به معنای باز بودن درب ماشین لباسشویی می باشد. برای رفع ارور باید یک بار درب دستگاه را باز و بسته کنید، اگر ارور بر طرف نشد، احتمالا مشکل از میکروسوئیچ درب، زبانه درب، لولای درب، لاستیک دور درب، سیم کشی و اتصالات دستگاه و برد دستگاه می باشد. در صورت خرابی میکروسویچ، باید این قطعه تعویض شود.

ارور UE در ماشین لباسشویی ال جی

این ارور به معنای بالانس نبودن دستگاه می باشد. احتمالا دستگاه شما در حالت توازن قرار نگرفته است یا این که پایه های دستگاه مشکل دارد و باید سعی کنید تا دستگاه تراز شود. همچنین این ارور می تواند به معنای خرابی روتور استاتور، خرابی تاخو یا بخاطر خرابی برد نیز اتفاق افتاده باشد.

ارور SE در ماشین لباسشویی ال جی

این ارور به معنای خرابی موتور دستگاه می باشد. بررسی و تعمیرات موتور ماشین لباسشویی، یک کار تخصصی می باشد و باید توسط تکنسین متخصص از نمایندگی معتبر مانند ال جی پشتیبان انجام شود.

ارور CE در ماشین لباسشویی ال جی

این ارور به معنای اتصال کوتاه در موتور می باشد. در این صورت لازم است تا ابتدا پریز برق دستگاه را از برق جدا کنید و بعد از چند دققیه دستگاه را به برق وصل کنید. در صورت رفع نشدن ارور، از یک تکنسین نمایندگی کمک بگیرید.

ارور LE در ماشین لباسشویی ال جی

این ارور به معنای قفل شدن موتور دستگاه می باشد. به عنوان مثال در صورتی که لباس های زیاد و سنگینی را درون دستگاه قرار دهید، به موتور فشار زیادی وارد می شود و این ارور نمایش داده می شود. در صورت مشاهده این کد خطا، لازم است تا سیم کشی موتور، استاتور و روتور، سنسور تشخیص دور و نهایتا برد دستگاه بررسی شوند.

ارور SUD در ماشین لباسشویی ال جی

این ارور به معنای زیاد بودن مواد شوینده می باشد. در صورت زیاد بودن مواد شوینده، دستگاه مجبور است تا چرخه ی شستشو را افزایش دهد تا لباس ها تمیز شوند. زمانی که این ارور نمایش داده می شود، جهت جلوگیری از نشت آب به بیرون، دستگاه متوقف می شود.

ارور CD در ماشین لباسشویی ال جی

این ارور در واقع یک کد خطا نمی باشد، به عبارتی یک پیغام یا یک هشدار می باشد و به شما اطلاع می دهد که چرخه ی خشک کن، کارش تمام شده است و شما دیگر می توانید لباسشویی را خاموش کنید و لباس ها را از دستگاه خارج کنید.

ارور PF در ماشین لباسشویی ال جی

این ارور به معنای خطای برق می باشد. به عبارتی ولتاژ نا مناسبی به برد کنترل وارد شده است. معمولا این ارور هنگام قطع و وصل شدن برق ورودی، یا بخاطر نوسانات برق نمایش داده می شود. در این صورت لازم است تا یک بار دستگاه را روشن و خاموش کنید تا ارور بر طرف شود و در صورت رفع نشدن ارور ، لازم است تا برد توسط سرویس کار حرفه ای از تعمیرگاه ها یا نمایندگی معتبر تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی بررسی شود و اگر برد در اثر نوسانات سوخته بود، باید آن را تعویض کنید.

ارور AE در ماشین لباسشویی ال جی

این ارور به معنای وجود نشتی می باشد. در این صورت باید بلافاصله دستگاه را خاموش کنید و دستگاه را از برق جدا کنید. و باید شلنگ ورودی آب، شلنگ تخلیه، دیگ، جا پودری، اتصالات داخلی، فیلتر پمپ تخلیه، شیر برقی ورودی دستگاه، پمپ تخلیه، بلبرینگ، کاسه نمد، لاستیک دور درب، سنسور المنت، واشر آب بندی المنت، منبع هیدروستات و. . . را بررسی کنید. همچنین اگر بعد از بررسی این موارد، ایراد بر طرف نشد، باید برد را نیز بررسی کنید، گاهی ممکن است که برد به اشتباه پیغام خطا بدهد.

ارور FE در ماشین لباسشویی ال جی

این ارور به معنای زیاد بودن آب درون مخزن ماشین لباسشویی می باشد. در این صورت باید سریعا شیر ورودی آب به دستگاه را ببندید و مواردی از قبیل هیدروستات، شلنگ، سیم کشی، اتصالات و برد را بررسی کنید.

ارور EE در ماشین لباسشویی ال جی

این ارور به معنای خرابی برد الکتریکی یا EEPROM می باشد. در این صورت لازم است تا برد کنترل اصلی بررسی شود و این کار کاملا تخصصی می باشد و حتما باید توسط افراد متخصص از تعمیرگاه های مجاز و یا نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی انجام گیرد.

ارور TE در ماشین لباسشویی ال جی

این ارور به معنای خرابی المنت یا سنسور المنت می باشد. به المنت هیتر نیز گفته می شود. در این صورت باید هیتر بررسی شود و در صورت اتصال کوتاه شدن هیتر، باید آن را تعویض کنید. همچنین لازم است تا اتصالات و سیم کشی و برد دستگاه نیز بررسی شود.

ارور OE در ماشین لباسشویی ال جی

این ارور به معنای خطای تخلیه یا خطای پمپ تخلیه می باشد. در این صورت باید فاضللاب را بررسی کنید، زیرا ممکن است که فاضلاب پر شده باشد و آب را پس زده باشد. همچنین باید فیلتر پمپ تخلیه، پمپ تخلیه، شلنگ تخلیه، سیم کشی دستگاه نیز بررسی شوند.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی

معرفی نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی پشتیبان

تعمیرگاه مجاز ال جی پشتیبان نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی ال جی در تهران می باشد. در این مرکز تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی ال جی با ارائه ی گارانتی کتبی معتبر شرکتی، و توسط تکنسین های با تجربه و حرفه ای انجام می پذیرد. این مرکز خدمات پس از فروش به صورت شبانه روزی مشغول به فعالیت می باشد و آماده ی ارائه ی خدمات به همشهریان عزیز تهرانی است. تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در منزل مشتری و در حضور خود مشتری انجام می شود و اعزام تکنسین به محل در کوتاهترین زمان ممکن و حداکثر 2 ساعت بعد از بت سفارش امکان پذیر می باشد. همچنین در این نمایندگی تعمیرات تمامی قطعات ماشین لباسشویی ال جی موجود می باشد و تمامی قطعات، اورجینال و دارای گارانتی می باشند. همچنین این مجموعه دارای شعب متعدد در تمام نقاط تهران نیز می باشد. شماره تماس 5 رقمی مرکز ال جی پشتیبان 47278 021 است.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی ما در تهران

تعمیرگاه ال جی پشتیبان دارای شعب یا مرکز تعمیر لوازم خانگی LG در غرب، شرق، شمال و سراسر تهران می باشد:

 • مناطق تحت پوشش نمایندگی ال جی پشتیبان در شمال تهران جهت ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ال جی شامل محله های تجریش، زعفرانیه، الهیه، ولنجک، ونک، دربند، درکه، جماران، دیباجی، اختیاریه، جردن، پاسداران، چیذر، سوهانک، کاشانک، ظفر، میر داماد، سید خندان، سهروردی، داوودیه و. . . می باشد و شماره تماس شعبه ی شمال تهران ما 22717796 – 22718535 می باشد.
 • مناطق تحت پوشش نمایندگی ال جی پشتیبان در غرب تهران شامل محله های چیتگر، دهکده المپیک، ستارخان، صادقیه، بلوار فردوس، شهرک غرب، مرزداران، سعادت آباد، باغ فیض، شهرک آپادانا، گیشا، شهر آرا، استاد معین، آزادی، طرشت، بیمه، اکباتان، شهران، همایون شهر و. . . می باشد و شماره تماس شعبه غرب ما 44291259 – 44291224 می باشد.
 • مناطق تحت پوشش نمایندگی ال جی پشتیبان در شرق تهران جهت ارائه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی شامل محله های دردشت، مدائن، تهرانپارس، پیروزی، حکیمیه، زینبیه، آشتیانی، کاظم آباد، مجیدیه، مهران، حشمتیه، ارامنه، نارمک، صفا، کرمان و. . . می باشد. شماره تماس شعبه شرق ما 33514460 – 33505385 می باشد.
 • مناطق تحت پوشش نمایندگی ال جی پشتیبان در مرکز تهران شامل محله های عباس آباد، امیر آباد، یوسف آباد، سنایی، کوی نصر، آزادی، دامپزشکی، هاشمی، فاطمی، بلوار کشاورز، ولیعصر، خوش، فردوسی، بازار، مولوی، بهارستان، حسن آباد و. . . می باشد. شماره تماس شعبه مرکز ما 33514460 – 33505385 می باشد.
 • مناطق تحت پوشش نمایندگی ال جی پشتیبان در جنوب تهران شامل محله های زمزم، سی متری جی، سلسبیل، نیارکی، یافت آباد، نازی آباد، عبدل آباد، افسریه، کمیل، شوش، آگاهی، طیب، ابوذر، یاخچی آباد، جوانمرد قصاب، مسعودیه، شاد آباد، فتح و. . . می باشد. شماره تماس شعبه جنوب ما 33514460 – 33505385می باشد.

69 thoughts on “نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در تهران”

 1. سلام خسته نباشید
  ماشین لباس شویی ال جی من شست شوی ۳۰دقیقه را یک ساعت طول میده.ومدوام درحال تخلیه آب هست درصورتی که داخل مخزن آبی نیست.
  مشکل کجاست؟

 2. رسول کاظمی

  سلام ماشین لباسشویی الجی من ارور se میده . شیر آب ورودی هم بازه اما اصلا دستگاه شروع به کار نمیکنه و ارور se روی صفحه نمایشگر ظاهر میشه . چجوری باید ارور رو فع کنم ؟

  1. سلام دوست گرامی ، این ارور هم به معنای عدم ورود آب می باشد و هم می تواند به معنای خرابی برد باشد . البته دلایل دیگری هم می تواند باعث ایجاد این ارور شود . شما می توانید جهت اطلاعات بیشتر این لینک را بررسی کنید : https://www.lgposhtiban.com/washing-machine/se-error-code/

 3. نگار کبیری

  سلام وقتتون بخیر ، من لباسشویی ال جی مدل wf-7706QD دارم . وقتی دستگاه رو روشن میکنم و میذارمش روی QUICK 30 دستگاه اصلا شروع به کار نمیکنه و همه ی دکمه های روی دستگاه چشمک میزنن و صدا میده . میشه راهنمایی کنید . با تشکر

  1. سلام دوست گرامی ، ممکن است که علت فعال بودن قفل کودک باشد . در صورتی که دستگاه شما صفحه نمایشگر داشته باشد ، ارور CL نمایش داده می شود . برای غیر فعال کردن دکمه ی قفل کودک همزمان کلید های Medic rinse و Pre wash را فشار دهید و به مدت 3 ثانیه نگه دارید .

 4. سیاوش روحانی

  روز بخیر ، لباسشویی روی حالت شستشوی 30 دققیه ای بود ، اما یه دفعه دستگاه از کار افتاد و ماشین لباسشویی کلا روشن نمیشه . مشکل چیه ؟

  1. سلام. این مشکل ممکن است به دلیل خرابی شیر برقی ، خرابی پمپ تخلیه ، خرابی میکروسوئیچ ، خرابی برد و … اتفاق افتاده باشد . برای رفع مشکل بهتر است تا دستگاه شما توسط تکنسین بررسی شود .

 5. علیرضا افتخار

  با عرض سلام ، ماشین لباسشویی ما الان روشن نمیشه و هرچقدر دکمه ی استارت رو فشار میدم هیچ اتفاقی نمیوفته ، یعنی حتی دکمه هم روشن نمیشه مشکل چیه ؟

  1. سلام. باید ابتدا مطمئن شوید که برق به دستگاه میرسد ، برای این منظور باید پریز برق و دوشاخه را بررسی کنید . اگر این موارد سالم بودند ، باید با یک تعمیرکار ماشین لباسشویی تماس حال بفرمایید .

  1. پس احتمالا قفل کودک فعاله ، باید قفل کودک را غیر فعال کنید . برای غیر فعال کردن قابلیت قفل کودک باید دکمه ی child lock را فشار دهید و 3 ثانیه آن را نگه دارید .

 6. سلام و وقت بخیر ، ماشین لباسشویی ما سرو صدا و تکون زیادی داره کاملا تراز هم هست مشکل از کجا میتونه باشه

 7. سلام خسته نباشید ، لباسشویی ال جی دارم ، آب با فشار خیلی کم وارد مخزن پودر می شود ، شیر های آب سرد و گرم را از پشت دستگاه باز کردم و آن ها را تمیز کردم ، اما مشکل حل نشد ، همچنین لباس ها به علت کم بودن آب به خوبی شسته نمی شوند . چجوری باید ایراد را رفع کنیم ؟

  1. سلام دوست گرامی ، شیر برقی دستگاه شما نیاز به سرویس یا تعویض دارد . زیرا شیر برقی وظیفه دارد تا آب را وارد مخزن جا پودری کند .

 8. سلام ، لباسشویی من آب گیری نمی کند ، آب گرم را آبگیری می کند ولی آب سرد را آبگیری نمی کند . مشکل چیست ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید .

  1. سلام دوست گرامی ، احتمالا شیر برقی مربوط به ورود آب سرد ماشین لباسشویی دچار ایراد شده است . بنابراین لازم است شیر برقی مربوط به آب سرد ، سرویس و یا تعویض شود .

 9. خسته نباشد ، ببخشید میخواستم بپرسم که آیا شما برد الکترونیکی ماشین لباسشویی ال جی رو هم تعمیر می کنید ؟ اگه امکانش هست راهنماییم می کنید که من باید چجوری باهاتون ارتباط برقرار کنم ؟

  1. سلام دوست گرامی ، بله امکان تعمیر برد الکترونیکی ماشین لباسشویی ال جی وجود دارد . جهت هماهنگی بیشتر لطفا با شماره تلفن 47278 021 تماس بگیرید .

 10. سلام و درود ، ماشین لباسشویی ال جی من آب رو تخلیه نمیکنه ، به من گفتن که احتمالا فیلتر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی مسدود شده . میشه لطفا راهنمایی بفرمایید که چجوری باید انسداد فیلتر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی ال جی رو رفع کنم . آیا خودم میتونم این کار رو انجام بدم یا باید تعمیرکار بیاد ؟

   1. علی کریمی

    سلام محترم ماشین لباسشویی بنده ۷ کیلویی ساده است موقع شروع شستشو یک دور می‌زنه و میخواد دوباره بچرخه انگاری گیر داره و نمیتونه نمیدونم مشکلش چیست؟

 11. علی اکبری

  سلام ماشین لباسشویی 9 کیلویی ال جی دارم ، تعمیرکار میگه برد ایراد داره باید تعمیر بشه ، شما تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی رو انجام میدین ؟

  1. سلام دوست گرامی ، بله انجام می دهیم . جهت هماهنگی و ثبت درخواست لطفا تماس بگیرید .

 12. پور عبادی

  ادب و احترام ، یخچال فریزر ال جی دارم که در یخچال آب یخ می زند . مشکل چیست ؟ محبت می کنید راهنمایی بفرمایید . پور عبادی هستم از شهر ری

  1. سلام دوست گرامی ، احتمالا سنسور ها مشکل دارند یا این که ممکن است که برد مشکل داشته باشد . باید دستگاه شما توسط تکنسین بررسی شود . در صورت تمایل می توانید درخواست تکنسین بدهید .

 13. جناب ببخشید صدای زنگ و بوق ماشین لباسشویی ال جی ما قطع شده . علت چیه ؟ با تشکر

 14. سلام ماشین لباسشویی هفت کیلویی ال جی دارم ، درش از بالا باز میشه ، موتورش خراب شده ، از کجا میتونم تهیه کنم ؟

 15. جناب ببخشید صدای زنگ و بوق ماشین لباسشویی ال جی ما قطع شده . علت چیه ؟ با تشکر

  1. سلام دوست گرامی ، ممکنه که خودتون قطع کرده باشید ، ممکنه که بیزرش از رو بردتون خراب شده باشه .

 16. سلام ماشین لباسشویی هفت کیلویی ال جی دارم ، درش از بالا باز میشه ، موتورش خراب شده ، از کجا میتونم تهیه کنم ؟

  1. سلام دوست گرامی لطفا جهت استعلام موجودی و خرید قطعات ماشین لباسشویی ال جی با شماره های شرکت تماس بگیرید .

  1. سلام دوست گرامی ، لطفا جهت استعلام موجودی و اطلاع از قیمت و یا خرید قطعات ماشین لباسشویی ال جی با شماره های شرکت تماس بگیرید .

 17. سلام ماشین لباسشویی درب از بالا 13 کیلویی دارم . 2 ساله دارم از دستگاه استفاده میکنم ، وقتی لباسها رو میشوره روی لباسها مخصوصا تیره سفیدک میزنه . با اینکه دائم فیلترشو تمیز میکنیم و از مایع لباسشویی استفاده می کنیم ولی باز هم این مشکل وجود داره . راه حل چیه ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید .

  1. سلام دوست گرامی ، احتمالا دستگاه شما مشکل جرم گیری داخل دیگ داره ، و یا ممکنه لوله های جا پودری کیپ باشه ، پیشنهاد می کنیم که از یک جرم گیر لباسشویی استفاده کنید تا رسوب رفع شود ، اگر مشکل بر طرف نشد ، باید کار های اساسی تری انجام بشه و باید دستگاه شما توسط تکنسین بررسی بشه .

 18. سلام وقت بخیر ، لاستیک دور درب ماشین لباسشویی ال جی مدل 80134n رو موجود دارین ؟

  1. سلام دوست گرامی ، لطفا جهت استعلام موجودی و خرید قطعات ماشین لباسشویی ال جی با شماره های شرکت تماس بگیرید

 19. سلام وقت بخیر ، ببخشید بنده یک لباسشویی اتوماتیک 10 کیلویی ال جی مدل F4V5RYP0W رو خریداری کردم . الان راه اندازی کردم که امتحان کنم . اما مرتب بعد از کمی کار علامت IE میاد روی صفحه . بزرگوار میشه لطفا راهنمایی بفرمایید .

  1. سلام دوست گرامی ، ارور IE مخفف INPUT RROR که به معنای مشکل آبگیری می باشد . ممکنه شیر آب بسته باشه یا ممکنه دستگاه بد نصب شده باشد یا ممکنه شلنگ تا خورده باشد و یا ممکنه که شیر برقی یا برد مشکل داشته باشه . موارد گفته شده رو بررسی کنید و اگر مشکل رفع نشد از یک تکنسین بخواهید تا دستگاه شما را بازدید کند .

 20. روز بخیر ، ماشین لباسشویی ال جی 7 کیلیی دارم . من همیشه از شستشوی دستگاهم راضی بودم ولی الان اصلا رضایت ندارم و لباس ها کاملا تمیز شسته نمیشن و انگار روشون پودر و لکه ی سفید به خصوص رو لباسای مشکی وجود داره ، خواستم علتش رو بدونم .

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، احتمالا شما از پودر یا مواد شوینده به مقدار بیش از حد مجاز استفاده می کنید و یا شاید مواد شوینده تان منقضی شده و یا کیفیت مطلوبی ندارد . اما اگر از این موارد مطمئئن هستید ، ممکن است که ایراد از المنت یا مشکل از انسداد لوله های تخلیه باشد .

 21. درود ، ماشین لباسشویی ال جی دارم ، دستگاهمون آب رو تخلیه نمیکنه ، نمیدونم ایراد از کجاست میشه لطفا راهنمایی کنید .

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، این ایراد میتونه چند دلیل مختلف داشته باشه . به عنوان مثال ممکنه شلنگ خروجی آب مسدود باشه و یا شلنگ خروجی آب تا خورده باشد . همچنین ممکن است که پمپ تخلیه خراب باشد و یا پمپ تخلیه مسدود شده باشد . همچنین ممکن است که ایراد از برد باشد .

 22. سلام وقت بخیر ، لباس ها بعد از شستشو بوی بد می دهند . انگار نه انگار که لباس ها شسته شده اند . علت آن چیست ؟ با تشکر

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، معمولا این مشکل به علت رشد کپک در درز های لاستیک ماشین لباسشویی اتفاق می افتد ، جهت رفع این مشکل باید درزگیر های ماشین لباسشویی را در آورید آن را به خوبی شستشو دهید و مجدد در داخل دستگاه نصب کنید .

 23. درود ، ماشین لباسشویی ما نمیچرخد . حجم لباس ها هم متناسب می باشد ، یعنی نه کم و نه زیاد است . اما با این حال نمیدانم چرا این مشکل وجود دارد .

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، درست می فرمایید یکی از دلایل نچرخیدن ماشین لباسشویی زیاد بودن یا کم بودن حجم لباس های داخل دستگاه یا عدم توازن بار می باشد . اما دلیل دیگر آن می تواند مشکلات موتور ، تسمه یا برد باشد .

 24. سلام وقت بخیر ، ماشین لباسشویی ما ال جی می باشد . مدتیه که درام ماشین لباسشویی درست کارنمیکنه . میخواستم هم علتش رو بدونم و هم این که راه حل رفع این مشکل چیه ؟

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، از مهم ترین علل نچرخیدن درام ماشین لباسشویی حجم لباس ها می باشد . اگر درام به خوبی نمی چرخد و شما بیش از ظرفیت ماشین لباس شویی داخل دستگاه لباس قرار داید ، باید از حجم لباس ها کم کنید . البته بسته نشدن درب ماشین لباسشویی هم می تواند مسبب این اتفاق شود .

 25. درود ، ماشین لباسشویی نشت آب دارد . چگونه می تواند مشکل نشت آب ماشین لباسشویی را رفع کرد ؟

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، نخستین قدم جهت رفع مشکل نشتی ماشین لباسشویی پیدا کردن محل نشت می باشد . برای این منظور باید ابتدا شلنگ های دستگاه را بررسی بفرمایید . سپس باید لاستیک دور درب را با دقت برسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که لاستیک دچار پارگی یا پوسیدگی نشده باشد .

 26. سلام وقت بخیر ، مشکل ماشین لباسشویی ال جی ما این است که آب داخل مخزن لباسشویی گرم نمی باشد . میخواستم بدونم این مشکل به چه عواملی ربط دارد ؟

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، معمولا این مشکل به علت خرابی ترموستات ، تنظیم نبودن ترموستات ، خرابی المنت ، قطع شدن سیم های رابط به المنت به وجود می آیند .

 27. درود ، ماشین لباسشویی ما موقع آبگیری به شدت لرزش دارد . مشکل چیست ؟ با تشکر

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، این مشکل احتمالا به علت خرابی تسمه ، خرابی یاتاقان ، خرابی تایمر ، خرابی پمپ آب و خالی نشدن آب ، تراز نبودن دستگاه و … اتفاق می افتد .

 28. سلام وقت بخیر ، لباسشویی 7 کیلویی ال جی دارم ، میخوام کمترین زمان شستشو رو تنظیم کنم ، لطفا میفرمایین کمترین زمان شستشوی ماشین لباسشویی الجی کدام برنامه می باشد و یا کمترین زمان چقدر می باشد ؟

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، کمترین زمان شستشوی در ماشین لباسشویی ال جی 30 دقیقه است . شما می توانید برای این منظور از برنامه ی کوییک واش استفاده کنید .

 29. درود ، ماشین لباسشویی لمسی ال جی دارم. اتفاقی دستم خورد و همزمان چند تا از برنامه ها انگار فعال شدن . الان دیگه ماشین لباسشویی روشن نمی شود . راهنمایی میفرمایید که چرا ماشین لباسشویی روشن نمی شود ؟ سپاس

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، اگر ماشین لباسشویی ال جی روشن نمی شود ، ممکن است که یکی از حالت های زیر برایش اتفاق افتاده باشد :
   ممکن است که قفل کودک فعال باشد و دکمه های دستگاه کار نکنند ، برای خاموش کردن قفل کودک باید دکمه ی child lock را برای مدت 3 ثانیه تا 6 ثانیه فشار دهید .
   همچنین می توانید برای رفع مشکل روشن نشدن ماشین لباسشویی ، دستگاه را برای مدت بیش از 5 دقیقه از برق بکشید و مجدد به برق وصل کنید .
   نهایتا اگر با انجام موارد بالا مشکل رفع نشد ، ممکن است که ایراد از برد الکترونیکی باشد ، که لازم است برد توسط تکنسین متخصص بررسی شود .

 30. سلام ماشین لباسشویی من ال جی مدل ۹ کیلویی هست. موقعی که میخوام لباس بشورم اولش شروع به کار میکنه و مشکلی نیست اما بعد از اینکه تایمرش یک دقیقه کم میشه از او به بعد دیگه اصلا شروع به کم کردن زمان نمیکنه بعد از دو دقیقه هم ارور IE میده و آب رو تخلیه میکنه میشه راهنمایی کنید لطفا

  1. ال جی پشتیبان

   سلام ممکنه از برد دستگاه باشه
   در مورد این ارور مقاله ای در سایت هست که میتونید مطالعه کنید

 31. سلام و عرض ادب چندروز پیش ماشین لباسشویی را شستیم دادیم کمی آب روی صفحه لمسی اش ریخت که خشکش کردیم ولی دکمه ولومش جلو نمیره لطفاً راهنمایی کنید چکار کنیم ،باتشکر

 32. سلام وقت بخیر
  لباسشویی ما ۱۰ کیلویی هستش و حدودا ۲ ساله داریم و تقریبا از همون ماه سوم و چهارم که ازش استفاده کردیم سر تایم ۱۵ دقیقه و شستشوی سریع که می زاریم سر ۶ دقیقه ینی خشک کردن گیر میکنه و نمی چرخه.سر زمان های دیگه هم همینه موقع خشک کردن گیر میکنه.یه بارم تعمیر کار آوردیم گفتش اندازه لباسا باید بالانس باشه ولی هر حجم بندازیم باز همینه..مشکلش چی می تونه باشه ینی؟پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278

ثبت سفارش 24 ساعته

فرم ثبت سفارش