نمایندگی تعمیرات مایکروفر ال جی در تهران

نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی در تهران

تعمیرات ماکروفر ال جی بصورت کاملا تخصصی توسط نمایندگی تعمیرات ال جی پشتیبان انجام می شود. در صورتی که مایکروفر ال جی دچار خرابی و ایرادی شود هیچ جای نگرانی نیست فقط با یک تماس ساده می توانید مشکل آن را برطرف کنید. در ال جی پشتیبان تعمیرات مایکروویو به صورت شبانه روزی انجام می شود. در ادامه به معرفی کامل نمایندگی تعمیر ماکروفر و ماکروویو ال جی در تهران و همچنین به بررسی ایرادهای رایج این وسیله کاربردی می بپردازیم. اگر در تهران هستید می توانید ماکروفر ال جی را برای ما ارسال کنید.ما در اسرع وقت تعمیر آن را به انجام برسانیم. برای کسب اطلاعات بیشتربا شماره 02147278 ارتباط برقرار کنید.

فهرست مطالب این صفحه

ویژگی های بارز نمایندگی تعمیرات مایکروفر ال جی پشتیبان

 • 90 روز ضمانت کتبی خدمات تعمیرات ارائه شده!
 • %25 تخفیف خدمات به مدت محدود!
 • استفاده از تکنسین های خبره و متخصص تعمیر انواع مایکروفر ال جی
 • استفاده از قطعات اصلی کمپانی ال جی
 • تعمیر در محل
 • اعزام تکنسین به محل شما در کمتر از 2 ساعت بدلیل دارا بودن شعب در سراسر تهران
 • دارای جواز رسمی اتحادیه
 • هزینه منصفانه تعمیرات طبق تعرفه اتحادیه

شماره تماس های شعب نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی در تهران

نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی شبانه روزی

نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی شبانه روزی

اگر به دنبال یافتن یک نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی در تهران هستید و تمایل دارید تا خدمات تعمیر ماکروفر، در محل و توسط تکنسین های ماهر و حرفه ای انجام شود، می توانید با تعمیرگاه مجاز ال جی پشتیبان در تماس باشید، این مرکز خدمات پس از فروش ماکروفر ال جی، تعمیرات را بصورت شبانه روزی و به شکلی مطمئن ارائه می دهد و در این زمینه دارای سال ها تجربه ی درخشان می باشد. همچنین کارشناسان این نمایندگی تعمیرات به صورت 24 ساعته آماده ی راهنمایی به شما عزیزان و خدمات مرتبط با تعمیر دستگاه شما هستند. همچنین خدمات تعمیرات ماکروویو ال جی در این مجموعه شامل گارانتی خدمات می باشد. ضمنا ما دارای شعب یا نمایندگی تعمیر لوازم خانگی LG در سراسر تهران می باشیم.

معرفی نمایندگی تعمیر مایکروفر ال جی پشتیبان

تمامی مشکلات ماکروفر و سولاردام ال جی، به راحتی در تعمیرگاه مجاز ال جی پشتیبان قابل رفع می باشد، و تعمیرات دستگاه شما توسط تعمیرکاران متخصص و حرفه ای انجام می شود. سپردن دستگاه جهت تعمیرات به یک مرکز خدمات پس از فروش معتبر و افراد متخصص باعث می شود تا دستگاه شما به بهترین شکل ممکن و با کم ترین هزینه ی ممکن تعمیر شود. همچنین در این نمایندگی تمامی قطعات فابریک ماکروفر ال جی به فروش می رسد و شما می توانید قطعات اورجینال دستگاهتان را با ضمانتنامه رسمی معتبر از این نمایندگی مجاز خریداری کنید. شماره تلفن مجموعه ال جی پشتیبان 47278 021 می باشد. این مرکز به صورت شبانه روزی آماده ی ارائه ی خدمات به شما می باشد.

چرا نمایندگی تعمیرات مایکروویو ال جی پشتیبان؟

چرا نمایندگی تعمیرات مایکروویو ال جی پشتیبان؟

در ال جی پشتیبان خدمات در محل با کادری مجرب انجام می شود و در نتیجه نیازی به حمل و نقل دستگاه نیست اما در صورت تمایل می توانید دستگاه مایکروفر ال جی خود را به آدرس ما بفرستید. در تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی ال جی دستگاه ماکروفر شما با تجهیزات پیشرفته تست و عیب یابی می شود. در صورتی که به ماکروفر ال جی تعمیر نیاز داشته باشد این کار انجام می گردد. در بعضی اوقات ممکن است دستگاه نیاز به تعویض قطعه داشته باشد. در ال جی پشیتبان انواع لوازم یدکی ماکروفر ال جی موجود است و قطعات اصل با گارانتی و ضمانت بر روی دستگاه نصب می شوند. ال جی پشیبان دارای تعداد زیادی تکنسین در حوزه تعمیرات مایکروویو ال جی است بنابراین در کوتاه ترین زمان ممکن به محل مراجعه و دستگاه را مورد ارزیابی قرار دارده و در صورت  نیاز تعمیرات لازم را انجام می دهند.

مرکز خدمات پس از فروش ماکروفر ال جی

تکنسین هایی که در نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ال جی حضور دارند به ویژگی های فنی و ظاهری مایکروفر و انواع مدل های آن و ضعف های آن تسلط کامل دارند. بنابراین به سرعت ایراد دستگاه را بررسی و ایراد آن را رفع می کنند. شما می توانید انواع خدمات تخصصی تعمیرات ال جی را از ما دریافت کنید. برای مشاوره رایگان تعمیرات lg با شماره هایی که در این وب سایت درج شده است با نزدیکترین نمایندگی به محل خود تماس بگیرید. ما همواره در تلاش هستیم که بهترین خدمات را در سریع ترین زمان ممکن به انجام برسانیم.

هزینه تعمیرات مایکروویو ال جی

هزینه تعمیرات مایکروویو ال جی

همانطور که در بخش های قبل مشاهده شد مایکروویو الجی دارای ایرادات رایجی است که دلیل آن می تواند خرابی انواع قطعات آن باشد که ممکن است با ارورهایی همراه باشد. با توجه به نوع خرابی هزینه تعمیرات الجی ماکروفر متفاوت است. عموما اگر مشکل از برد دستگاه نباشد هزینه تعمیر آن زیاد نیست و قابل حل است.در تعمیر ماکروفر الجی آنچه اهمیت بالایی دارد این است که قطعه ای که قرار است تعویض شود با دستگاه مطابقت داشته باشد و این هماهنگی را فقط افرادی که تسلط کامل به این برند دارند می توانند انجام دهند. بنابراین همواره سعی کنید که تعمیرات ماکروفر ال جی را به نمایندگی اصلی تعمیرات برند ال جی بسپارید. با این کار در هزینه تعمیرات مایکروویو ال جی صرفه جویی و همچنین سلامت دستگاه خود را تضمین می کنید.

ایراد ها و ارور های رایج در تعمیرات مایکروفر ال جی

ایراد ها و ارور های رایج در تعمیرات مایکروفر ال جی

مایکرویو و سولاردام ها معمولا یک سری ایرادات رایجی دارند، که صرف نظر از برند و مدل دستگاه، عمومی می باشند. همچنین ماکرویو های ال جی، ایرادات خود ا به صورت ارور روی صفحه نمایش نشان می دهند. ارور ها مشکلات دستگاه رادر قالب کد خطا به ما نمایش می دهند. آشنایی با مشکلات و کد های خطا، باعث می شود تا شما منشا مشکل را پیدا کنید و خیلی سریع تر، راه حل بر طرف کردن مشکل را پیدا کنید. ما در ادامه مطلب به بررسی رایج ترین ایرادات و مشکلات ماکروفر های ال جی و ارور های مایکروویو و سولاردام ال جی می پردازیم. لازم به ذکر است که اگر از تخصص کافی برخوردار نیستید با یک تکنسین متخصص از مراکز معتبر و حرفه ای تعمیرات لوازم خانگی یا نمایندگی تعمیرات مایکروفر ال جی تماس بگیرید.

ایراد های متداول در تعمیرات مایکروفر و سولاردم ال جی

گرم نشدن غذا در ماکروفر ال جی

اگر غذا را درون دستگاه قرار می دهید و بعد از اتمام تایم تنظیم شده، میبینید که غذای شما اصلا گرم نشده، علت های احتمالی می توانند، خرابی لامپ مگنترون، خرابی خازن، خرابی دیود، خرابی ترانس های ولتاژ بالا، و خرابی برد الکترونیکی و. . . باشند. در این صورت لازم است تا تمامی قطعات گفته شده بررسی شوند تا ایراد دستگاه پیدا شود و مشکل بر طرف شود.

روشن نشدن ماکروفر ال جی

اگر مایکروفر شما روشن نمی شود، باید مواردی از قبیل پریز برق، کابل برق دستگاه، فیوز دستگاه، دو شاخه ی برق دستگاه، موتور فن و. . . بررسی شوند. اگر پریز برق، برق ندارد، دستگاه را به یک پریز برق دیگری وصل کنید. اگر کابل دستگاه سوخته یا آسیب دیده است، آن را تعویض کنید. اگر موتور فن خراب شده، باید با اهم متر، مقاومت سیم ها بررسی شوند و اگر عدد اندازه گیری شده، بی نهایت باشد، باید آن را تعویض کنید.

کار نکردن گریل ماکروفر ال جی

اگر گریل ماکروویو شما کار نمی کند، باید مواردی از قبیل المنت گرمایی، ترمستات، برد الکترونیکی دستگاه و. . . بررسی شوند و در صورت خرابی هر یک از این قطعات تعمیرات مربوطه انجام شود و در صورتی که امکان تعمیر این قطعات وجود نداشت، باید قطعه ی مورد نظر تعویض گردد. بهتر است که اگر از تخصص کافی برخوردار نیستید این کار توسط یک تعمیرکار حرفه ای از تعمیرگاه ها و نمایندگی تعمیرات انجام گردد.

نچرخیدن سینی ماکروفر ال جی

برای این که غذا به طور یکنواخت پخت یا گرم شود، باید سینی داخل ماکروفر توسط موتور زیر سینی، بچرخد. اگر سینی نمی چرخد، احتمالا موتور گردان خراب شده است و باید این قطعه به دقت بررسی شود. اگر موتر گردان خراب شده باشد، لازم است تا آن را تعویض کنید. همچنین دقت کنید که در مواردی، احتمال دارد که علت این مشکل، خرابی مگنترون و هدایت کننده موج باشد.

جرقه زدن ماکروفر ال جی

اگر ماکروویو شما جرقه می زند، احتمالا شما از ظروف فلزی یا ظروف نا مناسب استفاده کرده اید، ظروف فلزی، اشعه ماکروویو را منعکس می کنند و همین امر باعث جرقه زدن می شود. در نتیجه باید به این نکته دقت داشته باشید. همچنین ممکن است که دیواره های داخلی دستگاه آسیب دیده باشند و باعث ایجاد جرقه شوند، دراین صورت باید صفحه میکا یا همان ورق نسوز، تعویض شود. علاوه بر این، خرابی لامپ مگنترون نیز می تواند باعث ایجاد جرقه شود، که باید مورد بررسی قرار بگیرد. آنتن سر لامپ مگنترون نیز باید بررسی شود و در صورت گشاد بودن و یا سیاه شدن باید تعویض شود.

خاموش شدن دستگاه بعد از چند ثانیه

اگر ماکروویو ال جی شما بعد از چند ثانیه خاموش می شود، باید مواردی از قبیل کلید ها، برد الکترونیکی دستگاه و پنل کنترل بررسی شوند. اگر کلید ها بیش از اندازه داغ شدند و یا دچار سوختگی یا خم شدگی شده بودند، باید با مولتی متر اتصالات آن ها را بررسی کنید و در صورت نیاز آن ها را تعویض کنید و باید برد را نیز بررسی کنید، البته بررسی برد یک کار تخصصی می باشد و باید توسط یک تکنسین حرفه ای از تعمیرگاه ها و نمایندگی تعمیرات مایکروفر و مایکروویو ال جی انجام شود، همچنین اگر پنل کنترل یا صفحه لمسی به خوبی کار نمی کند، باید آن را تعویض کنید.

کار نکردن کلید های پنل ماکروفر ال جی

یکی از شایع ترین مشکلات مایکرفر های ال جی کار نکردن کلید های روی دستگاه، به خصوص کلید استارت و استاپ می باشد. معمولا این اتفاق بعد از چندین سال استفاده و بخاطر فشار دادن زیاد، ضربه، استفاده ی نا درست اتفاق می افتد. همچنین ممکن است که کار نکردن کلید ها، بخاطر خرابی برد دستگاه یا مشکل در سیم کشی و ارتباط بین برد دیسپلی و برد فرمان اتفاق افتاده باشد. بنابراین برد نیز باید به دقت توسط یک سرویس کار مجرب از نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه های ماکروفر ال جی بررسی شود.

سوختن لامپ مگنترون

یکی دیگر از ایرادات شایع و پرتکرار در ماکروویو ها، سوختن یا خرابی خود لامپ مگنترون می باشد. اگر غذای شما گرم نمی شود، یا دستگاه شما جرقه می زند و. . . احتمالا لامپ مگنترون ماکروفر شما سوخته است. اما قبل از تعویض لامپ مگنترون بهتر است تا سوکت ها و سیم های متصل به لامپ بررسی شوند. در صورتی که ولتاژ کافی و مورد نیاز از برد به سوکت لامپ نرسد، باید لامپ مگنترون تعویض شود. در صورت سوختن لامپ مگنترون چاره ای جز تعویض آن نمی باشد و لازم به ذکر است که لامپ مگنترون یکی از گران قیمت ترین اجزاء و قطعات ماکروفر می باشد.

دود کردن ماکروفر ال جی

وجود دود از دستگاه در نگاه اول ممکن است خیلی ترسناک و خطرناک به نظر بیاید، البته اگر نسبت به آن بی توجهی شود ممکن است که باعث ایجاد آتش سوزی شود، اما در دقایق اولیه خیلی خطرناک نیست و معمولا بخاطر کثیف بودن سطوح و دیواره ی داخلی دستگاه این اتفاق رخ می دهد، و با نظافت و تمیز کردن اصولی مشکل بر طرف می شود. اما در صورت تمیز بودن دستگاه، باید توجه داشته باشید که این مشکل بخاطر اتصال کوتاه رخ نداده باشد. در نتیجه لازم است تا دستگاه را بلافاصله خاموش کنید و علت اصلی را پیدا کنید. برای این منظور می توانید از یک تکنسین متخصص تعمیر ماکروفر و مایکروویو ال جی از نمایندگی های مجاز مانند ال جی پشتیبان کمک بگیرید.

فیوز سوزاندن مداوم ماکروفر ال جی

گاهی ممکن است که ماکروویو شما به طور مداوم فیوز بسوزاند. معمولا این مشکل بخاطر خرابی خازن و دیود پیش می آید. و لازم است تا دستگاه شما توسط یک تکنسین متخصص از مراکز  تعمیرات و تعمیرگاه های مجاز بررسی شود. همچنین لازم است تا کلید درب دستگاه و لامپ مگنترون نیز بررسی شوند.

باز نشدن درب ماکروفر ال جی

گاهی ممکن است که هنگام قرار دادن غذا در دستگاه یا هنگام برداشتن غذای گرم شده از دستگاه، درب ماکروویو شما باز نشود. این مشکل می تواند بخاطر آسیب دیدگی درب، خرابی میکروسوئیچ درب و یا خرابی ضامن درب اتفاق افتاده باشد. بنابراین لازم است تا تمام این موارد بررسی شوند.

سر و صدای زیاد ماکروفر ال جی

اگر مایکرویو شما دارای سر و صدای زیادی می باشد، احتمالا سینی به درستی روی موتور گردان قرار نگرفته است و یا قطعه ای به نام کوپل زیر سینی خراب شده و لازم است تا این قطعه تعویض شود. همچنین ممکن است که قطعات اصلی ماکروویو مثل موتور و یا لامپ مگنترون خراب شده باشند. که این موارد نیز باید بررسی شوند.

ارور های رایج در تعمیر ماکروفر ال جی

ارور E 01 در ماکروفر ال جی

این ارور به معنای خرابی ترمیستور یا سنسور دما می باشد. در صورت نمایش این کد خطا، احتمالا ترمیستور دچار اتصال کوتاه یا مدار باز شده است. همچنین ممکن است که اتصالات و سیم کشی بین ترمیستور ( سنسور دما ) با برد الکترونیکی اصلی یا همان PCB قطع و یا شل شده باشد. در نتیجه لازم است تا سیم کشی و اتصالات بررسی شوند و در صورت خرابی ترمیستور، این قطعه تعویض شود. ترمیستور در دما های بالا، خیلی سریع خراب می شود و عمر کوتاهی دارد، بنابراین احتمال خرابی ترمیستور بالا می باشد.

ارور E 02 در ماکروفر ال جی

این ارور به معنای خرابی هیتر یا المنت گرمایی یا المنت حرارتی می باشد. در واقع گرما و حالت همرفت دما در عرض 10 دقیقه به 100 درجه سانتی گراد نمی رسد. در این صورت ممکن است که المنت سوخته باشد و نیاز به تعویض داشته باشد و یا این که ممکن است این مشکل بخاطر خرابی یا جابه جا شدن برد PCB ( برد الکترونیکی دستگاه ) اتفاق افتاده باشد، در نتیجه باید برد نیز بررسی شود و در صورت نیاز تعمیرات لازم بر روی برد نیز انجام شود. همچنین لازم است تا ترمیستور نیز بررسی شود و در صورت خرابی ترمیستور یا سنسور دما، ترمیستور نیز تعویض شود، زیرا اگر ترمیستور به درستی عمل نکند، اطلاعات به درستی به برد نمی رسد و در نتیجه المنت نیز به درستی کار نمی کند و در نتیجه این ارور نمایش داده می شود.

ارور E 03 در ماکروفر ال جی

این ارور به معنای بالا رفتن دما بیش از 100 درجه می باشد. در این صورت احتمالا برد دچار مشکل شده است و شاید لازم باشد تا برد اصلی یا همان برد PCB تعویض شود. همچنین لازم است تا المنت گرمایی ( هیتر ) بررسی شود و در صورت نیاز المنت گرمایی تعویض شود. همچنین ترمیستور نیز باید بررسی شود و در صورت نیاز باید ترمیستور نیز تعویض شود.

ارور E 05 در ماکروفر ال جی

این ارور به معنای هماهنگ نبودن درجه تنظیم شده توسط کاربر و دمای نشان داده شده توسط دستگاه می باشد. به عنوان مثال دستگاه دمای 70 درجه سانتی گراد را نشان می دهد، اما کاربر دمای 40 درجه را تنظیم کرده است. در واقع دمای تنظیم شده کمتر می باشد. اما  دمای واقعی بیشتر است. در واقع دمای داخل کوره در برنامه Convection  بالا رفته است. در این صورت باید کمی صبر کنید تا دستگاه و فضای درون کوره خنک شود و سپس دما را روی مثلا 40 درجه سانتی گراد تنظیم کنید. در این صورت باید ارور بر طرف شود.

ارور E 10 در ماکروفر ال جی

این ارور به معنای گیر کردن یا عمل نکردن کلید های روی ماکرویو می باشد. ممکن است که صفحه کلید گیر کرده باشد و یا این که برد خراب باشد و نتواند به درستی فرمان دهد. در نتیجه برد و صفحه کلید باید توسط یک تعمیرکار حرفه ای از نمایندگی تعمیرات مایکروفر و مایکروویو ال جی بررسی شوند.

ارور F 01 در ماکروفر ال جی

این ارور به معنای خرابی ترمیستور یا اتصال کوتاه ترمیستور می باشد. یعنی ترمیستور نمی تواند در 10 دقیقه به بیش از 100 درجه برسد. در صورت خرابی ترمیستور باید آن را تعویض کنید.

ارور F 02 در ماکروفر ال جی

این ارور به معنای اتصال کوتاه شدن ترمیستور یا سنسور دمایی می باشد. در این صورت باید ترمیستور بررسی شود و در صورت خرابی باید آن را تعویض کنید.

ارور F 03 در ماکروفر ال جی

این ارور به معنای عملکرد اشتباه کلید های روی پنل دستگاه می باشد. در این صورت لازم است تا برد دستگاه، سیم کشی و. . . بررسی شوند.

ارور F 10 در ماکروفر ال جی

این ارور به معنای گیر کردن کلید های روی دستگاه یا خرابی کلید های تاچ روی صفحه لمسی می باشد. در این صورت باید صفحه کلید، برد، اتصالات و سیم کشی های مربوطه توسط یک تعمیرکار مجرب از نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه های معتبر مایکروفر ال جی بررسی شوند.

ارور F 11 در ماکروفر ال جی

این ارور به معنای خرابی ترمیستور می باشد. در این صورت باید ترمیستور و برد بررسی شوند و در صورت نیاز تعمیر و یا تعویض قطعه ی مورد نظر انجام گیرد. همچنین در صورت نمایش این ارور احتمالا ارتباط بین موتور اینورتر و برد قطع شده است.

ارور F 14 در ماکروفر ال جی

این ارور به معنای خرابی المنت می باشد، اگر دما بیش از 4 ثانیه بالاتر از 70 درجه سانتی گراد باشد، این ارور نمایش داده می شود. و به شما می گوید که دمای داخل دستگاه در برنامه کانوکشن بالارفته است و لازم است تا دستگاه را خاموش کنید و کمی صبر کنید تا دستگاه خنک شود.

ارور F 04 در ماکروفر ال جی

این ارور به معنای خرابی سنسور رطوبت یا سنسور کوک می باشد. در صورت نمایش این ارور باید سنسور رطوبت بررسی شود و در صورت نیاز باید این قطعه تعویض شود.

ارور F 05 در ماکروفر ال جی

این ارور به معنای خرابی هیتر کانوکشن می باشد. بنابراین لازم است تا این قطعه بررسی شود و در صورت نیاز هیتر کانوکشن تعویض شود.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات ماکروفر ال جی در تهران

شماره تماس شعب نمایندگی تعمیرات ماکروفر ال جی در تهران

تعمیرگاه ال جی پشتیبان دارای شعب یا نمایندگی تعمیر لوازم خانگی LG در غرب، شرق، شمال و سراسر تهران می باشد:

 • مناطق تحت پوشش نمایندگی ال جی پشتیبان در شمال تهران شامل محله های الهیه، اوین، جردن، ولنجک، نیاوران، کاشانک، دربند، تجریش، سعادت آباد، زعفرانیه، ونک، درکه، جماران، دیباجی، اختیاریه، پاسداران، چیذر، سوهانک، ظفر، میر داماد، دزاشیب، سید خندان، سهروردی، داوودیه، فرمانیه و. . . می باشد و شماره تماس شعبه ی شمال تهران ما 22717796 – 22718535 می باشد.
 • مناطق تحت پوشش نمایندگی ال جی پشتیبان در غرب تهران جهت ارائه خدمات تعمیر ماکروفر ال جی شامل محله های طرشت، پونک، فردوس، مرزداران، چیتگر، جنت آباد، دهکده المپیک، صادقیه، ستارخان، زیبا دشت، شهرک غرب، ارم، آزادی، کن، شهرک آپادانا، گیشا، شهر آرا، استاد معین، گلستان، کوهک، آزادی، تهرانسر، بیمه، شهران، شهرک اکباتان، شهرک دانشگاه، همایون شهر، ورد آورد، شهر زیبا، باغ فیض و. . . می باشد و شماره تماس شعبه غرب ما 44291259 – 44291224 می باشد.
 • مناطق تحت پوشش نمایندگی ال جی پشتیبان در شرق تهران شامل محله های پیروزی، تهرانپارس، هروی، حکیمیه، علم و صنعت، دماوند، شقایق، کرمان، تهران نو، دردشت، شهرک والفجر، ساقدوش، بزرگراه قاسم سلیمانی، اصفهانک، پدر ثانی، دلاوران، زینبیه، شورا، استخر، آشتیانی، کاظم آباد، شمیران نو، امامت، مجیدیه، مهران، پرستار، حشمتیه، ارامنه، نارمک، امام حسین،  سراج، نظام آباد، شمس آباد، هفت حوض، آهنگ غربی، آهنگ شرقی، شهید اسدی، صفا، تسلیحات، سرخه حصار، قنات کوثر، مدائن و. . . می باشد. شماره تماس شعبه شرق ما 33514460 – 33505385 می باشد.
 • مناطق تحت پوشش نمایندگی ال جی پشتیبان در مرکز تهران جهت ارائه خدمات تعمیر مایکروویو ال جی شامل محله های مولوی، بازار تهران، لاله زار، امیریه، فاطمی، عباس آباد، امیر آباد، شیخ هادی، جهاد، یوسف آباد، سنایی، کوی نصر، وصال شیرازی، آزادی، دامپزشکی، والفجر، هاشمی، بلوار کشاورز، ولیعصر، خوش، میدان فردوسی، دانشگاه تهران، میدان وحدت اسلامی، حسن آباد، انقلاب، حافظ، بهارستان و. . . می باشد. شماره تماس شعبه مرکز ما 33514460 – 33505385 می باشد.
 • مناطق تحت پوشش نمایندگی ال جی پشتیبان در جنوب تهران شامل محله های عبدل آباد، نازی آباد، شوش، خزانه، سلیمانی، تختی، زمزم، جی، مالک اشتر، دروازه غار، سلسبیل، نیارکی، یافت آباد، مرتضوی، جوادیه، فتح، کوی سیزده آباد، افسریه، شمشیری، کمیل، شوش، باقر شهر، آگاهی، طیب، ابوذر، یاخچی آباد، جوانمرد قصاب، مسعودیه، چهاردانگه، علی آباد قاجار، به دشت، فلاح، شاد آباد و. . . می باشد. شماره تماس شعبه جنوب ما 33514460 – 33505385 می باشد.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

60 thoughts on “نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی در تهران”

 1. سامیار ارشادی

  سلام من ماکروفر ال جی مدل ms95wc دارم ، مدتیه که سینی ماکروفرم نمیچرخه ، آیا می تونم این مشکل رو خودم در منزل رفع کنم یا باید دستگاهم توسط تعمیرکار تعمیر بشه ؟

  1. سلام دوست گرامی ، معمولا نچرخیدن سینی بخاطر گیر افتادن غذا زیر ریل زیر سینی و یا خرابی شفت ماکروفر اتفاق می افتد . در صورت کثیف بودن داخل دستگاه باید ریل زیر سینی را بردارید و ذرات مواد غذایی و چربی را به خوبی تمیز کنید و سینی را مجدد در محل اصلی خود قرار دهید . همچنین باید یک تست ساده از شفت بگیرید ، به این ترتیب که یک ظرف سنگین با آب روی سینی قرار دهید ، اگر سینی نچرخید یک ظرف سبک تر قرار دهید ، اگر در صورت قرار دادن ظرف سبک تر سینی حرکت کرد یعنی شفت ماکروفر ال جی شما مشکل دارد و باید شفت تعویض شود . علاوه بر این ممکن است که کوپلینگ نیز شکسته باید و باید کوپلینگ تعویض گردد .

 2. یکتا فیروزبخش

  با سلام ، من ماکروفر را روی برنامه ی مد نظرم قرار میدم و سپس دکمه ی استارت را فشار می دم ولی دستگاه شروع به کار نمیکنه و ارور door نمایش داده میشه ، علتش چیه ؟

  1. با سلام دوست گرامی ، در این صورت ابتدا شما باید از بسته بودن درب مطمئن شوید و در صورت باز بودن درب ، درب را کاملا ببندید . اگر درب کامل بسته بود ، باید سالم بودن کلید استارت را مورد بررسی قرار دهید و مطمئن شوید که دکمه ی استارت کار می کند یا نه . همچنین توجه داشته باشید که دستگاه به محافظ یا سه راهی وصل نشده باشد . در صورتی که با انجام این موارد به نتیجه ی مطلوب نرسیدید ، باید از یک تکنسین متخصص کمک بگیرید .

 3. با سلام ، من برای گرم کردن غذا در ماکروویو از ظروف پلاستیکی استفاده می کنم ، آیا مشکلی داره ؟

  1. سلام دوست گرامی ، پیشنهاد می شود که از ظروف شیشه ای مخصوص ماکروویو برای گرم کردن غذا استفاده کنید . برخی از ظروف پلاستیکی نا مناسب حاوی مواد سمی مانند پلی استرین ، استیرن تریمر و بیسفنول آ هستند که در صورت تابش اشعه ماکروویو ، ریز موج ها آزاد می شوند و وارد موا غذایی می شوند . آزاد شدن ترکیبات شیمیایی برای بدن مضر می باشد و می تواند منجربه دیابت ، انواع سرطان ، بلوغ زودرس ، چاقی مفرط و … شود .

 4. با عرض سلام و ادب ، بنده یک تکه نان را داخل ماکروویو ال جی قرار دادم ، بعد از گرم شدن متوجه شدم که نان سوخته است . من فکر نمی کنم دستگاه خراب باشد ، زیرا سایر مواد غذایی دچار چنین مشکلی نشدند ، میشه راهنمایی بفرمایید که دلیل این اتفاق چیست ؟

  1. سلام دوست گرامی ، توجه داشته باشید برای گرم کردن مواد غذایی که دارای رطوبت هستند ، را با توان بالا و مدت زمان طولانی گرم نکنید . این امر می تواند منجربه آتش سوزی و سوختگی مواد غذایی شود .

 5. فریبرز عاشوری

  درور ، من سولاردام ال جی دارم ، لعاب داخل سولاردام ال جی آسیب دیده ، یعنی یه قسمتیش کنده شده و همین باعث ایجاد جرقه میشه . میخوام بدونم آیا میشه درستش کرد ؟

 6. عایشه عسگری

  خسته نباشید . ماکروفر ال جی دارم ، لامپ از حالت معمول خارج شده و میله مسی مگنترون از بغل سوراخ شده است . آیا نیاز است که لامپ تعویض شود ؟

 7. خسته نباشد ، ماکروویو ال جی دارم ، غذا رو گرم نمیکنه ، همه چیزش به ظاهر سالمه و درجه رو هم درست تنظیم کردم ، اما بعد از گذشت یک ربع کماکان غذا رو گرم نمیکنه . ایرادش چی میتونه باشه ؟

  1. سلام دوست گرامی ، احتمالا مگنترون دچار مشکل شده و باید دستگاه توسط تکنسین بررسی بشه . ما در این مقاله در رابطه با مهم ترین علل گرم نشدن غذا در ماکروفر ال جی صحبت کردیم ، پیشنهاد می کنیم که وارد لینک زیر شوید و این مقاله را مطالعه کنید : https://www.lgposhtiban.com/microwave/microwave-oven-lg-not-heating/

 8. سلام و درود ، به من گفتن که لامپ مگنترون دستگاه شما خراب شده و باید تعویض بشه . حالا سوال من اینه که آیا امکان تعمیر لامپ مگنترون ماکروویو ال جی وجود داره یا باید حتما تعویض بشه .

  1. سلام دوست گرامی ، در اغلب مواقع امکان تعمیر لامپ مگنترون وجود ندارد و باید این قطعه تعویض شود .

 9. عرض ادب ، دکمه ی روشن شدن سولاردام ال جی رو میزنم روشن نمیشه ، ایراد چیه ؟

 10. خسته نباشید . یه سوال دارم . غذا بعد از گذشت یه ربع اصلا گرم نشده ، ایراد چیه ؟ ماکروویو ال جی هست .

  1. سلام جواب این سوال در قالب کامنت نمیگنجه دوست عزیز، از آموزش های داخل سایت استفاده کنید

 11. : با عرض سلام و خسته نباشید . سولاردم الجی داریم قطعه زیر سینی شکسته و سینی نمی‌چرخد. آیا با تعویض ان مشکل حل می‌شود؟

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، بله، برای تامین قطعه اورجینال با قسمت قطعات شرکت تماس بگیرید

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، اگر از صحت پریز برق و دوشاخه دستگاه اطمینان دارید با درخواست تکنسین و بررسی در منزل شما هزینه مشخص می شود.

 12. میرزا آقا پور

  سلام خسته نباشید ، ماکروفر ما بوی دود میده مشکل چیست ؟ با تشکر از سایت خوبتون

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، ممکنه روغن ها در اثر حرارت سوخته باشند و یا مواد روغنی رو زمان زیادی گذاشتین گرم بشه و روغن سوخته و یا این که ممکنه جریان زیاد کشیده شده باشه و سیم ها سوخته باشن که البته بوی سوختگی سیم ها متفاوته .

 13. سلام وقتتون بخیر ، دکمه ها در ماکروفر اشتباه عمل می کنند . میشه لطفا راهنمایی بفرمایید که مشکل چیست ؟

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، پنل دچار مشکل شده ، یعنی صفحه ی هادی خراب شده و باید صفحه ی هادی پنل تعویض بشه .

 14. روز بخیر ، من یه سوال کلی در مورد ماکروفر دارم . میخوام بدونم ماکروفر باید همیشه در برق باشه یا این که فقط زمان استفاده باید دستگاه رو به برق بزنیم ؟ آخه کلید قطع برق در دستگاه وجود نداره .

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، حالت ایده آل این است که در زمان عدم استفاده از ماکروفر ، دستگاه را از برق جدا کنید .

 15. درود ، من یک ماکروفر ال جی دارم ، چند ساله که هیچ مشکلی نداره ، امروز صبح هم مثل همیشه داشت کارشو میکرد و سالم بود ، اما الان که دستگاه رو رو تایم میذارم و استارت رو میزنم ، لامپ به ظاهر روشن میشه ، و انگار همه چیز درسته ولی هیچ عملیاتی روی غذا انجام نمیشه . غذا همونجوری سرد هستش . میخوام بدونم ایرادش چیه ؟ با تشکر

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، اگر ماکروفر شما گرم نمی کنه ممکنه که مشکل از لامپ اشعه ( مگنترون ) ، ترانس های ولتاژ، فیوز ، میکروسوئیچ ، خازن باشد . دقت داشته باشید که ترانس های ولتاژ برای تولید اشعه برق ، برق 220 ولت رو به 2200 ولت تبدیل می کنند و تعمیرات ماکروفر بسیار خطرناک و بعضا می تواند کشنده باشد ، بنابراین در این زمینه حتما باید تعمیرکار دستگاه شما را بررسی کند .

 16. دولت یاری

  درود ، آیا امکان تعمیر فیوز حرارتی ماکروفر ال جی وجود دارد ؟

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، خیر امکان تعمیر وجود ندارد و در صورت آسیب دیدگی باید تعویض شود . یکی از مهم ترین دلایل سوختن فیوز حرارتی نیز نوسانات برق می باشد .

 17. عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما و همکاران گرامیتان ، ماکروفر ال جی به طور ناگهانی از کار افتاده و دیگر روشن نمی شود . علت چیست ؟ سپاس گزارم

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، ممکن است که سوئیچ درب به طور ناگهانی از کار افتاده باشد و در نتیجه دستگاه یکباره خاموش شده باشد . البته ممکن است که ایراد از تاچ پد و یا ترنسفورمر ولتاژ بالا نیز باشد .

 18. درود ، ماکروفر ال جی من مشکلی که داره اینه که غذا یکنواخت گرم نمیشه و قسمتی از غذا سرد باقی می مونه . چرا اینطور هست ؟

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، معمولا اگر موتور گردان مشکل داشته باشد ، سینی نمی چرخد و گرما به طور یکنواخت به غذا منتقل نمی شود و قسمتی از غذا نسبت به سایر بخش ها بیشتر گرم می شود .

 19. عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما و همکاران گرامیتان ، من غذا رو با ظرف آلومینیومی تو ماکروفر قرار دادم ، بعد جرقه زد و ازش بخار دراومد ، آیا ماکروفر سوخته ؟

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، خیر ماکروفر نسوخته ولی ممکن است که به مگنترون آسیب وارد شده باشد . برای اطمینان بهتر است تا ماکروفر را تست کنید و اگر جرقه نزد ، و غذا را گرم کرد ، یعنی دستگاه آسیب ندیده است .

 20. لیلا قربانی

  درود ، صدای ماکروفر ال جی حین کار زیاد شده است . برای عیب یابی دستگاه آیا تعمیرکار می فرستید ؟

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، بله ، لطفا با شماره های شرکت تماس بگیرید و آدرس خود را اعلام بفرمایید تا در کمترین زمان ممکن برای شما تعمیرکار بفرستیم .

 21. معصومه مختاری

  عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما و همکاران گرامیتان ، ماکروفر ال جی چند روزه روشن نمیشه در واقع اصلا کار نمیکنه . چجوری میتونم بیارم که تعمیرش کنید ؟

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، شما می توانید با شرکت تماس بگیرید و اگر تمایل دارید می توانید درخواست بدهید تا پیک شرکت دستگاه را درب منزل از شما تحویل بگیرد و یا این که خودتان حضورا دستگاه را به کارگاه بیاورید .

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، خیر ، در طول زمان ماکروفر باید مثل روز اول کار کند . اما ممکن است طول عمر قطعه ای تمام شده باشد که باید قطعه ی معیوب را تعویض کنید .

 22. عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما و همکاران گرامیتان ، من وقتی در ماکروفر غذا گرم می کنم ، غذا یکنواخت گرم نمی شود . قسمتی از غذا سرد باقی می ماند . چرا این مشکل وجود دارد ؟

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، اگر غذا در ماکروفر به طور یکنواخت گرم نمی شود ، احتمالا صفحه گردان مشکل دارد و باعث می شود که انرژی گرمایی فقط به یک قسمت تابیده شود و قسمت دیگر سرد باقی بماند .

 23. سلام. نئوشف الجی کانوکشن دار دارم.
  بعضی اوقات بعد از ۱۰ ثانیه اول ارور f11 میدهد.
  ممکنه تا سه بار تکرار بشه. اما بعد درست میشه. علت از کجاست؟ برد اصلی یا برد اینورتر یا سیم کشی؟

 24. سلام
  سولاردام دارم که بعد از وصل برق روشن میشه ولی حدود ۵ ثانیه بعد خود به خود خاموش میشه. باید از برق قطع کنم و دوباره روشن کنم که دوباره تکرار میشه. ولی اگه بعد از وصل برق دکمه استارت رو بزنم روی حالت ۹۰۰ وات روشن می مونه و خاموش نمیشه. مشکلش چی میتونه باشه؟

 25. سلام خسته نباشید. از نمایندگی ای جی باهام تماس گرفتن جهت تعویض محافظ اشعه سولاردام . این محافظ باید تعویض بشه؟ کجای سولاردام قرار داره؟

 26. سلام . درب مایکروویو ال جی من شکسته شیشه نه .منظورم درب مایکروویوهست
  میشه درب تهیه کرد ؟ از کجا درخواست بدم ممنون

 27. سلام ماکروویو الجی مدل mg23
  فقط تا الان غذاش تو ش گرم شده الان موقع گرم کردن میزنیم یه صدایی میده انگار میخاد یه چیزی بشکنه مشکل از چیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278

ثبت سفارش 24 ساعته

فرم ثبت سفارش