تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در تهران

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تهران

تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی بصورت کاملا تخصصی توسط نمایندگی ال جی پشتیبان. ماشین های ظرفشویی جزء دستگاه های تقریبا مدرن محسوب می شوند، که امروزه خیلی خوب جای خود را در آشپزخانه ها پیدا کرده اند و ما را به این فکر واداشته اند که تا الان چگونه بدون آن ها سر می کردیم. استفاده از ماشین های ظرفشویی برای افراد شاغل یا حتی خانم های خانه دار یک لطف بزرگ می باشد و باعث راحتی افراد شده است. ماشین ظرفشویی ال جی نیز، یکی از محصولات بسیار با کیفیت و پر طرفدار این برند می باشد که اتفاقا فروش بسیار خوبی در ایران داشته است. اما این دستگاه عالی نیز ممکن است که دچار مشکلات و ایراداتی شود، که نیاز به تعمیر توسط افراد متخصص داشته باشد. ما در این مطلب قصد داریم تعمیرگاه مجاز ال جی پشتیبان را به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی به شما عزیزان معرفی کنیم. بنابراین اگر نیاز به یک تعمیرکار حرفه ای و متخصص از مرکز خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی ال جی دارید، ما خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد می کنیم.

فهرست مطالب این صفحه

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی شبانه روزی

تعمیرکاران تعمیرگاه مجاز ال جی پشتیبان، تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی شما را در منزل یا محل کار شما و به صورت شبانه روزی انجام می دهند. جهت تعمیر دستگاهتان، در هر ساعت از شبانه روز که به کمک نیاز داشتید، می توانید روی ما حساب کنید و با شماره تلفن های ما در تماس باشید. تعمیر کاران این نمایندگی، با استفاده از آموزش های به روز و تجربه ی بالایی که دارند، قادرند تا پیچیده ترین ایرادات در ماشین ظرفشویی ال جی شما را رفع کنند. همچنین اعزام تکنسین به محل شما، ظرف مدت کمتر از دو ساعت بعد از ثبت درخواست شما امکان پذیر می باشد. ضمنا ما دارای شعب یا نمایندگی تعمیرات ال جی LG در سراسر تهران می باشیم.

ایراد ها و ارور های رایج در تعمیرات ظرفشویی ال جی

ماشین های ظرفشویی ال جی، دستگاه های با کیفیتی هستند که می توانند سالیان سال برای شما کار کنند. اما این وسایل نیز مانند هر وسیله ی الکتریکی دیگری ممکن است که خراب شود و به تعمیرات نیاز داشته باشد. یک سری ایرادات در ماشین ظرفشویی های ال جی رایج می باشند که ما در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم. همچنین اکثر ماشین ظرفشویی های ال جی، ممکن است که مشکل دستگاه را به صورت یک کد خطا روی صفحه نمایش دستگاه نشان دهند، که آگاهی از علت ارور نمایش داده شده، در رفع مشکل به شما کمک زیادی می کند که مهم ترین کد های خطای ماشین ظرفشویی ال جی را نیز در ادامه مورد بررسی قرار می دهیم. لازم به ذکر است که اگر از تخصص کافی برخوردار نیستید با یک تکنسین متخصص از مراکز معتبر و حرفه ای تعمیرات لوازم خانگی یا نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی تماس بگیرید.

ایراد های ماشین ظرفشویی ال جی

عدم آبگیری ماشین ظرفشویی

آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی یعنی اختلال در عملیات شستشوی دستگاه و شروع نشدن فرآیند شسشتو. عدم آبگیری دستگاه می تواند بخاطر خرابی قفل درب، خرابی برد فرمان، باز بودن درب دستگاه، خرابی شیر ورودی آب، خرابی شیر برقی دستگاه، انسداد یا پیچ خوردگی شلنگ ورودی آب، خرابی سویچ شناور، خرابی تایمر، خرابی برد و. . . اتفاق افتاده باشد.

روشن نشدن ماشین ظرفشویی

روشن نشدن دستگاه می تواند بخاطر خرابی پریز برق، دو شاخه برق دستگاه، خرابی کابل برق دستگاه، خرابی فیوز و مدار های دستگاه و. . . اتفاق افتاده باشد. در نتیجه لازم است تا با استفاده از فازمتر از از وجود جریان برق در آن ها مطمئن شوید. همچنین پریدن فیوز برق، خرابی قفل درب، خرابی میکروسویچ درب، خرابی تایمر، بسته نشدن کامل درب دستگاه، خرابی برد دستگاه نیز می توانند باعث ایجاد چنین مشکلی شوند. بهتر است که دستگاه توسط یک تعمیرکار حرفه ای از تعمیرگاه ها و نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی بررسی شود.

نشت آب ماشین ظرفشویی

نشت آب می تواند بخاطر یک دلیل ساده مثل سالم نبودن لاستیک دور درب، انسداد یا پارگی شلنگ تخلیه یا شلنگ ورودی آب، اتفاق افتاده باشد. همچنین این مشکل می تواند به واسطه ی خرابی پمپ تخلیه، شل بودن اتصالات پمپ، انسداد پمپ تخلیه، خرابی آکوا استاپ و. . . نیز اتفاق افتاده باشد. همچنین اگر اتصالات شیر ورودی آب به درستی وصل نشده باشند، می تواند باعث نشت آب شود.

خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی

اگر دستگاه شما، پس از عملیات شستشو، ظروف را به طور کامل خشک نمی کند، احتمالا مشکل از هیتر یا المنت گرمایی، ترموستات، یا خرابی کلاهک شستشو می باشد. هیتر در زیر لگن قرار دارد. ترموستات نیز دمای مشخص جهت خشک کردن ظروف را تعیین می کند و اگر خراب باشد، ظروف خشک نمی شوند. در این صورت لازم است تا ترموستات و یا هیتر تعویض شوند. همچنین اگر علاوه بر خشک نشدن ظروف، بعد از تمام شدن کار دستگاه، و با باز کردن درب دستگاه، آب جاری می شود، احتمالا پمپ تخلیه نیز مسدود و یا خراب شده است. پمپ تخلیه می تواند به واسطه ی تکه های غذا و. . . مسدود شود.

تخلیه نکردن ماشین ظرفشویی

اگر ماشین ظرفشویی شما، آب کثیف را از دستگاه تخلیه نکند، باعث تمیز شسته نشدن ظروف و یا نشت آب می شود. عدم تخلیه آب، می تواند بخاطر خرابی یا انسداد پمپ تخلیه، انسداد و گرفتگی شلنگ تخلیه، انسداد فیلتر تخلیه، پیچ خوردگی شلنگ تخلیه، پر بودن فاضلاب ساختمان و. . . اتفاق افتاده باشد. همچنین شل بودن تسمه و یا خرابی برد دستگاه نیز می تواند باعث تخلیه نشدن آب دستگاه شود. بهتر است که دستگاه توسط یک تکنسین مجرب از نمایندگی و تعمیرگاه های مجاز ماشین ظرفشویی ال جی بررسی شود.

تمیز شسته نشدن ظرف ها در ماشین ظرفشویی

اگر دستگاه شما، ظروف را به خوبی نمی شوید، احتمالا داخل دستگاه کثیف است، و لازم است تا دیواره و فیلتر تخلیه ابتدا به خوبی تمیز شوند و سپس ظروف را جهت شستشو داخل دستگاه قرار دهید. همچنین ممکن است که بازو های آبپاش به خوبی نتوانند حرکت کنند و یا سوراخ آن ها مسدود شده باشد یا این که بازو های آبپاش معیوب باشند، که در صورت خرابی بازو های آبپاش، لازم است تا بازو های آبپاش یا بازو های اسپری کننده آب را تعویض کنید. برای تمیز کردن قسمت داخلی دستگاه، دستگاه را بدون قرار دادن ظرف روشن کنید و درون سینی دستگاه یک لیوان سرکه سفید قرار دهید.

سر و صدای زیاد ماشین ظرفشویی

سر و صدای زیاد و غیر عادی ماشین ظرفشویی هنگام شستشوی ظرف ها، می تواند یک مشکل جدی برای دستگاه شما باشد و نباید نسبت به آن بی تفاوت بود. سر و صدای زیاد دستگاه شما می تواند به دلیل خرابی پمپ، چیدمان نا مناسب ظروف درون دستگاه، برخورد بازو های آبپاش به ظروف یا دیواره ی دستگاه، خرابی بازو های اسپری آب و. . . اتفاق افتاده باشد.

وجود بوی بد درون ماشین ظرفشویی

بد بو بودن فضای داخل دستگاه یک اتفاق بسیار ناخوشایندی می باشد و این مشکل می تواند بخاطر رعایت نکردن یک سری نکات یا خرابی فنی دستگاه اتفاق افتاده باشد. این مشکل ممکن است که بخاطر کثیف بودن فیلتر تخلیه ( به دلیل وجود پسماند مواد غذایی ) و یا گرفتگی سوراخ های روی بازو های آبپاش یا باقی ماندن ذرات مواد غذایی مثل چربی در درون دستگاه اتفاق افتاده باشد. در این صورت باید دستگاه را روی بالاترین درجه ی دمایی آب و بدون قرار دادن ظرفی در دستگاه روشن کنید تا دستگاه کاملا تمیز و ضد عفونی شود و لازم است تا درز های اطراف درب را نیز با پارچه نم دار، تمیز کنید.

طولانی شدن چرخه ی شستشوی ظروف در ماشین ظرفشویی

اگر مدت زمان چرخه ی شستشوی دستگاه شما خیلی طولانی می باشد، احتمالا شما تنظیمات اشتباهی را انتخاب کرده اید و یا این که یکی از قطعات دستگاه شما خراب شده است. در حالت اول که باید تنظیمات مناسبی را انتخاب کنید و در مورد دوم، ممکن است که خرابی مربوط به یکی از قطعات مثل موتور تایمر، ترموستات و. . . باشد.

کار نکردن کلید های روی ماشین ظرفشویی

گاهی ممکن است که با فشار دادن دکمه های روی ماشین ظرفشویی، دستگاه شما هیچ واکنشی نشان ندهد و در این صورت شما هیچ گونه کنترلی روی دستگاه نخواهید داشت و حتی نمی توانید دستگاه را روشن و یا خاموش کنید. این مشکل معمولا بخاطر خرابی برد الکترونیکی دستگاه اتفاق می افتد. تعمیرات برد نیاز به تخصص و مهارت بالایی دارد و باید توسط یک تعمیرکار حرفه ای از نمایندگی و تعمیرگاه های مجاز ظرفشویی ال جی انجام گردد.

تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در تهران

ارور های ماشین ظرفشویی ال جی

ارور IE در ماشین ظرفشویی ال جی

این ارور به معنای مشکلی در ورود آب به دستگاه می باشد. در این صورت باید بررسی کنید که شیر آب منزل به طور کامل باز باشد و شیر برقی دستگاه و میکروسویچ نشتی نیز باید مورد بررسی قرار بگیرند. همچنین لازم است تا مواردی از قبیل فشار آب، تا خوردگی یا پیچ خوردگی و پارگی شلنگ ورودی نیز بررسی شوند.

ارور EI یا  AE در ماشین ظرفشویی ال جی

این ارور به معنای نشتی آب می باشد. در واقع زمانی که سنسور نشتی کف دستگاه، تشخیص دهد که آب در حال نشت است، این ارور نمایش داده می شود. در صورت مشاهده این کد خطا باید مواردی از قبیل اتصالات شلنگ ورودی و شلنگ تخلیه، شکستگی لوله کنار موتور، سنسور شناور، پمپ تخلیه و سیم کشی دستگاه را به دقت بررسی کنید. همچنین این مشکل می تواند بخاطر چیدمان اشتباه ظروف نیز نمایش داده شود، در صورت وجود آب درون ظروف نیز این ارور نمایش داده می شود. همچنین مطمن شوید که سیستم تخلیه دچار گرفتگی نشده باشد.

ارور OE در ماشین ظرفشویی ال جی

این ارور به معنای وجود مشکلی در تخلیه آب می باشد. در این صورت باید شلنگ تخلیه از جهت انسداد، خم شدگی و پارگی بررسی شود. همچنین پمپ تخلیه نیز باید بررسی شود. علاوه بر این گاهی ممکن است که وجود اجسامی باعث اختلال در عملکرد سوئیچ شناور شوند، در نتیجه سویچ شناور، موتور و پمپ تخلیه نیز باید بررسی شود.

ارور LE در ماشین ظرفشویی ال جی

این ارور به معنای وجود مشکلی در موتور دستگاه می باشد. در این صورت باید سیم کشی دستگاه، پروانه، روتر موتور، بلید یا تیغه و برد الکترونیکی دستگاه بررسی شوند. بر طرف کردن این ارور یک کار کاملا تخصص می باشد و باید توسط تکنسین حرفه ای از تعمیرگاه ها و نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی انجام شود.

ارور PF در ماشین ظرفشویی ال جی

این ارور به معنای مشکلات برق دستگاه می باشد. کد خطای  PFممکن است که بخاطر قطع و وصل شدن جریان برق منزل، خرابی سه راهی یا محافظ برق و یا مشکلات برق خود دستگاه رخ دهد. در این صورت بهتر است تا یک بار دستگاه را روشن و خاموش کنید و اگر مشکل بر طرف نشد، لازم است تا یک تکنسین از نمایندگی تعمیرات مجاز و معتبر مانند ال جی پشتیبان دستگاه شما را بررسی کند.

ارور CL در ماشین ظرفشویی ال جی

این ارور به معنای فعال بودن قفل کودک می باشد. بنابراین اگر این کد خطا را روی صفحه دیسپلی دستگاهتان مشاهده کردید، اصلا نگران نباشید، زیرا با نگه داشتن 3 ثانیه ای قفل کودک، دستگاه به حالت عادی بر می گردد. قفل کودک برای این منظور می باشد که کودکان نتوانند تنظیمات دستگاه را به هم بزنند و در صورت فعال بودن این دکمه، هیچ دکمه ای عمل نمی کند. اما اگر با روشی که گفته شد، این ارور بر طرف نشد، احتمالا برد یا سیم کشی دستگاه مشکل دارند و لازم است تا دستگاه توسط تکنسین نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی و یا تعمیرگاه معتبر لوازم خانگی بازدید شود.

ارور E1 در ماشین ظرفشویی ال جی

این ارور به معنای خرابی جت پمپ یا موتور شستشو می باشد. در این صورت باید مواردی از قبیل جت پمپ ( پمپ اصلی دستگاه )، خازن راه انداز موتور، فلوتر ( میکروسوئیچ کف )، دیافراگم، میکروسویچ، سیم کشی و اتصالات داخلی دستگاه و برد دستگاه بررسی شوند. همچنین لازم است تا فشار آب منزل نیز بررسی شود. همچنین این ارور می تواند بخاطر نصب نادرست دستگاه، بسته نبودن درب، بارگیری نا مناسب ظروف، خرابی شناور و. . . نیز اتفاق افتاده باشد.

ارور NE در ماشین ظرفشویی ال جی

این ارور به معنای خرابی میکروسوئیچ می باشد. در این صورت میکروسوئیچ سیگنال اشتباهی را به برد می فرستد. در اغلب موارد در صورت نمایش ارور NE، لازم است تا میکروسوئیچ تعویض شود.

ارور FE در ماشین ظرفشویی ال جی

این ارور به معنای وارد شدن بیش از حد آب به دستگاه می باشد و احتمالا مشکلی در شیر ورودی وجود دارد. در این حالت پمپ تخلیه به طور خودکار عمل می کند. در این صورت شما باید دستگاه را از برق بکشید. و سریعا از یک تکنسین متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی کمک بگیرید.

ارور TE در ماشین ظرفشویی ال جی

این ارور به معنای خرابی ترمیستور می باشد. در واقع به شما می گوید که دمای آب ورودی خیلی داغ است. لازم است تا ترمیستور بررسی شود. گرمای زیاد می تواند منجربه آتش سوزی شود. در این صورت باید سریعا دستگاه را از برق خارج کنید و از یک تکنسین کمک بخواهید.

ارور HE در ماشین ظرفشویی ال جی

این ارور به معنای خرابی هیتر می باشد. در واقع مدار گرم کن آب ( مدار گرمایش ) دچار مشکل شده است. در این صورت باید هیتر، ترمیستور، سیم کشی و. . . بررسی شوند. بر طرف کردن این ارور تخصصی می باشد. در صورت نمایش این ارور، دستگاه را به مدت 10 دقیقه از برق جدا کنید، اگر مشکل بر طرف نشد، لازم است تا یک تکنسین مجرب از نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه های مجاز ماشین ظرفشویی ال جی دستگاه شما را بررسی کند.

ارور BE در ماشین ظرفشویی ال جی

این ارور به معنای وجود کف بیش از حد در دستگاه می باشد. احتمالا شما از مواد شوینده مخصوص برای شستشوی ماشین ظرفشویی استفاده نکرده اید و یا این که از مواد شوینده دستی استفاده کرده اید. همچنین ممکن است که این ارور بخاطر تراز نبودن دستگاه ایجاد شده باشد.

ارور F در ماشین ظرفشویی ال جی

این ارور به معنای یک کد خطا نمی باشد. و در واقع یک پیغام از وضعیت فعلی ماشین ظرفشویی را به شما اطلاع می دهد. پیغام F به شما می گوید که حسگر تمیزی آب، تشخیص داده که آب خروجی، تمیز نمی باشد، مثلا احتمالا آب چرب می باشد و متوجه می شود که ظروف کاملا تمیز نشده اند، در نتیجه یک چرخه ی شستشوی دیگر را انجام می دهد و متناسب با میزان کثیفی، دما و زمان شستشو را مشخص می کند.

ارور CD در ماشین ظرفشویی ال جی

این ارور در واقع یک پیغام می باشد و به شما می گوید که دستگاه در حال خنک سازی می باشد. در واقع بعد از چرخه ی خشک کن، یا همان COOL DRY ، دستگاه به حالت خنک سازی می رود و این پیغام نمایش داده می شود. این پیغام ممکن است که تا 4 ساعت روی صفحه نمایش دستگاه نشان داده شود و نمایش آن یک امر طبیعی می باشد.

ارور ها و هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی

معرفی نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی پشتیبان

ال جی پشتیبان یک نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در تهران می باشد. در این تعمیرگاه مجاز تیمی متشکل از تکنسین های حرفه ای و با تجربه مشغول به فعالیت هستند که سالانه جدید ترین دوره های تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی و سایر محصولات ال جی را آموزش میبینند و علم آن ها همیشه آپدیت و به روز می باشد. همچنین تعمیرات انجام شده توسط تعمیرکاران این مرکز خدمات پس از فروش شامل گارانتی می باشد. مدت زمان گارانتی متناسب با نوع ایراد و خرابی دستگاه، بین شش ماه تا یک سال می باشد.

تعمیرگاه مجاز ال جی پشتیبان به صورت شبانه روزی آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان می باشد. تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در منزل مشتری انجام می شود تکنسین ها در کوتاهترین زمان ممکن و حداکثر 2 ساعت بعد از ثبت سفارش در محل حاضر می شوند. نمایندگی مجاز ال جی پشتیبان فروش قطعات اورجینال ماشین ظرفشویی ال جی را انجام می دهد. جهت دریافت مشاوره، ثبت سفارش یا خرید قطعات ماشین ظرفشویی ال جی، می توانید با شماره تلفن مرکز ال جی پشتیبان 47278 021 در تماس باشید.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی ما در تهران

تعمیرگاه ال جی پشتیبان دارای شعب یا نمایندگی تعمیر لوازم خانگی LG در غرب، شرق، شمال و سراسر تهران می باشد:

 • مناطق تحت پوشش نمایندگی ال جی پشتیبان در شمال تهران شامل محله های، نیاوران، کاشانک، دربند، تجریش، زعفرانیه، الهیه، ولنجک، ونک، درکه، جماران، دیباجی، اختیاریه، جردن، پاسداران، چیذر، سوهانک، ظفر، میر داماد، سید خندان، سهروردی، داوودیه، فرمانیه و. . . می باشد و شماره تماس شعبه ی شمال تهران ما 22717796 – 22718535 می باشد.
 • مناطق تحت پوشش نمایندگی ال جی پشتیبان در غرب تهران جهت ارائه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی شامل محله های فردوس، چیتگر، جنت آباد، دهکده المپیک، ستارخان، زیبا دشت، صادقیه، شهرک غرب، مرزداران، سعادت آباد، ارم، باغ فیض، کن، شهرک آپادانا، گیشا، شهر آرا، استاد معین، گلستان، کوهک، آزادی، طرشت، تهرانسر، بیمه، اکباتان، شهران، شهرک دانشگاه، همایون شهر، ورد آورد و. . . می باشد و شماره تماس شعبه غرب ما 44291259 – 44291224 می باشد.
 • مناطق تحت پوشش نمایندگی ال جی پشتیبان در شرق تهران شامل محله های علم و صنعت، دردشت، مدائن، تهرانپارس، سراج، پیروزی، حکیمیه، زینبیه، شورا، آشتیانی، کاظم آباد، امامت، مجیدیه، مهران، پرستار، حشمتیه، ارامنه، نارمک، کرمان، نظام آباد، شهید اسدی، صفا، تسلیحات و. . . می باشد. شماره تماس شعبه شرق ما 33514460 – 33505385 می باشد.
 • مناطق تحت پوشش نمایندگی ال جی پشتیبان در مرکز تهران جهت ارائه خدمات تعمیرات ظرفشویی ال جی شامل محله های امیریه، عباس آباد، امیر آباد، شیخ هادی، جهاد، یوسف آباد، سنایی، کوی نصر، وصال شیرازی، آزادی، دامپزشکی، والفجر، هاشمی، فاطمی، بلوار کشاورز، ولیعصر، خوش، فردوسی، دانشگاه تهران، بازار، مولوی، بهارستان، حسن آباد، انقلاب و. . . می باشد. شماره تماس شعبه مرکز ما 33514460 – 33505385 می باشد.
 • مناطق تحت پوشش نمایندگی ال جی پشتیبان در جنوب تهران شامل محله های سلیمانی، زمزم، جی، مالک اشتر، سلسبیل، نیارکی، یافت آباد، مرتضوی، نازی آباد، عبدل آباد، افسریه، شمشیری، کمیل، شوش، باقر شهر، آگاهی، طیب، ابوذر، یاخچی آباد، جوانمرد قصاب، مسعودیه، شاد آباد، فتح، چهاردانگه، علی آباد قاجار، به دشت و. . . می باشد. شماره تماس شعبه جنوب ما 33514460 – 33505385 می باشد.

53 thoughts on “نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تهران”

 1. کیمیا نظر پور رستم آبادی

  سلام ماشین ظرفشویی ال جی من بوی خیلی بدی میده . فیلتر دستگاه رو تمیز کردم ، حتی یک بار دستگاه را خالی روشن کردم و داخل دستگاه سرکه گذاشتم ، ولی باز هم بعد از دو سه بار استفاده ، دستگاه بوی بدی میده . من باید الان چیکار کنم ؟ آیا باید درخواست تعمیرکار ماشین ظرفشویی بدم یا راه حلی برای از بین بردن بود وجود داره ؟

  1. سلام دوست گرامی ، برای این منظور لازم نیست درخواست تکنسین بدین ، برای رفع بوی بد ماشین ظرفشویی ال جی ، می توانید یک لیوان سرکه سفید را داخل دستگاه و در سبد بالایی قرار دهید و برنامه ی Auto یا Eco را انتخاب کنید ، در این صورت یک مرحله ی شستشو بدون ظرف انجام می شود و بوی بد دستگاه از بین می رود .

 2. کیان رودباری

  سلام وقت بخیر . من مخزن جلادهنده را پر کردم و بعد دستگاه را روشن کردم ، اما هنوز چراغ جلادهنده روشنه ، آیا دستگاه من مشکلی داره ؟

  1. سلام دوست گرامی ، توجه داشته باشید که بعد از ریختن جلا دهنده معمولا تا 3 بار استفاده ، چراغ جلا دهنده روشن می باشد و بعد از آن چراغ جلادهنده به صورت خودکار خاموش می شود . اما اگر پس از سه بار استفاده همچنان چراغ جلادهنده روشن بود ، یعنی دستگاه شما با مشکلی مواجه است و باید دستگاه توسط تکنسین بررسی شود .

 3. با سلام ، ظرفشویی ال جی من روی برنامه های بالای 40 دقیقه از زیر دستگاه آب به بیرون میریزه ، تعمیرکار دستگاهمو دید و گفت مخزن نمک رو باید عوض کنید ، در صورتی که من اصلا تو مخزنش نمک نمیریختم ، اما با این حال مخزن رو عوض کردم ، اما همچنان مشکل وجود داره ، ایراد کار از کجاست ؟ ممنون میشم راهنماییم بفرمایید ؟

  1. با سلام دوست گرامی ، باید دو مورد را بررسی کنید . ابتدا باید شیر ورودی آب که در بالای دستگاه است را بررسی کنید ، سپس باید اتصالات زیر دستگاه را بررسی کنید .

 4. کیمیا درنایی

  با سلام ظرفشویی من زمانی که موتور میخواد کار کنه ، پروانه پایین به خوبی میچرخه و آب میاد ، اما پروانه بالا آب میاد ولی خیلی کم و پروانه بالا اصلا تکون نمیخوره ، مشکل از کجاست ؟

  1. با سلام دوست گرامی ، احتمالا آبپاش ها رسوب گرفتند و نیاز است تا آن ها جرم گیری شوند . علاوه بر این باید پمپ آب را نیز بررسی کنید زیرا ممکن است که ایراد از پمپ آب باشد و پمپ آب به خوبی کار نکند .

 5. سلام خسته نباشید ببخشید ماشین ظرف شویی من وقتی دکمه پاورو میزنم روشن میشه ولی فرمان کار نمیده و بعدااز ۳ثانیه خاموش میشه

 6. عرض سلام . من ماشین ظرفشویی رو روی 29 دققیه تنظیم کردم و روشن کردم و دستگاه در حال کار بود ، 3 دقیقه مونده بود که کار دستگاه تموم بشه که برق رفت ، و بعد از چند ساعت دیدم داخل دستگاه آب جمع شده ، زمانی که برق اومد من یک بار دیگه دستگاه رو روشن کردم ولی دستگاه وسطاش خاموش شد و دیگه کار نمیکنه ، آب هم داخل دستگاه جمع شده . حالا باید چیکار کنم ، خواهشا راهنماییم کنید . راستی اینم بگم که من دومین دفعه بود که از ماشین ظرفشویی استفاده می کردم و اصلا هم داخل فیلتراش چیزی گیر نکرده و کاملا تمیزه .

  1. سلام دوست گرامی ، باید دستگاه را از برق بکشید و دوباره به برق وصل کنید و سپس برنامه ی spin رو انتخاب کنید و دکمه ی start را فشار دهید .

 7. سلام و عرض ادب ، من ظرفشویی ال جی دارم که اصلا آب رو تخلیه نمی کنه ، حتی زمانی که دستگاه خاموش باشه هم آب میره داخلش ، بهم گفتن که هر دو مشکل مربط به خرابی شیر برقی هست ، درسته ؟

  1. سلام دوست گرامی ، توجه داشته باشید که اگر دستگاه خاموش است و آب وارد دستگاه نمی شود ، ایراد از شیر برقی می باشد ، اما اگر آب تخلیه نمی شود باید فیلتر کف و پمپ تخلیه بررسی شود و به احتمال زیاد پمپ تخلیه دچار مشکل شده است .

 8. خسته نباشد ، ماشین ظرفشویی ال جی دارم و روی مانیتور دستگاه حرف HE نشون داده شده و مشکل چیه ؟

  1. سلام دوست گرامی ، به طور کلی ارورHE در ماشین ظرفشویی ال جی ، به معنای سوختن هیتر یا خرابی برد می باشد . در این مواقع باید ماشین ظرفشویی ال جی شما توسط تعمیرکار بررسی شود . البته شما می توانید با مطالعه ی این مقاله اطلاعات مفیدی در رابطه با علل بروز ارور HE در ماشین ظرفشویی ال جی به دست بیاورید :
   https://www.lgposhtiban.com/dishwasher/cause-of-error-he/

 9. سلام و درود ، ببخشید موتور ماشین ظرفشویی ال جی من سوخته . آیا امکان تعمیر وجود داره ؟ و این که ایا شما موتور ماشین ظرفشویی ال جی رو موجود دارید ؟ در صورت موجود بودن قیمت موتور ماشین ظرفشویی دوو چقدره ؟

  1. سلام دوست گرامی ، خیر معمولا امکان تعمیر وجود ندارد . بله موتور ماشین ظرفشویی ال جی موجود می باشد . برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با شماره تلفن 47278 021 تماس حاصل بفرمایید .

 10. مزده یحیایی

  سلام وقت بخیر ، من فیلتر ماشین ظرفشویی ال جی نیاز دارم ، شما موجودی دارید ؟

  1. سلام دوست گرامی ، لطفا جهت استعلام موجودی و خرید قطعات ماشین ظرفشویی ال جی با شماره تلفن شرکت تماس بگیرید .

 11. سلام و عرض ادب ، بازوی شستشوی بالایی ظرفشویی ال جی رو موجود دارین ؟ من چجوری باید این قطعه رو تهیه کنم ؟

  1. سلام دوست گرامی ، لطفا جهت استعلام موجودی و خرید قطعات ماشین ظرفشویی ال جی با شماره های شرکت تماس بگیرید و در صورت موجود بودن قطعه راهنمایی های لازم جهت خرید و دریافت قطعه به شما ارائه می شود .

 12. سلام خسته نباشید ، ببخشید قطعه آبپاش ماشین ظرفشویی ال جی رو موجود دارین ؟

  1. سلام دوست گرامی ، جهت استعلام موجودی و قیمت و خرید قطعات ماشین ظرفشویی ال جی لطفا با شماره های شرکت تماس بگیرید .

 13. سلام میخواستم بدونم شما پنل جلوی ماشین ظرفشویی ال جی رو موجود دارین ؟ چسب قطره ای روش ریخته روی صفحه ی ماشین ظرفشویی ، میخواستم بدونم موجود دارین ؟

  1. سلام دوست گرامی ، جهت استعلام موجودی و قیمت و خرید قطعات ماشین ظرفشویی ال جی لطفا با شماره های شرکت تماس بگیرید .

 14. سلام میخواستم بپرسم هزینه سرویس ماشین ظرفشویی ال جی چقدر هست ؟ اگر تعمیرکار بخوایم امروز میاد ؟

  1. سلام دوست گرامی ، لطفا جهت اطلاع از هزینه تماس بگیرید . بله تکنسین در همان روز در محل حضور پیدا می کند .

 15. سلام وقت بخیر ، میکروسوئیچ درب ماشین ظرفشویی ال جی رو میخواستم . آیا شما این قطعه را دارین ؟ میتونم حضوری بیام ازتون تحویل بگیرم ؟

  1. سلام دوست گرامی ، لطفا جهت استعلام موجودی قطعه ، اطلاع از قیمت و خرید قطعه ماشین ظرفشویی ال جی با شماره های شرکت تماس بگیرید . در صورت موجود بودن بله میتونید حضوری تشریف بیارین .

 16. سلام وقت بخیر ، بزرگوار قفل کشوی ماشین ظرفشویی برند ال جی موجود است ؟ سپاس گزار

  1. سلام دوست گرامی ، لطفا جهت استعلام موجودی و خرید قطعات ماشین ظرفشویی ال جی با شماره های شرکت تماس بگیرید

 17. سلام بنده یک ماشین ظرفشویی ال جی دارم . وقتی دستگاه رو روشن میکنم سر و صدای دستگاه خیلی زیاد می باشد ، علت سر و صدای زیاد ماشین ظرفشویی چیست ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

  1. سلام دوست گرامی ، از مهم ترین علل بروز سر و صدا ماشین ظرفشویی حین کار می توان به مواردی از قبیل نچیدن درست ظروف در دستگاه ، خرابی بازو های آبپاش ، خرابی پمپ ماشین ظرفشویی ، برخورد بازو های آبپاش با ظروف و … اشاره کرد .

 18. روز بخیر ، ما یک ماشین ظرفشویی ال جی داریم ، دکمه ی power رو فشار میدم ، ماشین ظرفشویی روشن نمیشه و یا شروع به کار نمیکنه اصلا ، مشکلش چیه ؟

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، احتمالا برق در داخل دستگاه وجود ندارد . در این صورت باید از وجود برق در پریز اطمینان حاصل کنید و لازم است که دو شاخه فیزیکی آن را بررسی کنید . اگر مشکل خاصی در این موارد وجود نداشته باشید ، احتمالا برد خراب است و این مورد باید توسط تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی بررسی شود .

 19. درود ، ماشین ظرفشویی ما ظرفا رو اصلا خوب نمیشوره ، علتش چی میتونه باشه ؟

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، این مشکل می تواند دلایل مختلفی داشته باشد . ابتدا مطمئن شوید که از برنامه ی مناسبی برای شستشو استفاده می کنید و سپس مطمئن شوید که قرص ماشین ظرفشویی تقلبی و یا نا مرغوب نباشد . این ها مواردی هستند که شما می توانید خودتان بررسی و حل کنید ولی اگر ایراد از المنت ، برد یا سایر قطعات ماشین ظرفشویی باشد ، باید تعمیرکار ماشین ظرفشویی دستگاه شما را بررسی کند .

 20. سلام و عرض ادب ، ماشین ظرفشویی ما آب رو تخلیه نمی کند . میخواستم بدونم مشکلش چیه و من باید چه بخش هایی از دستگاهو بررسی کنم ؟

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، این مشکل می تواند به علت خرابی پمپ تخلیه ، انسداد پمپ تخلیه ، انسداد فیلتر تخلیه ، انسداد شلنگ تخلیه آب ، خرابی برد الکترونیکی و … اتفاق افتاده باشد .

 21. سلام وقت بخیر ، از ماشین ظرفشویی ال جی حین شستشو صدای غیر طبیعی به گوش می رسد ، دلیلشو میشه بگین . ممنون از سایت خوبتون .

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، اگر ماشین ظرفشویی حین شستشو سر و صدای غیر عادی و ناهنجار دارد ، ممکن است که موتور شستشو یا همان جت پمپ خراب باشد .

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، اگر ماشین ظرفشویی شما از دسته ی آن مدل هایی باشد که از قبل باید آب را گرم کند ، مدت زمان شسشتو افزایش پیدا می کند . زیرا اگر آب ورودی خنک باشد ، نیم ساعت جهت گرم شدن آب به زمان نیاز است . برای بهبود این وضعیت باید دمای ورودی آب را افزایش دهید . یعنی می توایند با استفاده از شیر آشپزخانه باعث گرم کردن آب شوید .

 22. سلام وقت بخیر ، در انتهای ماشین ظرفشویی آب وجود دارد . نمیدونم چرا ماشین ظرفشویی آب رو کاملا خالی نمیکنه ؟ میشه لطفا در این زمینه راهنمایی بفرمایید .

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، همه ی ماشین های ظرفشویی بخاطر مرطوب نگه داشتن قسمت آب بند و پمپ در قسمت پایین دستگاه کمی آب را نگهداری می کنند . بنابراین این موضوع طبیعی می باشد . اما گاهی ممکن است که به علت خشکی و شکنندگی پمپ و آبند ، نشتی به وجود بیاید . همچنین توجه داشته باشید اگر آب بیش از اندازه جمع شده باشد ، ممکن است که تخلیه مشکل داشته باشد .

 23. سلام و عرض ادب ، چرخه ی شستشوی ماشین ظرفشویی ما بیش از حد معمول می باشد . ایراد چیست ؟ لطفا راهنمایی می فرمایید .

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، احتمالا تایمر ماشین ظرفشویی ، یا خازن حرارتی یا ترموستات دچار مشکل شده اند و باید این موارد توسط تکنسین بررسی شوند .

 24. سلام وقت بخیر ، ماشین ظرفشویی الجی ما از مواد شوینده استفاده نمی کند . میشه راهنمایی بفرمایید .

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، این یکی از سوالات رایج در خصوص استفاده از ماشین ظرفشویی می باشد . شما باید مخزن مواد شوینده را بررسی کنید . اگر متوجه ایراد نشدید باید از تکنسین کمک بخواهید .

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، باید مواردی از قبیل پریز ، دو شاخه ، سیم های رابط ، برد و … بررسی شوند و در صورت خرابی باید قطعات خراب تعویض شوند .

 25. سلام وقت بخیر ، وقتی کار ماشین ظرفشویی تمام می شود ، روی ظروف آثار خیسی و رطوبت دیده می شود و ظروف کاملا خشک نمی شوند ، مشکل چیست ؟

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، در این صورت باید مواردی از قبیل المنت یا هیتر ، ترموستات ، فن تهویه و … بررسی شوند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278

ثبت سفارش 24 ساعته

فرم ثبت سفارش