تعمیرات کولر گازی اسپلیت ال جی در تهران

مرکز تعمیر کولر گازی ال جی در تهران

تعمیرات کولر گازی ال جی بصورت کاملا تخصصی توسط مرکز دیبا پشتیبان ایرانیان. کولر های گازی یکی از پر استفاده ترین و محبوب ترین وسایل سرمایشی (گرمایشی ) در منازل یا ادارات محسوب می شوند و باعث می شوند تا هوای گرم تابستان برای ما بسیار مطبوع و لذت بخش شود. کولر های گازی ال جی نیز، جز محصولات با کیفیت و پر فروش برند ال جی می باشند که در ایران نیز طرفداران بسیار زیادی دارند. اما این محصول عالی نیز ممکن است که بنا به دلایل مختلفی خراب شود و نیاز به تعمیر داشته باشد. ما در این مقاله قصد داریم تا ایرادات و مشکلات شایع در کولر گازی ال جی و ارور های کولر گازی ( اسپیلت ) ال جی را به شما عزیزان بگوییم و تعمیرگاه دیبا پشتیبان ایرانیان را به عنوان مرکز تعمیر کولر گازی ال جی، به شما معرفی کنیم، تا در صورت نیاز به تعمیرات تخصصی کولر گازی اسپلیت ال جی، با این مرکز در تماس باشید.

فهرست مطالب این صفحه

مرکز تعمیر کولر گازی ال جی شبانه روزی

در مرکز دیبا پشتیبان ایرانیان تعمیر کولر گازی ال جی به صورت شبانه روزی و در محل انجام می شود. تکنسین ها در کوتاهترین زمان، یعنی حداکثر 2 ساعت بعد از ثبت سفارش شما در محل حضور پیدا می کنند. همچنین خدمات تعمیرات کولر گازی ال جی شما، شامل گارانتی معتبر کتبی به مدت شش ماه، می باشد. این تعمیرگاه مجاز به صورت 24 ساعته آماده ی ارائه ی خدمات به همشهریان عزیز تهرانی می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید جهت دریافت مشاوره با کارشناسان این مرکز، در هر ساعت از شبانه روز با شماره تلفن های ما، در ارتبا باشید. شماره تماس دفتر مرکزی ما 47278 021 می باشد. ضمنا ما دارای شعب یا مرکز تعمیر لوازم خانگی LG در سراسر تهران می باشیم.

ایراد ها و ارور های رایج در تعمیرات کولر گازی ال جی

قطعا همه ی ما تمایل داریم تا از کولر گازی مان بدون مشکل استفاده کنیم. اما خب کولر های گازی اسپیلت ال جی، نیز مانند هر کولر گازی دیگری ممکن است که نتوانند به درستی کار کنند. در نتیجه لازم است تا تعمیر کاران متخصص، دستگاه شما را بررسی کنند تا خرابی و مشکلات دستگاه شما در کوتاهترین زمان ممکن بر طرف شود. در ادامه ی این مطلب ما ایرادات و کد های خطای مختص کولر گازی اسپیلت ال جی را مورد بررسی قرار داده ایم. اگر دستگاهتان دچار مشکل شد یا اگر اروری در صفحه نمایش دستگاهتان مشاهده کردید، برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا تا انتها همراه ما باشید. لازم به ذکر است که اگر از تخصص کافی برخوردار نیستید با یک تکنسین متخصص از مراکز معتبر و حرفه ای تعمیرات لوازم خانگی یا مراکز تعمیرات کولر گازی ال جی تماس بگیرید.

کولر های گازی صرف نظر از برندشان، دارای یک سری معایب مشترک هستند. که ما قصد داریم تا در ادامه ی این بخش به مهم ترین ایرادات کولر های گازی اسپیلت اشاره کنیم. با آگاهی از این مشکلات شما می توانید متوجه شوید مشکلات پیش آمده در دستگاهتان مربوط به کدام قسمت است و در نتیجه سریع تر در صدد رفع مکشل بر آیید.

سر و صدای زیاد کولر گازی ( اسپیلت ) ال جی

اگر دستگاه شما سر و صدای زیادی دارد، باید انسداد فیلتر، خرابی فن، خرابی بلبرینگ، آسیب دیدگی کویل دستگاه و… را مورد بررسی قرار دهید. نسبت به سر و صدای غیر عادی دستگاه چه در یونیت داخلی، چه در یونیت خارجی بی تفاوت نباشید و برای جلوگیری از ایرادات بزرگتر، این مشکل را جدی بگیرید و بهتر است که دستگاه توسط یک تعمیرکار حرفه ای از تعمیرگاه ها و مراکز معتبر تعمیرات کولر گازی ال جی بررسی شود.

روشن نشدن کولر گازی ال جی

اگر کولر گازی ( اسپیلت ) ال جی شما، روشن نمی شود، باید مواردی از قبیل جعبه فیوز، پریز برق، دو شاخه برق دستگاه، کابل دستگاه، ترموستات، کمپرسور و… را بررسی کنید. در بسیاری مواقع مشکل دستگاه با ریست کردن بر طرف می شود، اگر مکشل پا برجا بود، نیاز به بررسی های دقیق تر می باشد.

پرتاب نکردن هوای خنک توسط کولر گازی ال جی

اگر دستگاه شما باد خنک پرتاب نمی کند، ممکن است که دریچه کولر باز نباشد یا ممکن است که ترموستات به درستی تنظیم نشده باشد. علاوه بر این، باید مواردی ازقبیل کثیفی و انسداد فیلتر هوای دستگاه نیز بررسی شود. اگر فیلر هوا کثیف باشد، امکان گردش هوا فراهم نمی شود و در نتیجه باد خنک پرتاب نمی شود، در این صورت باید فیلتر را خارج کنید و آن را با آب گرم و مواد شوینده به خوبی بشویید. سپس مجدد آن را نصب کنید. علاوه بر این، این مشکل می تواند بخاطر کمبود گاز مبرد و یا نشت مبرد نیز اتفاق افتاده باشد، بنابراین، این مورد باید توسط تکنسین حرفه ای از مراکز تعمیرات و تعمیرگاه های معتبر کولر گازی ال جی بررسی شود.

یکسره کار کردن کولر گازی ال جی

اگر دستگاه شما یکسره کار می کند یا به عبارتی بعد از رسیدن به دمای تعیین شده خاموش نمی کند، احتمالا ترموستات دستگاه خراب شده است و یا این که ممکن است سنسور معیوب شده باشد. همچنین باید از تمیز بودن فیلتر و لوله های کندانسور نیز مطمئن شوید. برد اصلی، برد رله و برد کنترل دما را نیز باید بررسی کنید و از سالم بودن آن ها اطمینان حاصل کنید. علاوه بر این ممکن است که فن دستگاه، ترموستات، کابل ترموستات و ترمیستور خراب شده باشند، بنابراین این موارد را نیز باید بررسی کنید.

خاموش نشدن کمپرسور کولر گازی ال جی

گاهی ممکن است که کمپرسور دستگاه اصلا خاموش نشود و یکسره کار کند. این مشکل می تواند بنا به دلایل مختلفی ایجاد شده باشد. به عنوان مثال باید بررسی کنید که کویل های کندانسور کثیف نباشند و در صورت وجود گرد و خاک باید آن ها را تمیز کنید. همچنین باید تمیزی فیلتر ها نیز بررسی شوند و در صورت کثیف بودن فیلتر، باید آن را بشویید. تنظیمات نا مناسب یا تنظیمت درجه ی خیلی پایین نیز باعث می شود تا کمپرسور یکسره کار کند، تا بتواند دما را به یک درجه خیلی پایین برساند. همچنین لازم است تا ترمیستور و سنسور تشخیص دمای محیط کولر گازی نیز باید توسط یک سرویس کار مجرب از تعمیرگاه ها و مراکز معتبر تعمیرات کولر گازی ال جی بررسی شود.

نشت آب از زیر یونیت داخلی کولر گازی ال جی

گاهی ممکن است که متوجه شوید که دیوار زیر یونیت داخلی خیس شده و آب از زیر یونیت داخلی در حال نشت است. که البته اگر پریز برق زیر یوینت داخلی باشد، می تواند بسیار خطرناک نیز باشد. این مشکل معمولا بخاطر گرفتگی مسیر تخلیه آب حاصل از میعانات اتفاق می افتد. اگر مسیر تخلیه مسدود باشد، یا اگر لوله های این مسیر فرسوده باشند، آب به بیرون نشت می کند. همچنین ممکن است که نشت آب بخاطر یخ زدن آب موجود در لوله ها و سپس ذوب این یخ ها اتفاق افتاده باشد. همچنین توجه داشته باشید که نشت آب می تواند در اثر کثیفی فیلتر نیز ایجاد شود.

کار نکردن فن کولر گازی ال جی

اگر فن داخلی دستگاه شما کار نمی کند، احتمالا جسمی در پروانه ها گیر کرده و یا این که ممکن است که لوله های اواپراتور یا مسیر خنک کننده یخ زده باشند. همچنین اگر فن خارجی دستگاه کار نمی کند، احتمالا فیوز، جعبه برق، موتور فن، خازن و… خراب شده اند و نیاز به بررسی دارند.

خاموش شدن خود به خودی کولر گازی ال جی

یکی دیگر از ایرادات شایع در کولر های گازی خاموش شدن ناگهانی دستگاه یا اورلود می باشد. این مشکل معمولا در اثر افرایش دمای کمپرسور و جهت جلوگیری از خرابی کمپرسور اتفاق افتاده باشد. همچنین خاموش شدن ناگهانی دستگاه می تواند در اثر خرابی ترموستات، خرابی کمپرسور و یا خرابی برد نیز اتفاق بیوفتد.

خرابی برد الکترونیکی کولر گازی ( اسپیلت ) ال جی

برد الکترونیکی یکی از مهم ترین بخش های کولر گازی می باشد. در صورت خرابی این قطعه، فرمان به قسمت های مختلف دستگاه ارسال نمی شود و در نتیجه هر گونه مشکلی می تواند در دستگاه شما بروز کند. تعمیرات برد نیازمند تخصص تجربی و علم و دانش خاصی می باشد، در نتیجه تعمیرات برد باید توسط افراد متخصص انجام گیرد. توصیه می کنیم که در صورت خرابی برد، تعمیرات را خودتان انجام ندهید، زیرا ممکن است خسارت زیادی به برد وارد شود.

کار نکردن کولر گازی ال جی در سیکل گرمایش

گاهی ممکن است که در حالت گرمایش دستگاه شما کار نکند و باد گرم تولید نکند. در این صورت باید ترموستات بررسی شود. اگر ترموستات در حالت گرمایش در وضعیت خاموش باشد، امکان گرم شدن محیط فراهم نمی شود. همچنین باید شیر برقی دستگاه و وضعیت شارژ گاز دستگاه نیز توسط یک تعمیرکار حرفه ای از مرکز تعمیر کولر گازی ال جی یا تعمیرگاه های نجاز لوازم خانگی بررسی شوند.

ارور ها و هزینه تعمیرات کولر گازی اسپلیت ال جی

ارور های کولر گازی ( اسپلیت ) ال جی

ارور های روی صفحه نمایش کولر گازی ال جی، به شما می گوید که یکی از اجزای دستگاه شما دچار مشکل شده و نیاز به بررسی دارد. نمایش کد خطا در واقع یک مزیت بزرگ محسوب می شود، زیرا به شما کمک می کند تا مشکل دستگاه را خیلی سریع تر پیدا کنید و آن ایراد را برطرف کنید. مفهوم این ارور ها یا کد های خطا در دفترچه راهنمای محصول شما نوشته شده اند، اما اگر بنا به هر دلیلی امکان دسترسی به دفترچه راهنمای محصولتان را ندارید، می توانید با ما همراه باشید. ما در ادامه به بررسی ارور های کولر گازی اسپیلت ال جی پرداخته ایم.

ارور CH01 در کولر گازی ( اسپلیت ) ال جی

این ارور به معنای خرابی سنسور هوای داخلی می باشد. در این صورت باید اتصالات مرتبط با این سنسور را بررسی کنید. در صورت سالم بودن این سنسور، باید مقاومت 10 کیلو اهم توسط اهم متر نشان داده شود، در غیر این صورت یعنی این سنسور خراب است و باید آن را تعویض کنید.

ارور CH02 در کولر گازی ( اسپلیت ) ال جی

این ارور به معنای خرابی سنسور لوله ورودی یونیت داخلی می باشد. در این صورت باید اتصالات مرتبط با این سنسور را بررسی کنید و مقامت آن را اندازه گیری کنید، در صورتی که مقاومت 0 یا بی نهایت بود، یعنی سنسور معیوب است و باید آن را تعویض کنید. اگر مقاومت سنسور عدد 5 را نشان داد، یعنی سنسور سالم است و احتمالا برد مشکل دارد و باید برد توسط یک تعمیرکار حرفه ای از تعمیرگاه ها و مراکز معتبر تعمیرات کولر گازی اسپلیت ال جی بررسی شود.

ارور CH05 در کولر گازی ( اسپلیت ) ال جی

این ارور به معنای وجود مشکل ارتباطی بین یونیت داخلی و یونیت خارجی می باشد. اگر بیش از 3 دقیقه ارتباط بین این دو یونیت مختل شود، یعنی اطلاعات ارسالی از یونیت داخلی به یونیت خارجی دریافت نشود، این ارور نمایش داده می شود، یعنی ارور CH05 در یونیت داخلی نمایش داده می شود. در این صورت باید اتصالات و سیم کشی ها بررسی شوند. اگر سیمی آسیب دیده بود باید آن را تعویض کنید. همچنین بررسی کنید که سیم ها به درستی به کانتور ها وصل شده باشند. ولتاژ ورودی نیز باید اندازه گیری شود و ولتاژ باید بین 210 تا 230 باشد. وضعیت اتصال ارت بین یونیت داخلی و خارجی را نیز بررسی کنید. وضعیت کابل شیلد را نیز باید مورد بررسی قرار دهید.

ارور CH06 در کولر گازی ( اسپلیت ) ال جی

این ارور به معنای خرابی سنسور لوله خروجی یونیت داخلی می باشد. در این صورت احتمالا اتصالات این سنسور مشکل دارد و یا این که اتصال کوتاه یا مدار باز صورت گرفته است. در نتیجه لازم است تا وضعیت اتصال سنسور بررسی شود و مقاومت آن اندازه گیری شود. اگر اهم متر عدد صفر یا بی نهایت را نشان داد، باید سنسور تعویض شود. اگر اهم متر مقاومت 5 کیلو اهم را نشان داد، یعنی سنسور سالم است و باید برد دستگاه توسط مراکز معتبر تعمیر کولر گازی ال جی مانند دیبا پشتیبان ایرانیان بررسی شود.

ارور CH09 در کولر گازی ( اسپلیت ) ال جی

این ارور به معنای خرابی برد آپشن یا ایراد در مدار برد می باشد. در این صورت باید سیم های ارتباطی به برد آپشن را بررسی کنید. باید مطمئن شوید که برد آپشن به درستی متصل شده باشد. همچنین لازم است تا ایراد مدار برد را نیز بررسی کنید. اگر برد آپشن خراب بود باید آن را تعویض کنید و بعد از تعویض دستگاه را ریست کنید.

ارور CH10 در کولر گازی ( اسپلیت ) ال جی

این ارور به معنای خرابی موتور فن می باشد. موتور فن باید بعد از یک دقیقه، پس از عملیات اولیه شروع به کار کند، اگر این اتفاق نیوفتد، ارور CH10 نمایش داده می شود. در این صورت احتمالا موتور فن قفل شده، یا این که موتور فن دچار مشکلی شده، همچنین ممکن است که اتصالات سیم های بین موتور فن و برد آسیب دیده باشند و یا شل شده و یا قطع شده باشند. علاوه بر این، در آخر باید برد داخلی دستگاه ( برد PCB  ) بررسی شود، اگر برد خراب بود، باید آن را تعمیر و یا تعویض کنید. اگر با چرخاندن شفت موتور، دیدید که فن به راحتی می چرخد، احتمالا موتور فن خراب شده است و باید آن را تعویض کنید. گاهی نیز ممکن است که مدارات داخلی موتور فن خراب شده باشند که در این صورت اگر تعمیرات نتیجه بخش نبود، باید موتور فن تعویض شود.

ارور CH12 در کولر گازی ( اسپلیت ) ال جی

این ارور به معنای خرابی سنسور وسط یونیت داخلی می باشد. احتمالا این سنسور اتصال کوتاه یا مدار باز شده است و یا این که ممکن است که اتصالات آن دچار مشکل شده باشد. بنابراین باید اتصالات سنسور را بررسی کنید و مقاومت آن را نیز اندازه گیری کنید. اگر مقاومت اندازه گیری شده، صفر یا بی نهایت بود، باید سنسور را تعویض کنید. اگر سنسور سالم باشد، باید مقاومت 5 کیلو اهم را نشان بدهد.

ارور CH21 در کولر گازی ( اسپلیت ) ال جی

این ارور به معنای ولتاژ بالا DC می باشد. در صورتی که در لحظه جریان بالایی بروز کند، این ارور نمایش داده می شود. در این صورت لازم است تا کمپرسور بررسی شود. همچنین این ارور می تواند بخاطر شارژ گاز زیاد، طولانی بودن اندازه ی لوله ها، قرار گرفتن یونیت بیرونی در یک محیط نا مناسب، مشکلات عایق بندی کمپرسور و… اتفاق افتاده باشد.

ارور CH22 در کولر گازی ( اسپلیت ) ال جی

این ارور به معنای زیاد بودن جریان ورودی می باشد. یعنی جریان ورودی از مقدار تعیین شده خیلی بیشتر است. اگر اور لود اتفاق افتاده باشد و یا اگر برد دستگاه آسیب دیده باشد، این ارور نمایش داده می شود. در این صورت باید ولتاژ ورودی دستگاه، سنسور برد، فن بیرونی و… بررسی شوند.

ارور CH23 در کولر گازی ( اسپلیت ) ال جی

این ارور به معنای پایین بودن ولتاژ می باشد. یعنی ولتاژ پایین خط DC کم تر از 7 RMS می باشد. همچنین در صورت نمایش این ارور ممکن است که قطعه ای در برد سوخته باشد. بنابراین در این صورت باید ولتاژ ورودی و برد دستگاه و سنسور ولتاژ خط بررسی شوند.

ارور CH26 در کولر گازی ( اسپلیت ) ال جی

این ارور به معنای جریان فازی می باشد. در این صورت احتمالا کمپرسور دچار قفل شدگی شده است، یا حالت اورلود اتفاق افتاده است، یا این که فن بیرونی متوقف شده یا قفل شده است. همچنین ممکن است که که قطعه ای در برد سوخته باشد. بنابراین در این صورت باید قفل شدگی کمپرسور، عایق بندی کمپرسور، اتصال کوتاه در سیم های کمپرسور، قفل شدگی فن بیرونی و سنسور جریان فازی برد توسط یک تعمیرکار حرفه ای از مراکز معتبر تعمیرات کولر گازی ال جی بررسی شوند.

ارور CH27 در کولر گازی ( اسپلیت ) ال جی

این ارور به معنای وارد شدن جریان خیلی زیاد به PSC می باشد. یعنی دستگاه اورلود شده است. در این صورت باید راکتور، قطعات داخلی برد اصلی ) PSC (، موتور فن بیرونی و… بررسی شوند.

ارور CH29 در کولر گازی ( اسپلیت ) ال جی

این ارور به معنای جریان بالای فاز کمپرسور می باشد. در این صورت احتمالا کپرسور قفل شده است و باید شرایط اورلود، وضعیت فن بیرونی ( قفل شدگی فن بیرونی در اثر گیر کردن اجسام یا بخاطر جهت وزش باد )، سنسور جریان فازی برد و… بررسی شوند. احتمال داراد که سنسور جریان فازی برد سوخته باشد. در این صورت باید این قطعه را تعویض کنید.

ارور CH32 در کولر گازی ( اسپلیت ) ال جی

این ارور به معنای دمای بالای لوله دهش کمپرسور می باشد. دمای مد نظر 105 درجه سانتی گراد می باشد. این ارور می تواند در اثر اورلود، متوقف شدن فن بیرونی، نشت مبرد، خرابی سنسور دهش کمپرسور اینورتر، وضعیت LEV و… اتفاق افتاده باشد. بنابراین باید تمام این موارد بررسی شوند.

ارور CH35 در کولر گازی ( اسپلیت ) ال جی

این ارور به معنای افت زیاد فشار می باشد. در واقع سنسور فشار تشخیص داده که فشار کم تر از 15 PSIG است. در این صورت باید میزان فشار بررسی شود و باید حتما مطمئن شوید که دریچه های سرویس باز باشند. اگر فشار نا مناسب است، باید مشکل بر طرف شود. همچنین لازم است تا نشتی نیز بررسی شود.

ارور CH38 در کولر گازی ( اسپلیت ) ال جی

این ارور به معنای وجود نشتی می باشد. بررسی نشت گاز نیاز به تخصص بالا دارد، در نتیجه در صورت مشاهده این ارور تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که برای مدت یک ربع دستگاه را خاموش کنید و دستگاه را از برق بکشید و سپس دستگاه را به برق وصل کنید و دستگاه را روشن کنید. اگر ارور بر طرف نشد، باید از یک تکنسین کمک بخواهید. در این صورت باید نشت یابی دستگاه توسط تکنسین متخصص انجام شود.

ارور CH40 در کولر گازی ( اسپلیت ) ال جی

این ارور به معنای خرابی سنسور CT می باشد. احتمالا این سنسور اتصال کوتاه یا مدار باز شده است. در این صورت باید مقدار مقاومت این سنسور بررسی شود و در صورت خرابی باید این سنسور تعویض شود. همچنین باید قطعات روی مدار برد دستگاه بررسی شوند، زیرا احتمال سوختن این قطعات وجود دارد. علاوه بر این باید برد دستگاه، سنسور جریان خروجی کمپرسور، اتصال برق ورودی و… نیز بررسی شوند.

ارور CH41 در کولر گازی ( اسپلیت ) ال جی

این ارور به معنای خرابی سنسور لوله دهش می باشد. در این صورت باید سنسور لوله دهش و تمامی اتصالات این سنسور بررسی شوند. همچنین باید مقاومت این سنسور اندازه گیری شود، مقاومت اندازه گیری شده باید 200 کیلو اهم باشد، در غیر این صورت یعنی سنسور خراب است و باید آن را تعویض کنید.

ارور CH44 در کولر گازی ( اسپلیت ) ال جی

این ارور به معنای خرابی سنسور دمای هوا می باشد. ممکن است که این سنسور دچار اتصال کوتاه یا مدار باز شده باشد. در این صورت باید سنسور بررسی شود و مقاومت آن اندازه گیری شود، مقاومت سنسور باید 10 کیلو اهم باشد، در غیر این صورت باید سنسور تعویض شود.

ارور CH45 در کولر گازی ( اسپلیت ) ال جی

این ارور به معنای خرابی سنسور لوله کندانسور می باشد. این سنسور احتمالا اتصال کوتاه یا مدار باز شده است. در نتیجه مقاومت سنسور لوله کندانسور و تمامی اتصالات آن باید اندازه گیری شود. مقاومت اندازه گیری شده سنسور باید 5 کیلو اهم باشد، در غیر این صورت باید آن را تعویض کنید.

ارور CH46 در کولر گازی ( اسپلیت ) ال جی

این ارور به معنای خرابی سنسور لوله مکش می باشد. سنسور لوله مکش احتمالا اتصال کوتاه یا مدار باز شده است. در نتیجه مقاومت سنسور و تمامی اتصالات آن باید اندازه گیری شود. مقاومت این سنسور باید 5 کیلو اهم باشد، در غیر این صورت باید آن را تعویض کنید.

ارور CH53 در کولر گازی ( اسپلیت ) ال جی

این ارور به معنای وجود مشکل ارتباطی بین یونیت داخلی و یونیت خارجی می باشد. این ارور یعنی ارور CH53 در یونیت خارجی نمایش داده می شود. در این صورت لازم است تا وضعیت کابل شیلد، وضعیت اتصال ارت بین دو یونیت، مقاومت سیم های ارتباطی و زمین، ولتاژ ورودی، اتصال مناسب سیم ها اتصال سیم نول و… توسط یک تکنسین مجرب از  مراکز معتبر تعمیر کولر گازی ال جی مورد بررسی قرار بگیریند.

ارور CH60 در کولر گازی ( اسپلیت ) ال جی

این ارور به معنای خرابی یا وجود مشکلی در EEPROM می باشد. در این صورت باید سلامت آی سی بررسی شود و در صورت خرابی آی سی، باید آن را تعویض کنید.

ارور CH61 در کولر گازی ( اسپلیت ) ال جی

این ارور به معنای بالا بودن دمای سنسور لوله کندانسور می باشد. یعنی دمای مد نظر 63 درجه سانتی گراد می باشد. این مشکل معمولا بخاطر وجود گرد و خاک روی لوله های کندانسور، اورلود دستگاه، خرابی فن بیرونی، خرابی سنسور لوله کندانسور، مشکلات اتصالات و سیم کشی سنسور لوله کندانسور، کم بودن گاز مبرد و… اتفاق می افتد.

 ارور CH62 در کولر گازی ( اسپلیت ) ال جی

این ارور به معنای دمای بالای برد هیت سینک بیرونی می باشد. این ارور به واسطه ی اولود دستگاه، خرابی فن بیرونی، اتصالات نا مناسب هیت سینک، خرابی سنسور دمای برد و…. اتفاق می افتد. بنابراین تمامی این موارد باید بررسی شوند.

ارور CH65 در کولر گازی ( اسپلیت ) ال جی

این ارور به معنای خرابی سنسور هیت سینک می باشد. در این صورت باید سنسور هیت سینک از لحاظ اتصالات بررسی شوند و باید مقاومت آن اندازه گیری شود. اگر مقاومت اندازه گیری شده توسط اهم متر، 10 کیلو اهم باشد، یعنی سنسور هیت سینک سالم است و در غیر این صورت یعنی سنسور معیوب است و باید آن را تعویض کنید.

 ارور CH67 در کولر گازی ( اسپلیت ) ال جی

این ارور به معنای خرابی فن BLDC می باشد. احتمالا فن بیرونی خراب است و کار نمی کند. شاید موتور فن سوخته است که در این صورت باید موتور فن را تعویض کنید. همچنین باید فیوز را نیز بررسی کنید. زیرا احتمال دارد که فیوز سوخته باشد. همچنین ممکن است که مدار عملکرد فن در برد خراب شده باشد و نیاز به تعمیرات برد باشد.

ارور CO در کولر گازی ( اسپلیت ) ال جی

این ارور به معنای یک پیغام می باشد. در واقع به شما می گوید که تمیز کنندگی خودکار یا AUTO CLEAN فعال شده است. این چرخه، بعد از تنظیمات دستی شما توسط کنترل دستگاه ( ریموت ) و پس از خاموش کردن دستگاه انجام می شود. بنابراین اگر این پیغام را روی صفحه دیسپلی دستگاهتان دیدید اصلا نگران نشوید.

تعمیرات کولر گازی اسپلیت ال جی در تهران

معرفی مرکز تعمیر کولر گازی ال جی دیبا پشتیبان ایرانیان

مرکز دیبا پشتیبان ایرانیان یک تعمیرگاه تخصصی تعمیرات انواع محصولات ال جی در تهران با بیش از یک دهه فعالیت می باشد. این مجموعه دارای تکنسین های حرفه ای و آموزش دیده می باشد که سالانه جدید ترین دوره های آموزش تخصصی را در مرکز تعمیر ال جی آموزش می ببینند. در این مرکز خدمات تعمیرات، تعمیرات تمامی محصولات ال جی انجام می شود. همچنین در این مجموعه تمامی قطعات اورجینال کولر گازی اسپیلت ال جی موجود می باشد و تمامی قطعات شامل گارانتی می باشند.

مناطق تحت پوشش مرکز تعمیرات کولر گازی ال جی ما در تهران

تعمیرگاه دیبا پشتیبان ایرانیان دارای شعب یا مرکز  تعمیر لوازم خانگی LG در غرب، شرق، شمال و سراسر تهران می باشد:

  • مناطق تحت پوشش مجموعه دیبا پشتیبان ایرانیان در شمال تهران شامل محله های کاج، قیطریه، هرمزان، نیاوران، کاشانک، پاسداران، گاندی، دربند، تجریش، شریعتی، زعفرانیه، فرمانیه، الهیه، ولنجک، فرشته، ونک، درکه، دروس، جماران، دیباجی، اختیاریه، سعادت آباد، سید خندان، جردن، چیذر، سوهانک، میر داماد و… می باشد و شماره تماس شعبه ی شمال تهران ما 22717796 – 22718535 می باشد.
  • مناطق تحت پوشش مجموعه دیبا پشتیبان ایرانیان در غرب تهران جهت ارائه خدمات تعمیر کولر گازی ال جی شامل محله های چیتگر، فردوس، اوین، جنت آباد، دهکده المپیک، ایوانک، آریا شهر، ستارخان، زیبا دشت، سردار جنگل، صادقیه، شهرک غرب، مرزداران، سعادت آباد، ارم، باغ فیض، کن، شهرک آپادانا، گیشا، شهر آرا، استاد معین، گلستان، کوهک، آزادی، طرشت، تهرانسر، بیمه، شهرک اکباتان، شهرک دانشگاه، همایون شهر، ورد آورد، شهران و… می باشد و شماره تماس شعبه غرب ما 44291259 – 44291224 می باشد.
  • مناطق تحت پوشش مجموعه دیبا پشتیبان ایرانیان در شرق تهران شامل محله های نارمک، علم و صنعت، امام حسین، دردشت، کرمان، پلیس، تهران نو، مدائن، تهرانپارس، سراج، پیروزی، حکیمیه، زینبیه، شورا، آشتیانی، کاظم آباد، امامت، مجیدیه، مهران، پرستار، حشمتیه، نظام آباد، هنگام، شهید اسدی، صفا، تسلیحات، دلاوران، فرجام و… می باشد. شماره تماس شعبه شرق ما 33514460 – 33505385 می باشد.
  • مناطق تحت پوشش مجموعه دیبا پشتیبان ایرانیان در مرکز تهران جهت ارائه خدمات تعمیرات کولر گازی ال جی شامل محله های عباس آباد، فاطمی، امیر آباد، شیخ هادی، جهاد، یوسف آباد، بلوار کشاورز، سنایی، کوی نصر، وصال شیرازی، ولیعصر، خوش، فردوسی، دانشگاه تهران، بازار، مولوی، بهارستان، حسن آباد، انقلاب، وزرا و… می باشد. شماره تماس شعبه مرکز ما 33514460 – 33505385 می باشد.
  • مناطق تحت پوشش مجموعه دیبا پشتیبان ایرانیان در جنوب تهران شامل محله های دروازه شمیران، زمزم، جی، مالک اشتر، شهر ری، مشیریه، سلسبیل، نیارکی، یافت آباد، شکوفه، نازی آباد، عبدل آباد، افسریه، شمشیری، کمیل، شوش، باقر شهر، آگاهی، خاوران، طیب، ابوذر، یاخچی آباد، میدان خراسان، جوانمرد قصاب، مسعودیه، شاد آباد، فتح، چهاردانگه، علی آباد قاجار، به دشت، کیان شهر و… می باشد. شماره تماس شعبه جنوب ما 33514460 – 33505385 می باشد.
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278