نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی در تهران

نمایندگی تعمیر جاروبرقی ال جی در تهران

تعمیرات جاروبرقی ال جی بصورت کاملا تخصصی توسط نمایندگی دیبا پشتیبان ایرانیان. جاروبرقی ها یکی از مهم ترین وسایل نظافتی می باشند. خرابی جاروبرقی یک اتفاق ناخوشایندی می باشد و معمولا جاروبرقی ها بدون در نظر گرفتن برند شان، یک سری ایرادات رایجی دارند. که ما در این مطلب قصد داریم به همین موضوع، یعنی ایرادات رایچ جاروبرقی ال جی اشاره کنیم و یک نمایندگی معتبر جهت تعمیر تخصصی و رفع ایراد را به شما معرفی کنیم. بنابراین اگر جاروبرقی شما خراب شده و یا این که شما تمایل دارید تا اطلاعات بیشتری در رابطه با ایرادات رایج جاروبرقی ال جی را بدانید و اگر نیاز به معرفی یک نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی دارید، خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد می کنیم.

نمایندگی مرکز تعمیر جاروبرقی ال جی شبانه روزی

نمایندگی تعمیرات ال جی دیبا پشتیبان ایرانیان با تکیه بر تکنسین های حرفه ای و با تجربه در زمینه ی تعمیرات تخصصی جاروبرقی ال جی، آماده ی ارائه ی خدمات شبانه روزی به شما عزیزان می باشد. خدمات تعمیرات در این مرکز خدمات پس از فروش شامل گارانتی معتبر شش ماهه می باشد. همچنین در این نمایندگی تمامی قطعات و لوازم یدکی اورجینال جاروبرقی ال جی موجود می باشد. شماره تلفن تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان جهت تعمیر جاروبرقی ال جی شبانه روزی و خرید قطعات جاروبرقی ال جی 47278 021 می باشد. ضمنا ما دارای شعب یا نمایندگی تعمیر لوازم خانگی LG در سراسر تهران می باشیم.

تعمیرات جاروبرقی ال جی در تهران

ایراد های رایج در تعمیرات جاروبرقی ال جی

جاروبرقی های ال جی جزء پر فروش ترین جاروبرقی ها در ایران می باشند و کیفیت مطلوبی دارند. اکثر مواقع ایرادات و خرابی این دستگاه، بخاطر استفاده ی نا مناسب اشخاص می باشد. در بیشتر اوقات بسیاری از خرابی های جاروبرقی ال جی رفع می شود، پس جای نگرانی وجود ندارد. همچنین نکته ای که باید توجه داشته باشید این است که بسیاری از مشکلات جاروبرقی ها، بخاطر کثیفی فیلتر یا پر بودن پاکت دستگاه می باشد، پس قبل از هر چیزی بهتر است تا این دو مورد را بررسی کنید. ما در ادامه به شایع ترین ایرادات در جاروبرقی ال جی پرداخته ایم. لازم به ذکر است که اگر از تخصص کافی برخوردار نیستید با یک تکنسین متخصص از مراکز معتبر و حرفه ای تعمیرات لوازم خانگی یا نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی تماس بگیرید.

روشن نشدن جاروبرقی ال جی

اگر دستگاه شما روشن نمی شود، علت آن می تواند یکی از این موارد باشد : برق نداشتن پریز برق، معیوب بودن دو شاخه برق دستگاه، خرابی کلید قطع و وصل، خرابی سیم جمع کن، سوختن رله، خرابی برد دستگاه، خرابی ترموستات، سوختن موتور و. . . . بنابراین باید هر یک از این موارد توسط یک تعمیرکار حرفه ای از تعمیرگاه ها و نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی بررسی شوند.

مکش ضعیف جاروبرقی ال جی

اگر دستگاه شما دارای مکش ضعیفی است، حتما پاکت جاروبرقی را بررسی کنید. یکی از محتمل ترین علل پر بودن پاکت یا کیسه ی دستگاه می باشد و در صورت پر بودن، پاکت را خالی کنید و یا این که پاکت را تعویض کنید. همچنین موارد دیگری از قبیل خرابی موتور دستگاه، انسداد لوله خرطومی و لوله تلسکوپی جاروبرقی به واسطه ی گیر کردن اجسام بزرگ، کثیفی بیش از حد فیلتر ها و… را نیز بررسی کنید.

تولید سر و صدای زیاد جاروبرقی ال جی

اگر جدیدا احساس می کنید که دستگاه شما سر و صدای زیاد یا غیر عادی تولید می کند، لازم است تا مواردی از قبیل موتور، خرابی پروانه ها، خرابی بلبرینگ یا بوش، انسداد لوله خرطومی و انسداد لوله تلسکوپی، خرابی آرمیچر و کفشک ها، خرابی فن دستگاه و. . . را مورد بررسی قرار دهید. در اغلب موارد خرابی موتور باعث ایجاد سر و صدا می شود. همچنین لازم است تا نگهدارند لاستیکی موتور را نیز به دقت بررسی کنید. این قطعه پلاستیکی از لرزش و صدای زیاد موتور جلوگیری می کند و در صورت خرابی نمی تواند کار خود را به درستی انجام دهد. در صورت خرابی نگهدارنده لاستیکی موتور، لازم است تا آن را تعویض کنید.

عدم تنظیم دور موتور جاروبرقی ال جی

شما با تنظیمات دور موتور می توانید میزان مکش دستگاه را کنترل کنید، اما ممکن است که هنگام تنظیم کردن دور موتور، باعث شوید که دور موتور یکسره شود. این مشکل ممکن است که بخاطر خرابی پتانسیومتر ( پتانسیومتر دور موتور را کنترل می کند ) اتفاق افتاده باشد. دکمه ی تنظیم دور موتور می تواند هم روی بدنه و هم روی دستگاه وجود داشته باشد.  

جمع نشدن سیم جاروبرقی ال جی

اگر با فشار دادن دکمه ی سیم جمع کن، سیم دستگاه جمع نمی شود، احتمالا فنر سیم جمع کن یا دکمه ی سیم جمع کن خراب شده است. دکمه ی سیم جمع کن می تواند بخاطر وارد شدن فشار زیاد، وارد شدن ضربه و. . . هرز شود و یا این که ممکن است این دکمه گیر کند، در نتیجه در صورتی که دکمه ی سیم جمع کن خراب شد، لازم است تا آن را تعویض کنید. معمولا در چنین شرایطی باید این قطعات ( منظور فنر سیم جمع کن و دکمه ی سیم جمع کن ) را تعویض کنید و امکان تعمیر وجود ندارد.

وجود بوی بد از جاروبرقی ال جی

گاهی ممکن است که هنگام روشن کردن جاروبرقی متوجه ی بوی بد یا بوی تعفن شوید. این مسئله ممکن است که بخاطر گندیدن زباله ها و آشغال ها اتفاق افتاده باشد. در این صورت لازم است تا پاکت جاروبرقی را، اگر به صورت یکبار مصرف است، آن را تعویض کنید و اگر پاکت دستگاه شما به صورت دائمی است، باید آن را خالی کنید و به خوبی بشویید و آن را در جای خود قرار دهید. همچنین لازم است تا فیلتر ها را نیز تعویض کنید.

خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی ال جی

اگر دستگاه شما حین کار یکباره خاموش می شود، لازم است تا مواردی از قبیل فیوز ساختمان، پریز برق، کابل برق دستگاه ( از نظر آسیب دیدگی و پارگی )، دو شاخه برق دستگاه، سیم کشی داخلی جاروبرقی، و در نهایت موتور دستگاه بررسی شوند. همچنین توجه داشته باشید که در جاروبرقی های جدید، هنگام داغ شدن دستگاه، جهت جلوگیری از سوختن موتور، احتمال خاموش شدن دستگاه زیاد می باشد و این یک امر طبیعی است.

شکستگی چرخ جاروبرقی ال جی

چرخ های جاروبرقی باعث حرکت روان دستگاه می شوند و خرابی چرخ ها فرآیند جارو کشیدن را دشوار می کند. اگر چرخ دستگاه شما شکسته پیشنهاد می کنیم تا آن را تعویض کنید، زیرا تعویض آن ها هزینه ی زیادی ندارد ولی تاثیر زیادی در جارو کشیدن دارد و کار شما را راحت تر می کند.

پریدن فیوز هنگام روشن کردن جاروبرقی ال جی

اگر به محض روشن کردن دستگاه، پریز می پرد، باید کلید روشن و خاموش دستگاه را بررسی کنید. اگر کلید روشن و خاموش دستگاه خراب باشد و یا این که اتصالی داشته باشد ممکن است که این اتفاق رخ دهد. در صورت خرابی این کلید، لازم است تا آن را تعویض کنید. همچنین لازم است تا سیم های رابط و جعبه ترمینال نیز چک شوند، زیرا احتمال اتصال کوتاه شدن سیم های این ناحیه وجود دارد.

گرم شدن بیش از حد جاروبرقی ال جی

یکی از خرابی های شایع در جاروبرقی ها گرم شدن بدنه می باشد. از علل گرم شدن بدنه دستگاه می توان به مواردی از قبیل خرابی ترموستات، خرابی فن، نیم سوز شدن موتور دستگاه و. . . اشاره کرد. در صورت داغ شدن بیش از حد دستگاه باید آن را بلافاصله خاموش کنید و نباید در این صورت از دستگاه استفاده کنید. زیرا احتمال سوختن موتور در این حالت وجود دارد و باید اجازه دهید تا دستگاه خنک شود و بعد از چند دقیقه مجدد دستگاه را روشن کنید و به صورت مداوم دستگاه را خاموش و روشن نکنید. در صورت تکرار این مسله، یعنی گرم شدن بیش از حد دستگاه، بهتر است تا دستگاه شما توسط یک تکنسین حرفه ای از نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه های معتبر جاروبرقی ال جی بررسی شود تا از سوختن موتور جلوگیری شود.

لرزش جاروبرقی حین کار

اگر دستگاه شما هنگام کار، لرزش زیادی دارد، لازم است تا نگه دارنده ی پلاستیکی آن بررسی شود. نگهدارنده پلاستیکی، نمی گذارد تا موتور هنگام روشن بودن لرزش داشته باشد و همچنین از تولید صدا نیز تا حد بسیار زیادی جلوگیری می کند. همچنین بررسی کنید که نگهدارنده پلاستیکی و موتور در جای خود فیکس شده باشند و شل نباشند.

سوختن موتور جاروبرقی ال جی

موتور جاروبرقی شما می تواند بنا به دلایل مختلفی بسوزد. موتور یکی از گران قیمت ترین اجزای جاروبرقی می باشد. اگر موتور سوخته باشد، وقتی برق مستقیما به آن وصل شده باشد، نیز روشن نمی شود و کار نمی کند. زیرا سیم پیچ های آرمیچر آن کاملا سوخته اند. معمولا موتور ابتدا نیم سوز می شود و در همین حالت نیم سوز بودن برای مدتی کار می کند و سپس به طور کامل می سوزد و عمر موتور تمام می شود. اگر موتور خراب باشد، یعنی عملا دستگاهتان هیچ کاربردی ندارد. در این صورت یاد موتور را تعویض کنید.

همچنین اگر موتور روشن می شود ولی قدرت کمی دارد لازم است تا مواردی از قبیل کثیفی کلکتور، خرابی یا تمام شدن زغال ها، خرابی یاطاقان ها، نیم سوز بودن موتور و. . . مورد بررسی قرار بگیرند. تا در صورت نیاز تعمیرات لازم توسط یک تعمیرکار حرفه ای از نمایندگی تعمیر جاروبرقی ال جی انجام شود تا موتور دچار سوختگی کامل نشود.

 هزینه تعمیرات جاروبرقی ال جی

معرفی نمایندگی تعمیر جاروبرقی ال جی دیبا پشتیبان ایرانیان

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان یک مرکز تخصصی خدمات پس از فروش جاروبرقی ال جی در تهران می باشد. این نمایندگی دارای سابقه ی کاری بالای یک دهه می باشد. تکنسین های این تعمیرگاه مجاز، همگی افراد با تجربه و حرفه ای می باشند و در کار خود حرف اول را می زنند. همچنین در این مرکز، پشتیبانی، مشاوره ی تخصصی و تعمیرات جاروبرقی ال جی شما، 7 روز هفته، حتی در روز های تعطیل نیز انجام می شود. همچنین توجه داشته باشید که تعمیر اصولی و به موقع جاروبرقی، باعث افزایش عمر مفید دستگاه شما می شود. در نتیجه هنگام انتخاب تعمیرگاه دقت بسیار زیادی داشته باشید و تعمیر دستگاهتان را به یک مرکز معتبر بسپارید. لازم به ذکر است که نمایندگی دیبا پشتیبان ایرانیان، تعمیرات جاروبرقی ال جی شما را بر اساس نرخ مصوب اتحادیه انجام می دهد و این مجموعه مجوز کار از اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی در تهران را دارا می باشد.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی ما در تهران

تعمیرگاه دیبا پشتیبان ایرانیان دارای شعب یا نمایندگی تعمیر لوازم خانگی LG در غرب، شرق، شمال و سراسر تهران می باشد:

 • مناطق تحت پوشش نمایندگی دیبا پشتیبان ایرانیان در شمال تهران شامل محله های فرمانیه، نیاوران، ولنجک، الهیه، اوین، جردن، کاشانک، دربند، درکه، سعادت آباد، زعفرانیه، ونک، جماران، دزاشیب، سوهانک، دیباجی، اختیاریه، پاسداران، چیذر، ظفر، میر داماد، سید خندان، سهروردی، داوودیه، تجریش و. . . می باشد و شماره تماس شعبه ی شمال تهران ما 22717796 – 22718535 می باشد.
 • مناطق تحت پوشش نمایندگی دیبا پشتیبان ایرانیان در غرب تهران جهت ارائه خدمات تعمیر جاروبرقی ال جی شامل محله های اکباتان، مرزداران، ستارخان، طرشت، پونک، فردوس، چیتگر، جنت آباد، دهکده المپیک، زیبا دشت، شهرک غرب، ارم، کن، شهرک آپادانا، گیشا، شهر آرا، استاد معین، گلستان، کوهک، آزادی، تهرانسر، بیمه، شهران، شهرک دانشگاه، همایون شهر، ورد آورد، شهر زیبا، باغ فیض، صادقیه و. . . می باشد و شماره تماس شعبه غرب ما 44291259 – 44291224 می باشد.
 • مناطق تحت پوشش نمایندگی دیبا پشتیبان ایرانیان در شرق تهران شامل محله های دلاوران، پیروزی، سراج، تهرانپارس، هروی، حکیمیه، علم و صنعت، دماوند، شقایق، کرمان، تهران نو، دردشت، شهرک والفجر، ساقدوش، اصفهانک، پدر ثانی، زینبیه، شورا، استخر، صفا، آشتیانی، کاظم آباد، شمیران نو، امامت، مدائن، مجیدیه، مهران، پرستار، حشمتیه، ارامنه، نارمک، امام حسین، نظام آباد، شمس آباد، آهنگ غربی، آهنگ شرقی، شهید اسدی، تسلیحات، سرخه حصار، قنات کوثر و. . . می باشد. شماره تماس شعبه شرق ما 33514460 – 33505385 می باشد.
 • مناطق تحت پوشش نمایندگی دیبا پشتیبان ایرانیان در مرکز تهران جهت ارائه خدمات تعمیرات جاروبرقی ال جی شامل محله های بازار تهران، لاله زار، امیریه، فاطمی، عباس آباد، امیر آباد، شیخ هادی، جهاد، مولوی، یوسف آباد، سنایی، کوی نصر، وصال شیرازی، آزادی، بلوار کشاورز، ولیعصر، حسن آباد، خوش، میدان فردوسی، دانشگاه تهران، بهارستان، میدان وحدت اسلامی، انقلاب، حافظ و. . . می باشد. شماره تماس شعبه مرکز ما 33514460 – 33505385 می باشد.
 • مناطق تحت پوشش نمایندگی دیبا پشتیبان ایرانیان در جنوب تهران شامل محله های عبدل آباد، نازی آباد، یاخچی آباد، هاشمی، دامپزشکی، شوش، جی، خزانه، سلیمانی، تختی، مالک اشتر، سلسبیل، نیارکی، یافت آباد، مرتضوی، جوادیه، فتح، کوی سیزده آباد، افسریه، شمشیری، کمیل، شوش، اسلام شهر، باقر شهر، آگاهی، طیب، ابوذر، جوانمرد قصاب، مسعودیه، چهاردانگه، به دشت، فلاح، شاد آباد، زمزم و. . . می باشد. شماره تماس شعبه جنوب ما 33514460 – 33505385 می باشد.
5/5 - (1 امتیاز)

12 thoughts on “نمایندگی تعمیر جاروبرقی ال جی در تهران”

 1. با سلام و عرض ادب ، من یه سوال داشتم ، علت کم شدن مکش جاروبرقی ال جی چه چیزی می باشد ؟

  1. با سلام دوست گرامی ، از مهم ترین علل کم شدن مکش جاروبرقی ال جی می توان به گرفتگی شلنگ خرطومی و لوله تلسکوپی ، پر بودن پاکت زباله ، کثیف بودن فیلتر هوا و … اشاره کرد . بنابراین اگر مکش جاروبرقی الجی شما کم است یا مثل قبل نیست موارد گفته شده را بررسی کنید . توجه داشته باشید که ابتدا دستگاه را از برق بکشید ، سپس دستگاه را مورد بررسی قرار دهید . همچنین در صورت پر بودن کیسه و یا مسدود بودن فیلتر هوا این موارد را تعویض کنید .

 2. ملیکا دیندار

  سلام وقت بخیر ، بنده دستگاه جاروبرقی الجی مدل VB-V320HPL دارم . موقع کارکرد از جاروبرقی بوی سوختگی بلند میشه . آیا این مشکل یک ایراد جدی است ؟ تقاضا دارم بنده رو راهنمایی بفرمایید .

  1. سلام دوست گرامی ، بله معمولا این مشکل می تواند بخاطر مشکلات سیم کشی دستگاه یا خرابی موتور اتفاق افتاده باشد ، در نتیجه بهتر است که دستگاه شما توسط تعمیرکار جاروبرقی الجی بررسی شود .

 3. رسول یادگاری

  سلام وقت بخیر ، آیا این درست است که جاروبرقی های بی صدا کیفیت مکش پایین تری دارند ؟

  1. سلام دوست گرامی ، این مورد بستگی به قدرت موتور جاروبرقی دارد . به هر حال جاروبرقی وظیفه دارد تا زباله ها را با ایجاد مکش جمع کند ، پس بهتر است دستگاهی را خریداری کنید که قدرت موتور خوبی داشته باشد . همچنین در رابطه با مدل جاروبرقی و میزان صدا می توانید از خریداران جاروبرقی مد نظرتان سوال خود را بپرسید .

 4. صفورا گرشاسبی

  با سلام ، جاروبرقی ال جی من در حد یک سشوار در حالت گرم ، از فیلتر خروجی حرارت بیرون میده ، آیا این طبیعیه ؟

  1. سلام دوست گرامی ، بله این طبیعی هست ، اما بهتره که از تمیز بودن فیلتر ها نیز مطمئن شوید و اگر فیلتر ها کثیف هستند ، آن ها را تعویض کنید و یا آن ها را بشویید تا تمیز شوند .

 5. نجمه پرورده

  با عرض سلام و ادب ، جاروبرقی ال جی دارم ، چند روز پیش بدون هیچ مشکلی کار میکرد ، اما الان روشن نمیشه ، به نظرتون علت روشن نشدن جاروبرقی ال جی چی میتونه باشه ؟ ممنون

  1. سلام دوست گرامی ، در وهله ی اول بررسی کنید که دو شاخه و سیم برق سالم باشد و قطعی نداشته باشد . سپس باید بررسی کنید که سیم از داخل قطع نشده باشد . همچنین باید پلاتین های سیم جمع کن نیز بررسی شوند و نهایتا باید کلید روشن و خاموش و برد الکترونیکی مورد بررسی قرار بگیرند .

 6. زلیخا معرفی

  درود ، ببخشید سوالی داشم ، چرا من بعد از چند دقیقه شروع به استفاده از جاروبرقی نکرده ، دستگاه خاموش میشه و بعد دستگاه داغ میکنه و دیگه روشن نمیشه . مشکل از فیوزه ؟ یا موتور ؟

  1. سلام دوست گرامی ، خاموش شدن اتوماتیک دستگاه در اثر داغ شدن موتور ، به علت یک ویژگی امنیتی می باشد ، جهت جلوگیری از سوختن موتور . بنابراین اگر بعد از ده دقیقه دستگاه خاموش می شود ، به علت سنسور حرارتی می باشد و این امر طبیعی است ، در غیر این صورت ممکن است که دستگاه شما دچار مشکل شده باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید

021-47278