علت خاموش شدن ماشین ظرفشویی ال جی

علت خاموش شدن ماشین ظرفشویی ال جی

علت خاموش شدن ماشین ظرفشویی ال جی

در این مقاله که توسط نمایندگی ال جی پشتیبان تهیه شده است همراه ما باشید تا با برخی از علل خاموش شدن ماشین ظرفشویی ال جی آشنا شویم. بسیاری از مشتریان ما با مشکل  خاموش شدن ماشین ظرفشویی ال جی وسط کار  با ما تماس می گیرند. این اتفاق در روال روزمره هر خانه ای می تواند بسیار آزاردهنده باشد. بنابراین یافتن یک راه حل سریع ضروری است. در چنین شرایطی، اولین کاری که باید انجام دهیم این است که منشا مشکل را جستجو کنیم و عیب مورد نظر را پیدا کنیم. واضح است که مواردی وجود دارد که باید به دست یک تعمیرکار ماشین ظرفشویی سپرده شود هر چند ممکن است خود شما بتوانید تعدادی از آنها را حل کنید.

اگر می‌خواهید در اسرع وقت از این مشکل خلاص شوید و تمام مشکلاتی که ممکن است بر دستگاه شما تأثیر بگذارد برطرف کنید، از شما دعوت می‌کنیم با تیم تعمیر ماشین ظرفشویی الجی در تهران تماس بگیرید. این مجموعه با کادری مجرب در سریع ترین زمان ممکن مشکلات ماشین ظرفشویی ال جی را حل می کند.

دلایلی که ماشین ظرفشویی چرخه شستشو را تمام نمی کند؟

به عنوان یک قاعده کلی، ساده ترین راه برای حل این مشکل، شناسایی لحظه ای است که ماشین ظرفشویی به طور عادی کار نمی کند:

مرحله اول شستشو وارد کردن مقدار کافی آب در ماشین ظرفشویی است. باید بررسی کنید که آیا پس از پایان گوش دادن به این فرآیند پر کردن، دستگاه شما کار را ادامه می دهد یا متوقف می شود.

یکی دیگر از نکات کلیدی توزیع صحیح آب در داخل ماشین ظرفشویی است. اگر با شروع چرخش تیغه ها، برنامه به طور ناگهانی تمام شود، ممکن است تیغه موتور مشکل داشته باشد.

اگر ماشین ظرفشویی چرخه شستشو را به پایان نرساند یا حتی قادر به شروع به آن نباشد، باید با خدمات فنی تماس گرفته و مشکل ماشین ظرفشویی را تشخیص دهید.

در حال حاضر می توانید مطمئن شوید که هیچ کارد و چنگال و یا عنصر دیگری در داخل ماشین ظرفشویی در عملکر عادی تیغه ها اختلال ایجاد نمی کند.

چرا ماشین ظرفشویی در اواسط شستشو متوقف می شود؟

تشخیص اینکه چرا ماشین ظرفشویی در اواسط شستشو متوقف می شود، کار بسیار پیچیده ای است. قطعات و عملکردهای زیادی وجود دارند که می توانند در توسعه عادی برنامه های شما مداخله کنند، بنابراین مهم است که تا حد امکان به جزئیات بیشتری توجه داشته باشید.

اولین چیزی که باید در نظر داشته باشید این است که این نوع خرابی فراتر از آن چیزی است که یک فرد بدون دانش فنی خاص می تواند حل کند. به همین دلیل است که وقتی ماشین ظرفشویی شما مشکلاتی به این بزرگی دارد، باید با خدمات فنی مانند ال جی پشتیبان تماس بگیرید.

برای حل این مشکل، باید در مورد زمان وقوع وقفه در برنامه کاملا آگاه باشید. اگر مشکل در حین بارگیری آب یا فقط در زمان تخلیه رخ دهد، علل می تواند بسیار متفاوت باشد.

ممکن است مقداری نشتی آب وجود داشته باشد که در تماس با کابل یا سایر عناصر داخلی ماشین ظرفشویی، اتصال کوتاه ایجاد کند. این دستگاه ها معمولا با دستگاه هایی عرضه می شوند که به محض مشاهده هرگونه عملکرد نامنظم، منبع تغذیه را قطع می کنند.

وقتی ماشین ظرفشویی آب پر می کند و می ایستد چه باید کرد؟

دو عنصر اصلی وجود دارد که می تواند باعث آن وضعیت نادری شود که در آن ماشین ظرفشویی آب را بار می کند و متوقف می شود.

اولین مورد می تواند در فیلترها باشد که باید تمیز باشند تا اطمینان حاصل شود که آب کافی به داخل ماشین ظرفشویی می رسد.

در مرحله دوم ما سوئیچ فشار را پیدا می کنیم. این یک سوئیچ فشار است که میزان آب ورودی به ماشین ظرفشویی را تنظیم می کند . برای اطلاع از خرابی آن، نگاه کنید تا ببینید آیا دستگاه شما همزمان با جمع‌آوری آب آن را آزاد می‌کند یا خیر.

اگر هر دو نکته قبلی را بررسی کرده اید و هیچ سرنخی مبنی بر اشتباه بودن هر یک از آنها وجود ندارد، ممکن است با مشکل از برد دستگاه باشد.

در هر صورت توصیه ما این است که بهتر است مشکل را به دست یک تیم فنی حرفه ای بسپارید و در نتیجه از آسیب رساندن این عیب به سایر قسمت های ماشین ظرفشویی خود جلوگیری کنید .

نکات مورد توجه در نگهداری از ماشین ظرفشویی ال جی

  • قبل از قرار دادن ظروف در ماشین برای تمیز کردن، باقیمانده غذا باید از روی ظروف پاک شود.
  • ظروف را خیلی نزدیک به هم قرار ندهید و سینک را بیش از حد بار نکنید – در غیر این صورت یک سینک ضعیف خواهید داشت.
  • اجسام بلند (قاشق، آبکش و غیره) به صورت افقی قرار می گیرند.
  • سینی های جداگانه ای برای اقلام نوک تیز از جمله چاقو وجود دارد و باید از آنها برای هدف مورد نظر خود استفاده کنید.
  • قبل از فشار دادن “شروع” باید حالت مورد نظر را انتخاب کنید و بررسی کنید که آیا تیغه آزادانه حرکت می کند یا خیر.
  • باز کردن درب هنگام کار ماشین ظرفشویی به معنای لغو کل فرآیند برنامه ریزی شده برای شستشو است. اما انجام این کار برای شما آسان نیست. برای جلوگیری از موقعیت های پیش بینی نشده، بسیاری از دستگاه های مدرن از این نوع دارای مسدود کننده های مناسب هستند.

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تهران

اگر در تهران سکونت دارید براحتی می توانید ماشین ظرفشویی ال جی را برای ما ارسال کنید و یا این که تکنسین تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در محل حضور یافته و دستگاه را عیب یابی کند. در صورتی که مشکل خاموش شدن ماشین ظرفشویی باشد و در منزل قابل حل باشد آن را سریعا تعمیر می کند و در صورتی که به زمان بیشتری نیاز باشد دستگاه را به تعمیرگاه تلوازم خانگی ال جی در تهران انتقال داده و آن را تعمیر می کند.

ما با توجه به شعبی که در مناطق تهران داریم، کل تهران را پوشش داده و خدمات تعمیرات لوازم خانگی ال جی در تهران را به انجام می رسانیم. شما می توانید برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی آن را به نزدیکتر شعبه به محل خود برای ما ارسال کنید.

نمایندگی تعمیرات ال جی در شمال تهران

برای تعمیر خاموش شدن ماشین ظرفشویی ال جی  می توانید به نمایندگی تعمیرات ال جی در شمال تهران مراجعه کنید. برای دریافت شماره تماس نمایندگی الجی تعمیرات ظرفشویی در شمال تهران در قسمت تماس با ما با شماره های درج شده ارتباط برقرار کنید.

نمایندگی ما در غرب تهران

به منظور تعمیر ماشین ظرفشویی  ال جی می توانید به نمایندگی تعمیرات ال جی در غرب تهران مراجعه کنید. برای دریافت شماره تماس نمایندگی الجی تعمیرات ظرفشویی در غرب تهران در قسمت تماس با ما با شماره های درج شده ارتباط برقرار کنید.

نمایندگی تعمیرات ال جی در شرق و جنوب تهران

برای تعمیر لامپ ماشین ظرفشویی ال جی می توانید به نمایندگی تعمیرات ال جی در شرق و جنوب تهران مراجعه کنید. برای دریافت شماره تماس نمایندگی الجی تعمیرات ماشین ظرفشویی در شرق و جنوب تهران در قسمت تماس با ما با شماره های درج شده ارتباط برقرار کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278

ثبت سفارش 24 ساعته

فرم ثبت سفارش