نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در تهران

نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در تهران

فهرست مطالب این صفحه

معرفی نمایندگی تعمیر یخچال ال جی پشتیبان

مرکز ال جی پشتیبان بعنوان نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی از سال 1389 در تهران شروع به فعالیت کرده و این نمایندگی به خاطر مشتری مداری و خدمات با کیفیت خود، توانست به سرعت شعب متعددی در تمام نقاط تهران داشته باشد و خدمات تعمیرات لوازم خانگی ال جی را با ارائه ی گارانتی معتبر به همشهریان عزیز ارائه کند. این تعمیرگاه مجاز خدمات تعمیر یخچال فریزر ال جی را به صورت تخصصی انجام می دهد و پشتیبانی، مشاوره و ثبت سفارش در این مرکز به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی می باشد. همچنین فروش تمامی قطعات یخچال فریزر ال جی در ال جی پشتیبان صورت می گیرد. این نمایندگی دارای قوی ترین و حرفه ای ترین تکنسین ها می باشد و پیچیده ترین ایرادات دستگاه شما به دست تعمیرکاران حرفه ای این مجموعه بر طرف می شود.

ویژگی های بارز نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی پشتیبان

 • 90 روز ضمانت کتبی خدمات تعمیرات ارائه شده!
 • %25 تخفیف خدمات به مدت محدود!
 • استفاده از تکنسین های خبره و متخصص تعمیر انواع یخچال ال جی
 • استفاده از قطعات اصلی کمپانی ال جی
 • تعمیر در محل
 • اعزام تکنسین به محل شما در کمتر از 2 ساعت بدلیل دارا بودن شعب در سراسر تهران
 • دارای جواز رسمی اتحادیه
 • هزینه منصفانه تعمیرات طبق تعرفه اتحادیه

شماره تماس های شعب نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در تهران

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر ال جی شبانه روزی

نمایندگی تعمیر یخچال ال جی شبانه روزی

اگر شب یا روز های تعطیل یا ساعاتی غیر از ساعت کاری، مریض شوید، می توانید به مراکز و درمانگاه های شبانه روزی مراجعه کنید، ولی اگر یخچال شما به طور ناگهانی و در زمان های غیر ساعت کاری خراب شود به عنوان مثال دستگاه دچار نشت آب شود و یا مواد غذایی شروع به ذوب شدن کنند و… ، آنوقت چه باید کرد ! خبر خوب اینجاست که مراکزی مانند ال جی پشتیبان هستند که به صورت شبانه روزی تعمیرات لوازم خانگی ال جی شما، از قبیل یخچال فریزر را انجام می دهند. ضمنا ما دارای شعب یا نمایندگی تعمیرات ال جی LG در سراسر تهران می باشیم.

تعمیرگاه مجاز ال جی پشتیبان نیز یک مرکز خدمات پس از فروش یخچال فریزر ال جی شبانه روزی می باشد که به شهروندان تهرانی عزیز به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی خدمات دهی می کند. شماره تلفن مرکز  ال جی پشتیبان 47278 021 می باشد و این نمایندگی تعمیر به صورت رایگان خدمات مشاوره در جهت تعمیر یخچال ال جی را به شما عزیزان ارائه می دهد.

چرا نمایندگی ال جی پشتیبان را برای تعمیر یخچال ال جی انتخاب کنیم؟

نمایندگی یخچال ال جی پشتیبان در تهران نماینده قانونی برند ال جی است. در صورتی که دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد این نمایندگی تا حد امکان وظیفه دارد قطعه اورجینال را تهیه و بر روی یخچال شما نصب کند. همچنین یکی از خدماتی که این نمایندگی ارائه می کند ضمانت تعمیر و تعویض قطعه است. ارائه خدمات در این مجموعه با کادری مجرب و تکنسین های ماهر و با تجربه انجام می شود. در هر کجای تهران باشید نمایندگی های این مجموعه قابل دسترس هستند و در سریع ترین زمان ممکن و به صورت شبانه روزی مشکل دستگاه شما را حل می کنند.

هزینه تعمیر یخچال ال جی

هزینه تعمیر یخچال ال جی

خرابی یخچال ال جی دلایل مختلفی دارد که می توان آن را در خانه حل کرد و یا در صورتی که در منزل قابل تعمیر نباشد به تعمیرگاه تخصصی یخچال فریزر ال جی انتقال داد. در بعضی از خرابی ها باید حتما تعویض قطعه انجام شود و در بعضی نیاز به این کار نیست و با دانش و تخصص تعمیرکار رفع عیوب انجام می گیرد. با توجه به آنچه بیان شد، قیمت تعمیر یخچال ال جی ثابت نیست و تحت تاثیر عوامل مختلفی است.

دستمزد تعمیر یخچال ال جی با توجه به تعرفه در نظر گرفته شده توسط صنف و میزان زمانی است که تعمیرکار برای تعمیر یخچال اختصاص می دهد. در تعمیر یخچال ال جی بیشترین هزینه مرتبط به تعویض قطعه است. باید توجه داشته باشید که قطعاتی که باید تعمیر کنید مناسب و اورجینال باشند. این موضوع به اعتماد شما به تعمیرکار بستگی دارد.

همواره سعی کنید از نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ال جی کمک بگیرید. زیرا لوازم و قطعات یدکی اورجینال انواع مختلف مدل های یخچال ال جی را در اختیار دارند. اگر در تهران هستید با نمایندگی ال جی پشتیبان تماس بگیرید. این مجموعه با کادری مجرب به کلیه مناطق تهران سرویس دهی می کند. نماینده قانونی لوازم خانگی ال جی است. نصب و نصب مجدد، سرویس انواع لوازم خانگی از این برند و همچنین تعمیر و تعویض قطعه را بر عهده دارد. همچنین تعمیرات را با ضمانت انجام می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق راه های ارتباطی که در پایان همین نوشتار بیان شده است تماس برقرار کنید.

ایراد ها و ارور های رایج در تعمیرات یخچال ال جی

صفحه نمایش یخچال می تواند با نشان دادن یک سری علامت هایی، به شما بگوید که در قسمتی از یخچال خرابی وجود دارد و لازم است تا هرچه سریع تر این قسمت ها بررسی شوند تا یخچال بتواند عملکرد صحیحی داشته باشد. یخچال فریزر ال جی، مشکل خود را به صورت ارور یا کد خطا نشان می دهد. هر ارور، به معنای وجود یک مشکل یا یک پیغام می باشد. کد های خطا به شما در یافتن ایراد کمک می کنند، در نتیجه شما یا تعمیرکار دستگاه، به راحتی و با سرعت بیشتری می توانید مشکل یخچال فریزر ال جی تان را بر طرف کنید. در ادامه به بررسی رایج ترین ایرادات و ارور ها در یخچال فریزر ال جی اشاره می کنیم. لازم به ذکر است که اگر از تخصص کافی برخوردار نیستید با یک تکنسین متخصص از مراکز معتبر و حرفه ای تعمیرات لوازم خانگی یا نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی تماس بگیرید.

ایراد های متداول در تعمیرات یخچال فریزر  و ساید بای ساید ال جی

ایراد های متداول در تعمیرات یخچال ال جی

خنک نکردن یخچال فریزر ال جی

اگر یخچال شما دچار افت سرما شده باید چندین مورد بررسی شود. باید مواردی از قبیل کمپرسور، فن ها، لاستیک دور درب، ترموستات و میزان شارژ گاز دستگاه بررسی شوند. در صورت خرابی قطعاتی مثل کمپرسور، فن، لاستیک دور درب و ترموستات، باید تعمیرات لازم انجام شود و در صورت نشت گاز و یا اتمام گاز باید شارژ گاز انجام شود و اگر نشت گاز وجود دارد باید اقدامات لازم جهت نشت یابی توسط یک تعمیرکار حرفه ای از تعمیرگاه ها و نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی صورت بگیرد.

خاموش و روشن شدن زود به زود کمپرسور یخچال فریزر ال جی

کمپرسور یخچال برای سرد کردن و رسیدن به دمای مد نظر در یخچال، مدام کار می کند و زمانی که یخچال به دمای تعیین شده رسید، کارکرد کمپرسور متوقف می شود و در واقع کمپرسور استراحت می کند. فاصله ی بین فعال بودن و غیر فعال بودن کمپرسور تقریبا چند ساعت می باشد. اگر کمپرسور در فاصله ی زمانی خیلی کوتاهی روشن و خاموش شود، یعنی کمپرسور دچار مشکل شده است. این مشکل می تواند بخاطر نوسانات برق، خرابی خود کمپرسور، خرابی ترموستات، یا خرابی برد دستگاه اتفاق افتاده باشد. بنابراین لازم است تا تمام این موارد توسط یک تکنسین حرفه ای از نمایندگی تعمیر یخچال ال جی بررسی شوند.

منجمد نشدن مواد غذایی در فریزر ال جی

مواد غذایی برای جلوگیری از فاسد شدن در قسمت فریزر باید منجمد شوند. اگر انجماد انجام نشود، احتمالا مشکلاتی از قبیل چیدمان نا مناسب مواد غذایی، تنظیمات دمایی اشتباه، خرابی موتور فن اواپراتور، خرابی کمپرسور، نشت گاز یا کمبود گاز مبرد، خرابی لاستیک دور درب، باز ماندن درب یخچال برای طولانی مدت، خرابی برد و… وجود دارد.

خاموش نشدن کمپرسور یخچال فریزر ال جی یا دیفراست نکردن دستگاه

کمپرسور یا موتور یخچال برای خنک کردن مواد غذایی درون یخچال باید کار کند، اگر موتور نتواند سرمای کافی را تولید کند، بدون وقفه کار می کند، اما این کار کردن نباید به صورت یکسره باشد. در صورت خاموش نشدن کمپرسور و کار کردن یکسره کمپرسور، احتمال سوختن کمپرسور وجود دارد. در صورت خاموش نشدن موتور، لازم است تا مواردی از قبیل خرابی یا پارگی لاستیک دور درب، باز ماندن درب یخچال، کثیف بودن سیم پیچ های کندانسور، تنظیمات نا مناسب دمای یخچال، کم بودن گاز مبرد، قرار گیری ظروف مواد غذایی روی ورودی جریان هوای سرد به درون فریزر، مشکلات مربوط به فرآیند دیفراست، وجود مواد غذایی بیش از حد درون یخچال ( بار گذاری بیش از حد )، قرار دادن مواد غذایی داغ، قرار گرفتن یخچال در فضای گرم و مرطوب، خرابی تایمر، خرابی درجه کنترل سرما، خرابی المنت گرمایی ( در قسمت دیفراست ) و… بررسی شوند. وجود هر یک از این موارد باعث می شود تا کمپرسور بیش از حد و بدون وقفه کار کند.

وجود یخ و برفک در یخچال نوفراست

گاهی ممکن است که یخچال های نوفراست ( بدون برفک )، در قسمت فریزر دچار یخ زدگی و برفک شوند. یا این که متوجه شوید مواد غذایی بیش از حد سرد شده اند. در این صورت باید مواردی از قبیل ترموستات، ترمیستور ( سنسور اندازه گیری دمای یخچال )، کثیفی لوله های کندانسور، قرار گرفتن مواد غذایی مقابل فن خروجی هوا، خرابی برد الکترونیکی دستگاه و… توسط یک تکنسین متخصص از مراکز معتبر و حرفه ای تعمیرات لوازم خانگی یا نمایندگی تعمیر یخچال ال جی مورد بررسی قرار بگیرند.

نشت آب از یخچال فریزر ال جی

یکی از مشکلات رایج در یخچال فریزر نشت آب می باشد. نشت آب می تواند بنا به دلایل مختلفی اتفاق بیوفتد، این موارد می توانند فرسودگی یا آسیب دیدگی سینی تخلیه آب، گرفتگی لوله تخلیه آب، وجود مشکلاتی در فرآیند دیفراست ( مثلا ذوب نشدن یخ ها و برفک ها بخاطر انسداد لوله یا خرابی المنت )، جابه جا شدن لوله تخلیه، خرابی لوله های آبسرد کن و یخ ساز، خرابی اتصالات و خرابی شیر ورودی آب به دستگاه و… اتفاق بیوفتند.

داغ شدن بیش از حد کمپرسور یخچال فریزر ال جی

کمپرسور هنگام کارکرد، از خود گرما تولید می کند، بنابراین گرم بودن کمپرسور یک امر طبیعی می باشد، اما اگر این گرما خیلی زیاد باشد، ممکن است که بدنه دستگاه نیز داغ شود. گرم شدن زیاد کمپرسور و دستگاه اصلا اتفاق خوبی نیست، زیرا باعث سوختن کمپرسور یا مشکلات دیگری می شود و باید سریعا نسبت به بر طرف کردن آن اقدام کنید. از مهم ترین علل داغ شدن بیش از حد کمپرسور یخچال می توان به خرابی ترموستات، کم بودن مبرد، کثیفی سیم پیچ های کندانسور، خرابی کمپرسور و… اشاره کرد.

روشن نشدن صفجه نمایش یخچال فریزر ال جی

صفحه نمایش یخچال فریزر ال جی، اطلاعات بسیار مفیدی را به ما نشان میدهد. به عنوان مثال مواردی از قبیل تنظیمات یخچال، درجه حرارت یخچال، ارور ها و کد های خطا و… . روشن نشدن صفحه نمایش یخچال، می تواند بخاطر مشکلات اتصالات درب و برد الکترونیکی دستگاه ( مثل شل بودن سیم کشی )، خرابی صفحه نمایش در اثر ضربه، آب خوردگی، فرسایش بر اثر گذشت زمان، نوسانات برق، خرابی سوئیچ درب، خرابی برد و… اتفاق افتاده باشد.

کار نکردن فن یخچال فریزر ال جی

فن باعث گردش هوا در داخل یخچال می شود و خرابی فن می تواند مشکلات زیادی را برای دستگاه شما به وجود بیاورد. شایع ترین مشکل نیز گرم شدن فضای داخل یخچال می باشد. این مشکل می تواند در اثر نوسانات برق، کثیفی بیش از حد پره های فن، وارد شدن جسمی به داخل فن، فرسایش موتور فن و پره ها به واسطه ی گذشت زمان و… اتفاق می افتد.

سر و صدای زیاد یخچال فریزر ال جی

یخچال در حالت عادی بخاطر روشن و خاموش و شدن کمپرسور ممکن است کمی صدا ایجاد کند، اما سر و صدای زیاد یخچال اصلا طبیعی نمی باشد و باید حتما بررسی شود. صدای غیر عادی یخچال می تواند بخاطر تراز نبودن یخچال، شل شدن لوله های کندانسور، شل شدن لوله های کمپرسور، شل شدن پیچ های پنل پشتی یخچال، شکستگی پره های فن، برخورد پروانه ها به برفک، خرابی موتور فن و… ایجاد شده باشد.

وجود بوی بد درون یخچال فریزر ال جی

بد بو بودن فضای داخل یخچال می تواند بخاطر باقی ماندن مواد غذایی در گوشه و کناره های یخچال مثل کشو و طبقات، عدم نظافت صحیح و منظم یخچال، قرار دادن مواد غذایی در ظروف بدون درب، فساد مواد غذایی و… اتفاق افتاده باشد. برای جلوگیری از بد بو شدن فضای داخل یخچال، باید هر ماه یک بار با استفاده از اسپری کردن محلول سرکه – آب، و سپس پاک کردن دیواره، طبقات و کشو ها، یخچال را تمیز و ضد عفونی کنید.

ارور های رایج در تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی

ارور های رایج در تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی

ارور Er FS در یخچال فریزر ال جی

این ارور به معنای وجود مشکل در سنسور قسمت فریزر می باشد. در این صورت لازم است تا سنسور دما یا ترمیستور، فیوز، سیم کشی دستگاه، برد الکترونیکی اصلی و… توسط سرویس کار متخصص از مراکز معتبر و حرفه ای تعمیرات لوازم خانگی یا نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی بررسی شوند.

ارور Er rS در یخچال فریزر ال جی

این ارور به معنای خرابی سنسور در قسمت یخچال می باشد. در نتیجه لازم است تا سنسور دما یا ترمیستور، برد کنترل اصلی و سیم کشی های مربوطه بررسی شوند.

ارور F dS در یخچال فریزر ال جی

این ارور به معنای وجود مشکل در سنسور دیفراست فریزر می باشد و ممکن است که سنسور دیفراست فریزر دچار اتصال کوتاه یا مشکلات سیم کشی شده باشد. در نتیجه لازم است تا سنسور دما یا ترمیستور، مجموعه ی کنترلر، فیوز سیستم دیفراست و مجموعه ی دیفراست یخچال بررسی شوند.

ارور r dS در یخچال فریزر ال جی

این ارور به معنای وجود مشکل در سنسور دیفراست یخچال می باشد و ممکن است که سنسور دیفراست یخچال دچار اتصال کوتاه یا مشکلات سیم کشی شده باشد، در نتیجه لازم است تا مجموعه ی کنترلر، فیوز سیستم دیفراست و مجموعه ی دیفراست یخچال توسط تعمیرکار متخصص نمایندگی و تعمیرگاه های مجاز و معتبر بررسی شوند.

ارور Er HS در یخچال فریزر ال جی

این ارور به معنای خرابی سنسور رطوبت می باشد. ممکن است که سنسور رطوبت دچار اتصال کوتاه شده باشد. در نتیجه لازم است تا سنسور رطوبت، سیم کشی های متصل به این سنسور بررسی شوند.

ارور Er IS در یخچال فریزر ال جی

این ارور به معنای خرابی سنسور یخ ساز می باشد. ممکن است که سنسور یخ ساز دچار اتصال کوتاه شده باشد. در این صورت لازم است تا سنسور یخ ساز، سیم کشی ها و مجموعه یخ ساز بررسی شوند.

ارور Er SS در یخچال فریزر ال جی

این ارور به معنای خرابی سنسور بخش کشویی یخچال می باشد. احتمال اتصال کوتاه این سنسور و یا مشکلات سیم کشی وجود دارد. لازم است تا سنسور دمای کشوی یخچال و سیم کشی ها بررسی شوند.

ارور Er rt در یخچال فریزر ال جی

این ارور به معنای خرابی سنسور دمای اتاق می باشد. احتمال اتصال کوتاه این سنسور و یا مشکلات سیم کشی وجود دارد. لازم است تا سنسور دمای اتاق و سیم کشی ها توسط نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی مانند ال جی پشتیبان بررسی شوند.

ارور Er It در یخچال فریزر ال جی

این ارور به معنای وجود مشکلی در سیستم یخ ساز می باشد و لازم است تا مجموعه ی یخ ساز به دقت بررسی شود. و تست های لازم انجام شود.

ارور Er gF در یخچال فریزر ال جی

این ارور به معنای خرابی فلومتر می باشد. در این صورت باید مواردی از قبیل فلومتر، فشار آب و جریان آب بررسی شوند.

ارور F dH در یخچال فریزر ال جی

این ارور به معنای خرابی هیتر می باشد و سنسور در دیفراست بیش تر از 4 درجه سانتی گراد نمی رود. در این صورت لازم است تا هیتر دیفراست، فیوز، مجموعه کنترلر، رله برد کنترل، برد الکترونیکی دستگاه و… بررسی شوند.

ارور r dH در یخچال فریزر ال جی

این ارور به معنای خرابی هیتر می باشد و سنسور بیش تر از 4 درجه سانتی گراد نمی رود. در این صورت لازم است تا هیتر دیفراست، فیوز، مجموعه کنترلر، رله برد کنترل، برد الکترونیکی دستگاه و… بررسی شوند.

ارور Er IF در یخچال فریزر ال جی

این ارور به معنای وجود مشکل در قسمت یخ ساز می باشد. ممکن است که فن یخ ساز گیر کرده باشد، همچنین ممکن است که موتور فن یخچال آسیب دیده باشد. در این صورت باید فن یخ ساز، موتور فن یخ ساز، سیم کشی های مربوطه، برد کنترل الکترونیک دستگاه و… بررسی شوند.

ارور Er FF در یخچال فریزر ال جی

این ارور به معنای وجود مشکل در فن اواپراتور می باشد. در این صورت لازم است تا موتور فن یخچال، سیم کشی دستگاه، برد الکترونیکی دستگاه و… بررسی شوند.

ارور Er CF در یخچال فریزر ال جی

این ارور به معنای خرابی فن کندانسور می باشد. در این صورت باید موتور فن کندانسور، سیم کشی ها و برد دستگاه بررسی شوند.

ارور Er CO در یخچال فریزر ال جی

این ارور به معنای وجود مشکل ارتباطی بین صفحه نمایش و برد الکترونیک دستگاه ( برد اصلی ) می باشد. در این صورت باید برد الکترونیک، برد صفحه نمایش ( برد دیسپلی ) و سیم کشی های بین این دو برد بررسی شوند.

ارور Er FR در یخچال فریزر ال جی

این ارور به معنای وجود مشکلی در موتور فن می باشد. در نتیجه لازم است تا موتور فن بررسی شود و در صورت نیاز تعویض گردد.

ارور Er rF در یخچال فریزر ال جی

این ارور به معنای خرابی موتور فن می باشد. در نتیجه لازم است تا موتور فن و برد دستگاه بررسی شوند و در صورت خرابی موتور فن احتمالا باید یان قطعه تعویض شود.

ارور Er IF یا  Er 1F در یخچال فریزر ال جی

این ارور به معنای خرابی فن در قسمت یخ ساز دستگاه می باشد. در این صورت لازم است تا موتور فن، سیم کشی، موتور و برد دستگاه توسط تکنسین حرفه ای از تعمیرگاه ها و نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی بررسی شوند.

ارور Er dH در یخچال فریزر ال جی

این ارور به معنای وجود مشکل در المنت یا فیوز می باشد. بنابراین لازم است تا المنت یا هیتر و برد الکترونیکی دستگاه بررسی شوند.

آیا لازم است سالانه یخچال ال جی را سرویس کنید؟

هیچ اجباری در این کار نیست اما در صورتی که به طور سالانه لوازم خانگی را سرویس کنید بر طول عمر آن وسیله افزوده می شود  و کمتر خراب می شود. در صورتی امکان سرویس کردن سالانه  برای شما فراهم نبود بهتر است اشکالات جزئی یخچال را نادیده نگیرید. در صورتی که ایرادات جزئی را نادیده بگیرید سبب می شود طول عمر دستگاه کاهش یافته و همچنین هزینه تعمیر بیشتری پرداخت کنید.

مناطق تحت پوشش نمایندگی  تعمیرات یخچال ال جی در تهران

شماره تماس شعب نمایندگی  تعمیرات یخچال ال جی در تهران

تعمیرگاه ال جی پشتیبان دارای شعب یا نمایندگی تعمیر لوازم خانگی LG در غرب، شرق، شمال و سراسر تهران می باشد:

 • مناطق تحت پوشش نمایندگی ال جی پشتیبان در شمال تهران شامل محله های اوین، ولنجک، نیاوران، کاشانک، دربند، تجریش، سعادت آباد، زعفرانیه، الهیه، ونک، درکه، جماران، دیباجی، اختیاریه، جردن، پاسداران، چیذر، سوهانک، ظفر، میر داماد، سید خندان، سهروردی، داوودیه، فرمانیه، دزاشیب و… می باشد و شماره تماس شعبه ی شمال تهران ما 22717796 – 22718535 می باشد.
 • مناطق تحت پوشش نمایندگی ال جی پشتیبان در غرب تهران جهت ارائه خدمات تعمیر یخچال ال جی شامل محله های پونک، فردوس، چیتگر، جنت آباد، دهکده المپیک، صادقیه، ستارخان، زیبا دشت، شهرک غرب، مرزداران، طرشت، ارم، باغ فیض، آزادی، کن، شهرک آپادانا، گیشا، شهر آرا، استاد معین، گلستان، کوهک، آزادی، تهرانسر، بیمه، شهرک اکباتان، شهرک دانشگاه، همایون شهر، ورد آورد، شهر زیبا، شهران و… می باشد و شماره تماس شعبه غرب ما 44291259 – 44291224 می باشد.
 • مناطق تحت پوشش نمایندگی ال جی پشتیبان در شرق تهران شامل محله های هروی، حکیمیه، علم و صنعت، دماوند، شقایق، تهران نو، دردشت، شهرک والفجر، ساقدوش، بزرگراه قاسم سلیمانی، مدائن، تهرانپارس، سراج، اصفهانک، پدر ثانی، پیروزی، دلاوران، زینبیه، شورا، استخر، آشتیانی، کاظم آباد، شمیران نو، امامت، مجیدیه، مهران، پرستار، حشمتیه، ارامنه، نارمک، امام حسین، کرمان، نظام آباد، شمس آباد، هفت حوض، آهنگ غربی، آهنگ شرقی، شهید اسدی، صفا، تسلیحات، سرخه حصار، قنات کوثر و… می باشد. شماره تماس شعبه شرق ما 33514460 – 33505385 می باشد.
 • مناطق تحت پوشش نمایندگی ال جی پشتیبان در مرکز تهران جهت ارائه خدمات تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی شامل محله های لاله زار، امیریه، عباس آباد، امیر آباد، شیخ هادی، جهاد، یوسف آباد، سنایی، کوی نصر، وصال شیرازی، آزادی، دامپزشکی، والفجر، هاشمی، فاطمی، بلوار کشاورز، ولیعصر، خوش، میدان فردوسی، دانشگاه تهران، بازار، میدان وحدت اسلامی، مولوی، بهارستان، حسن آباد، انقلاب، حافظ و… می باشد. شماره تماس شعبه مرکز ما 33514460 – 33505385 می باشد.
 • مناطق تحت پوشش نمایندگی ال جی پشتیبان در جنوب تهران شامل محله های شوش، خزانه، سلیمانی، زمزم، جی، مالک اشتر، دروازه غار، سلسبیل، نیارکی، یافت آباد، مرتضوی، جوادیه،   نازی آباد، عبدل آباد، کوی سیزده آباد، افسریه، شمشیری، کمیل، شوش، باقر شهر، تختی، آگاهی، طیب، ابوذر، یاخچی آباد، جوانمرد قصاب، مسعودیه، شاد آباد، فتح، چهاردانگه، علی آباد قاجار، به دشت، فلاح و… می باشد. شماره تماس شعبه جنوب ما 33514460 – 33505385 می باشد.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 4.3]

84 thoughts on “نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در تهران”

 1. فریبرز نظر آبادی

  سلام ، من یخچال ساید بای ساید ال جی دارم ، آب موجود در مخزن آبریز دستگاه تمام شده بود و من مخزن را مجدد پر کردم و سر جای خود قرار دادم ، اما الان وقتی پدال رو فشار میدم اصلا آب نمیاد ، در واقع وقتی پدال رو فشار میدم اصلا آب توی مخزن حرکت هم نمیکنه ، حالا باید چیکار کنم ؟

  1. سلام دوست گرامی ، احتمالا مخزن دستگاهتون به درستی جا نخورده و یا این که احتمالا شیر برقی خراب شده و باید تکنسین این مورد را بررسی کند .

 2. مژگان میر جلالی

  سلام یخچال ساید بای ساید ال جی ما مدل IR.P1281SBB هست ، مدتیه که یخچال اصلا خنک نمی کنه و کاملا گرمه ، آیا امکان داره این حالت موقتی باشه و مشکلش خود به خود رفع بشه ؟ اصلا علتش چیه ؟

  1. سلام دوست گرامی ، خیر لازم است دستگاه شما توسط تکنسین بررسی شود ، مشکل عدم سرمایش در یخچال ساید بای ساید ال جی به صورت خود به خود رفع نمی شود و باید بررسی توسط تکنسین انجام شود ، زیرا دستگاه شما در چنین شرایطی دیگر قابل استفاده نمی باشد . به طوری کلی علت گرم شدن یخچال ساید بای ساید ال جی می تواند به خرابی قطعاتی از قبیل کمپرسور ، برد الکترونیکی ، رله استارت و … مرتبط باشد .

 3. رضا محمدزاده

  سلام یخچال ساید من بعصی وقتا قسمت فریزرش مواد داخلش باز میشه باز دوباره بعد چند ساعت دوباره یخ میزنه باز چند روز بعد همین جوری تکرار میشه آیا مشکل در ساید من بوجود اومده

 4. نجمه جندقیان

  سلام ، یخچال فریزر ال جی دارد و مدتیه که برودت را از دست داده و موتور کار نمی کند . هر چند دقیقه یک بار موتور استارت می زند ، ولی بعد از 4 ثانیه متوقف می شود . آیا ممکن است که این آسیب به علت نوسانات برق اتفاق افتاده باشد ؟ چون حدود یک ماه پیش ترانش منطقه ترکیده بود !

  1. سلام دوست گرامی ، برای رفع این مشکل باید ابتدا رله اورلود بررسی شود ، اگر رله اورلود مشکلی نداشت ، احتمالا کمپرسور آسیب دیده است .

 5. مهیا نژاد اکبر

  با عرض سلام و خسته نباشید ، یخچال فریزر ال جی صدای ویز ویز میده ، اما کمپرسور روشن نیست ، و اخیرا گاهی با تقه کپرسور روشن میشه ، و مدت زمان خاموش بودنش کم می باشد ، ایراد از کجاست ؟

  1. سلام دوست گرامی ، احتمالا دستگاه شما نشت گاز دارد و یا ممکن است که کمپرسور دچار مشکل شده باشد . اگر آف و آن شدن کمپرسور دیر می باشد ، احتمالا ترموستات یا سنسور دچار مشکل شده است .

 6. سلام یخچال فریزر دو طبقه Lg دارم واشر دور درب فریزر لازم دارم ممنون میشم راهنمایی کنید از کجا تهیه کنم

 7. با سلام و خسته نباشید و تشکر از عالی بودن خدماتتون.من یخچال فریزر معمولی ال جی دارم که سال 90 خریدم حدود یک ساله که یخچال هنگام کار کمپرسور ناگهانی خاموش و دوباره سریعا روشن میشه و بعضی مواقع پشت سر هم چند بار پیش میاد و باز ممکنه تا چند روز دیگه اتفاق نیوفته.لطفا راهنمایی کنید.لازم به ذکر که تا حالا دوبار به علت گرم شدن یخچال (سرد نبودن فضای داخل)با خاموش کردن 24 ساعته یخچال و روشن کردن مجدد مشکل گرم شدن بر طرفه شده
  (فاصله زمانی این گرم شدنا 3 سال بوده)همچنین آخرین بار (بار دوم)هنگام خاموش بودن از زیر یخچال آب جاری شد.
  سوال بعدی اینه که طبق نظر یه کارشناس یخچال دمای یخچال روی صفحه نمایش همیشه روی 3 ثابت بوده( از زمان راه اندازی تا الان)آیا درسته؟

 8. سلام ، من یخچال ساید بای ساید ال جی دارم ، دو روزه که قسمت یخچال روی دمای 4 درجه هست و به درستی کار میکنه ، اما قسمت فریزر ، با این که دما ی منفی 18 رو نشون میده ، اما داخل فریزر تمام مواد غذایی آب شده ، علتش چیه ؟

  1. سلام دوست گرامی ، احتمالا گاز یخچال کم می باشد ، همچنین ممکن است که کمپرسور مشکل داشته باشد . علاوه بر این موارد این احتمال نیز وجود دارد که سنسور خراب باشد .

 9. نازنین جباری

  سلام و وقت بخیر ، من ساید بای ساید ال جی دارم ، زمانی که درب یخچال یا فریزر را باز می کنم ، اصلا دمای یخچال و فریزر روی دیسپلی نشان داده نمی شود ، کلا قسمت درجه خاموش می باشد . مشکل چیست ؟

  1. سلام دوست گرامی ، این مشکل معمولا به علت خرابی برد اتفاق می افتد ، در نتیجه باید برد دستگاه شما توسط متخصص بررسی شود .

 10. علیرضا هنرور

  سلام خسته نباشید من یک یخچال فریز ساید الجی دارم مدل اینستاویو که اخیرا متوجه شدم بدنه داخل فریزرش ترک برداشته میخواستم بدونم مشکل از کجاست؟

 11. با عرض سلام و خسته نباشد ، یخچال ساید بای ساید ال جی دارم که موتورش یکسره و بی وقفه کار میکنه ، مشکل چیه ؟ الان من باید چه اقدامی انجام بدم که موتور نسوزه ؟

  1. سلام دوست گرامی ، این مشکل ممکن است که به علت کم بودن گاز ، نشت گاز ، مشکلات برد ، خرابی خود کمپرسور و … رخ داده باشد . برای جلوگیری از سوختن موتور می توانید دستگاه را از برق بکشید و از یک تعمیرکار یخچال ال جی بخواهید تا دستگاه شما را بازدید کند . جهت درخواست تعمیرکار یخچال ساید بای ساید ال جی ، می توانید با شماره تلفن 47278 021 تماس حاصل بفرمایید .

 12. محمد علی پیرفلک

  خسته نباشید ، من یخچال فریزر ال جی دارم ، از مسافرت اومدم در یخچالو باز کردم دیدم تو جا میوه ای کلی آب جمع شده . اصلا نمیدونم این همه آب از کجا اومده . علت چی میتونه باشه ؟

  1. درود دوست گرامی ، جمع شدن آب در طبقات یا جا میوه ای یخچال فریزر ال جی دلایل مختلفی میتونه داشته باشه . به شما پیشنهاد میکنم لینک زیر را مطالعه بفرمایید ، در این لینک تمام دلایل جمع شدن آب در جامیوه ای یخچال ال جی توضیح داده شده است :
   https://www.lgposhtiban.com/refrigerator/causes-water-accumulation-on-floor-refrigerator-floors-in-lg/

 13. سلام ، من دیروز یه یخچال ساید بای ساید ال جی خریدم دیروز و امروز صبح به برق زدم ولی اتومات نمیکنه و یه صدایی میاد ایرادش چیه اصلا هم سرد نکرده . البته بگم دستگاهم دست دوم هستش ، یعنی ضمانت نامه نداره . ممنون

  1. سلام دوست گرامی ، ممکنه دو شاخه اش خراب باشه ، یا پریز مشکل داشته باشه ، اگر این موارد نبود باید تکنسین بررسی کنه و ببینه که آیا برق به کمپرسور میرسه یا نه ، اگه برسه شاید رله اورلود خراب باشه ، اگر اون ها هم سالم بودن کمپرسور متاسفانه خرابه و علاوه بر تعویض کمپرسور باید شارژ گاز هم انجام بشه که هزینه سنگینی داره یعنی یخچال شما بدون این ها یک کابینت بلا استفاده است ، حالا انشالله مشکل از مواردی که در ابتدا گفتم باشه .

 14. سلام یخچال فریزر ال جی دارم که یخچال روشنه کار میکنه ولی سرد نمیکنه و سر و صداش زیاده ، مشکل چیست ؟ با تشکر

  1. سلام دوست گرامی ، احتمالا نشتی داشته باشه و گاز خالی کرده باشه ، باید تکنسین لوله ها رو باز کنه و ببینه .

 15. پریا میرزایی

  سلام من یخچال فریزر ال جی دارم ، بالا فریزر پایین یخچال ، امروز از صبح خونه نبودم و درب و پنجره خونه بسته بود ، اومدم قسمت بغل یخچال رو دست زدم دیدم خیلی خیلی داغ بود ، خونمون تهویه مناسب نداره ، من میترسم موتور خراب شه . باید چیکار کنم ؟

  1. سلام دوست گرامی ، دستگاه شما کاملا سالم هست و مشکلی وجود نداره . اون لوله های لای درب کار کمک کندانسور رو انجام میده هرچه گرم تر یعنی برودت داخل بالاتر جای نگرانی وجود نداره . فقط فاصله پشت یخچال از دیوار باید حداقل 25 سانتی متر رعایت بشه .

 16. یاسمن ترابی

  سلام وقت بخیر ، کشوی جا میوه ای یخچال ساید بای ساید ال جی شکسته ، ایا موجود دارین ؟

  1. سلام دوست گرامی ، کشو های ال جی متاسفانه موجود نمی باشد و تنها راه حل بازسازی این کشو ها و طبقات در کارگاه می باشد ؛ در صورت تمایل می توانید تماس بگیرید تا از این خدمات استفاده کنید .

 17. سلام یخچال فریزر ال جی از اون بزرگا داریم ، بالا یخچال پایین فریزر ، لای بین دو درب خیلی داغه ، بالا سردی خوبی داره ، طبقه پایین گرمه ، علتش چیه ؟

 18. سلام میخواستم بپرسم لاستیک دور درب یخچال ال جی رو موجود دارین ، قیمتش چنده ؟

  1. سلام دوست گرامی باید مدل دستگاهتون رو اعلام کنید . برای این منظور می توانید تماس بگیرید و از موجودی قطعه مطلع شوید .

 19. سلام خسته نباشید من 3سال پیش یخچال و فریزر اینستاویو 5درب (مدل x29 ) گرفتم و تازه دو روز پیش نصبش کردم اما بعد گذشت یک روز هنوز فضای داخل یخچال و فریزر سرد نشده بود و اصلا از پرده هوا هیچ سرمای حس نمیشود میخوام بدونم علتش چیه ؟ تکنسین نصب گفت تا 48تا 72 ساعت صبر کنید 90درصد به علت خواب زیاد دستگاه است ، ایا این مورد درست است؟!
  و اینکه قمت قطعا این یخچال چقدر است و ایا همه قطعات در ایران موجود است؟

  1. سلام دوست گرامی معمولا طبقات و یا کشو و جا میوه ای یخچال های ال جی به سختی موجود می باشند و یا در اکثر مواقع موجود نمی باشند ، اما امکان بازسازی آن ها در کارگاه وجود دارد ، جهت ثبت درخواست می توانید با شماره های شرکت تماس بگیرید .

  1. سلام دوست گرامی لطفا جهت استعلام موجودی و خرید قطعات یخچال ال جی با شماره های شرکت تماس بگیرید .

 20. سلام علت بوق زدن یخچال فریزر ال جی چیست ؟ خاموش کردم تمیز کنم یخچال رو بعد از یک ربع بوق زد روشن شد یخچال علت چیه ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، میتونه بخاطر خاموش بودنش باشه ، باید سرما به حد نصاب برسه .

 21. سلام یخچال ال جی دارم بالا فریزر پایین یخچال ، قسمت فریزرش خنک میکنه ، قسمت یخچالش گرمه ، ممکنه مشکل کمبود گاز داشته باشه ؟ قیمت شارژ گاز یخچال فریزر ال جی چقدره ؟

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، بله ممکنه مشکل گاز داشته باشه و البته ممکنه مشکل از قسمت های دیگه هم باشه ، بنابراین باید دستگاه شما بررسی بشه . هزینه ی شارژ گاز هم به موارد مختلفی بستگی داره ، به عنوان مثال باید بررسی شود که میزان خالی بودن گاز چقدر است ، و آیا لوله ها نشتی دارند یا نه و بعد از نشت یابی باید اقدامات لازم انجام شود و … بنابراین باید دستگاه شما توسط تکنسین بررسی شود تا مشکل آن رفع شود .

 22. سلام طبقه ی داخل درب یخچال ساید بای ساید ال جی مدل gr-j317 رو موجود دارید ؟ گوشه هاش شکسته . عکسشم بخواین براتون میفرستم . ممنون

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، متاسفانه موجود نمی باشد . اما امکان بازسازی آن وجود دارد . برای کسب اطلاعات بیشتر یا شماره ای شرکت تماس بگیرید .

 23. سلام خسته نباشید ، یخچال الجی دارم مدتی سرمایشش کم شده ، فکر میکنم گازش تموم شده ، شما تکنسین میفرستین برامون که شارژ گاز هم انجام بده ؟ تشکر

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، البته ممکنه دلیل افت سرمایش دقیقا این موردی که میگین نباشه ، چون افت سرما دلایل مختلفی میتونه داشته باشد . ولی در هر صورت بله میتونیم براتون تکنسین بفرستیم تا مشکل دستگاهتون رو رفع کنند .

 24. خانم حسینی نژاد

  سلام یخچال فریزر ال جی من الارم میده فریزرش رو کامل خالی کردم بازم الارم میده تعمیر کار چک کرد فنش هم سالمه علت چیست ؟

 25. سلام وقت بخیر ، شما موتور یخچال ساید بای ساید ال جی رو موجود دارید ؟ ممنون میشم اگر قیمتشو بفرمایید .

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، جهت اطلاع از موجودی قطعات یخچال ساید بای سیاد ال جی و اطلاع از هزینه ی آن لطفا با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل بفرمایید .

 26. وقت بخیر ، یخچال ما سر و صدای زیاد ایجاد میکنه ، به طوری که انقد صداش زیاده ما میترسیم که یخچال منفجر بشه ، شما می دونید علتش چیه ؟

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، احتمالا موتور دستگاه شما دچار مشکل شده است و باید دستگاه توسط تکنسین بررسی شود .

 27. سلام روز بخیر ، بنده یک یخچال فرزیر ال جی دارم ، فریزر بالا هست و یخچال پایین . از مسافرت که اومدیم در یخچالو باز کردم ، دیدم داخل یخچال کاملا گرمه علتش چیه به نظرتون ؟ ممنون

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، دلایل مختلفی میتونه داشته باشه . باید مواردی از قبیل ترموستات ، گاز ، کمپرسور ، لاستیک دور درب ، فن و … بررسی شوند . می توانید برای این منظور از یک تعمیرکار یخچال الجی کمک بخواهید .

 28. سلام خسته نباشید ، یخساز یخچال ساید بای ساید ال جی کار نمی کنه . مشکل چیست ؟

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، کار نکردن یخساز ساید بای ساید ال جی می توان دلایل مختلفی داشته باشد ، به عنوان مثال ممکن است ورودی آب بسته باشد ، شیر برقی سوخته باشد ، قالب یخساز شکسته باشد و یا ممکن است موتور یخساز خراب باشد .

 29. سلام روز بخیر ، یخچال ساید بای ساید ال جی دارم که آلارم فیلتر تصفیه آب روشن شده . چجوری میتونم آلارم فیلتر تصفیه آب رو خاموش کنم ؟

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، اگر یخچال شما آلارم فیلتر تصفیه آب می دهد ، یعنی لازم است تا فیلتر تصفیه آب را تعویض کنید . زمانی که فیلتر را تعویض کنید ، خود به خود این علامت از بین می رود .

 30. سلام خسته نباشید ، فیلتر تصفیه آب یخچال ال جی را چند وقت به چند وقت باید تعویض کنیم ؟

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، بستگی به پارامتر های مختلفی از قبیل میزان استفاده ، میزان سختی آب ، مدت زمان استفاده و … دارد . به طور معمول بین 6 ماه تا یک سال باید فیلتر تعویض شود .

 31. سلام روز بخیر ، مواد غذایی داخل یخچال منجمد می شوند و سرمای یخچال بیش از حد زیاد می باشد . لطفا راهنمایی میفرمایید که ایراد چیست ؟

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، ممکن است ترموستات یخچال خراب شده باشد و یا لوله بلو از جای اصلی خود در اواپراتور خارج شده باشد . همچنین ممکن است که سنسور یخچال خراب باشد .

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، ممکن است که سیم های رابط معیوب باشند و یا سر پیچ لامپ داخل یخچال به بدنه اتصال داشته باشد . همچنین ممکن است ترموستات یا موتور اتصال بدنه داشته باشند .

 32. سلام
  من یخچال ال جی مدل SXB550WB خریدم که یخچال نو هست ولی چند سال خواب بوده
  مشکلی که هست اینه که بعد چند روز در فریزر رو باز میکنم میبینم یخ مواد غذایی آب شده و آب سرازیر شدو و به بیرون یخچال ریخته
  این اتفاق در 15 روزی که یخچال را روشن کرده ام 3 مرتبه افتاده.
  روز برد هیچ اروری نشون نمیده
  با توجه به اینکه یخچال نو هست و تازه شروع به استفاده کردم و هیچ اروری هم نمیده، فکر میکنید علتش از چی میتونه باشه؟

 33. سلام روز بخیر ، مدتیه که یخچالمون خیلی صدا میده و این مشکل بعد از اسباب کشی مون ایجاد شده . ایراد از کجاست ؟

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، باید مواردی از قبیل پایه های موتور ، خرابی فن ، لوله های داخلی یخچال بررسی شوند .

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، ممکن است که برق دستگاه وصل نباشد ، یا دو شاخه معیوب باشد ، و یا ممکن است ترموستات دچار مشکل شده باشد ، علاوه بر این موارد ممکن است اورلود کمپرسور دچار مشکل شده باشد و یا برد الکتریکی خراب باشد . همچنین ممکن است که کمپرسور سوخته باشد .

 34. سلام ، من یخچال ساید بای ساید ال جی دارم ، آب آبسردکن دستگاه بو میگیره، باید چکارکنم ؟

 35. سلام روزبخیر .من ی ساید ال جی ۲۰۲۲ .۹ ماه پیش خریدم و این ساید چند روزه فنش صدا میده به محص باز کردن در یخچال قط میشه . به نمایندگی تماس کرفتم ایشون گفتند که احتمالا خشک شده آمدن باز کردن و درست کردن ولی فقط،چند ساعت خوب بود بعدش دوباره صدا میده .با ایشون که تماس گرفتم گفتند دیکه باید قطعه رو عوض کنم و این قطعه در ایران نیست و باید از دبی سفارش بدم که ۲ ماه دیگه میرسه. میخواستم سوال کنم که آیا این قطعه در ایران نیست ؟ و اگه ممکنه راهنماییم کنید چکار کنم ؟ میترسم تا ۲ ماه دیگه مشکل بزرگتری برای یخچال بوجود بیاد ممنونم

 36. سلام من ساید ال جی دارم مدل dor in dor در بار پدالی هست وامروز هرچی پدال و میزنم در باز نمیشه علتش چی میتونه باشه؟

 37. سلام من ساید ال جی دارم الان یه مدته آب آبسردکن خنک نمیشه و در حد آب شیر شده. حتی دمای یخچال رو تا حد یک درجه سانتی گراد کم کردیک ولی تاثیری نداشت. دمای یخچال و فریزر خوبه و یخ سازش هم کار میکنه فقط آب خنک نمیشه.

 38. سلام.کشو اخر فریززرم درش از رو کشو بلند میشه و جدا میشه.احتمال داره از جاش درومد باشه یا شکسته؟

 39. سلام من دستگاه ساید ال جی مدلj287خریدم از وقتی که اوردیم خونه متوجه شدیم لوله گازش شکسته و تکنسین اومد جوش زد و گاز پر کرد ولی از اون روز هنچنان فریزر یه ساعت فریز میکنه یه ساعت بعد شروع به شل کردن مواد فریز شده میکنه بستنی هم اصلا توش یخ نمیزنه به تکنسینم گفتم میگه شما حساس شدین مشکل کجاست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278

ثبت سفارش 24 ساعته

فرم ثبت سفارش