آموزش تعمیر لامپ مگنترون ماکروفر الجی

آموزش تعمیر لامپ مگنترون ماکروفر الجی

تعمیر لامپ مگنترون ماکروفر الجی

اگر پس از قطع برق در ماکروفر، مناطق ذوب شده و سوخته روی دیواره های داخلی وجود داشته باشد، لامپ مگنترون شکسته است. در این مقاله که توسط نمایندگی ال جی پشتیبان تهیه شده است می خواهیم بررسی کنیم تعویض و تعمیر لامپ مگنترون ماکروفر الجی چگونه است. اگر در این زمینه آگاهی دارید و به دنبال نمایندگی تعمیرات ال جی در تهران هستید که خرابی مگنترون ماکروفر ال جی را تعمیر یا تعویض کند فقط کافی است با شماره هایی که در قسمت تماس با ما معرفی شده است با مجموعه ما ارتباط برقرار کنید و یا در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

لامپ مگنترون چیست؟

لامپ مگنترون سبب گرم شدن غذا در مایکروویو می شود. این نوع لامپ با استفاده از ولتاژ بالا، فرکانس متناوب و قدرت DC بالا، حرارت ایجاد می کند. در واقع مگنترون یک لوله خلاء است که در داخل آن یک رشته مخصوص، یک کاتد و یک آند وجود دارد. آهنرباهای دائمی در خارج از بلوک آند وجود دارد. به منظور تشکیل یک جریان موج جهت دار، یک نوک روی آند وجود دارد که با درپوش بسته شده و یک آنتن را تشکیل می دهد.

 منبع تغذیه مگنترون از طریق یک اتصال دهنده متشکل از خازن های ورودی و سرنخ های القایی تامین می شود و در نهایت نوعی فیلتر را تشکیل می دهد که از سیم های برق در برابر نفوذ تشعشعات مایکروویو محافظت می کند. در صورتی که لامپ مگنترون خراب شود ایجاد گرما از دستگاه سلب می شود و می بایست اقدامات لازم برای تعویض آن انجام شود. هر چند در صورتی که مشکلات جزئی باشد امکان تعمیر لامپ مگنترون ماکروفر ال جی وجود دارد.

 با وجود توضیحات بالا، درک دقیق نحوه عملکرد مگنترون برای یک مصرف کننده معمولی همیشه آسان نیست. این یک بخش فنی پیچیده است، بنابراین تشخیص و تعمیر آن نیاز به دانش خاصی دارد و رعایت نکات ایمنی بسیار مهم است. بنابراین، ما قویا توصیه می کنیم که برای تعمیر لامپ مگنترون مایکروفر ال جی با متخصصانی تماس بگیرید که می توانند کارهای واجد شرایط را انجام دهند.

علائم خرابی لامپ مگنترون ال جی

علائم خرابی لامپ مگنترون ال جی

همانطور که قبلا از مقالات موضوعی ما در مورد لوازم خانگی ال جی می دانید، هر چیزی عمر مفید خود را دارد. این جمله از اجاق های مایکروویو نیز عبور نکرد. یکی از رایج ترین مشکلات این است: یک مایکروویو جدید غذا را در دو دقیقه گرم می کند، اما اکنون باید چهار و گاهی بیشتر صبر کنید. همچنین اتفاق می افتد که با توجه به همه علائم خارجی، مایکروویو کار می کند، اما غذای داخل ظرف سرد می ماند. علت چنین مشکلاتی یک مگنترون مایکروویو معیوب است. برای تشخیص مگنترون اجاق مایکروویو، باید موارد زیر را انجام دهید:

ماکروویو را به صورت کلی و دقیق تر بررسی کنید. به نحوه عملکرد تجهیزات گوش دهید و در صورت هر گونه صداهای اضافی حساس شوید. پوشش محافظ را بردارید و مقاومت در کنتاکت های مگنترون را اندازه گیری کنید. این کار توسط اهم متر یا مولتی متر انجام می شود. در صورتی که میزان مقاومت کمتر از 1 اهم باشد در پارامترهای بالاتر، مشکل در فرسودگی رشته پنهان است. همچنین مقاومت بین محفظه و ترمینال مگنترون را اندازه گیری کنید اگر از مقادیر پذیرفته شده منحرف شوید، باید خازن های ورودی را تعویض کنید. توجه داشته باشید انجام چنین کاری نیاز به دقت و توجه دارد و بهتر است توسط افرادی که متخصص در این زمینه هستند انجام شود.

اگر دستگاه را بتازگی خریدید و ضمانت دارد بهتر است عیب یابی دستگاه را به نمایندگی تعمیرات الجی در بسپارید و اگر از ضمانت نامه آن گذشته است و در تهران سکونت دارید آن را به پشتیبان ال جی بسپارید. ما به عنوان نمایندگی تعمیرات ال جی در تهران این مشکل را سریعا حل می کنیم.

دلایل خرابی مگنترون مایکروویو ال جی

به طور کلی سه دلیل عمده برای خرابی مگنترون مایکروویو ال جی پیش بینی می شود:

  • آهنربای لامپ مگنترون شکسته شده است.

گرمای زیاد سبب کارکرد نامناسب لامپ مگنترون می شود و آهنربای داخل لامپ می شکند. در این مواقع تعمیر لامپ مگنترون مایکروویو ال جی با تعویض لامپ حل می شود.

  • مشکلات سیم کشی در مایکروویو وجود دارد.

مانند هر وسیله برقی در صورتی که مشکلات سیم کشی در مایکروویو وجود داشته باشد لامپ مگنترون ماکروفر  ال جی روشن نمی شود.

  • سر لوله اشعه مگنترون سوخته است.

یکی از دلایل خرابی لامپ مگنترون مارکروفر ال جی به دلیل سر لوله اشعه مگنترون سوخته یا ذوب شده می باشد. برای این کار با توجه به مراحلی که در ادامه برای تعمیر لامپ مگنترون ماکروفر ال جی معرفی می شود اقدام شود و یا اینکه کل عملیات را به یک تکنسین ماهر تعمیر ماکروفر ال جی بسپارید. در صورتی که در تهران هستید می توانید ماکروفر را به نمایندگی تعمیرات ال جی در تهران بدهید تا اقدامات لازم برای شناسایی، تعمیر و تعویض لامپ مگنترون را انجام دهد.

مراحل تعمیر لامپ مگنترون ماکروفر ال جی در ال جی پیشنیبان

  • ویزیت تخصصی و تشخیص

این مهمترین مرحله تعمیر لامپ مگنترون ماکروفر ال جی شمرده می شود. تکنسین از تجهیزات تشخیصی ویژه برای شناسایی تمام عیوب موجود استفاده خواهد کرد. پس از این، برنامه ای برای کار آینده تعیین می شود و جزئیات با مشتری توافق می شود.

  • تعمیر مایکروفر مگنترون ال جی

اگر مشکل جزئی شناسایی شود، متخصص آن را در خانه مشتری برطرف می کند. خرابی های پیچیده تر در کارگاهی که دارای تجهیزات مناسب است تعمیر می شود. تمام نگرانی ها در مورد حمل و نقل دستگاه و یافتن قطعات یدکی بر دوش یک متخصص است.

  • تست و گارانتی

 پس از اتمام کار، فاکتورها تسویه می شود. تکنسین همچنین دستگاه را آزمایش می کند تا عملکرد آن را نشان دهد. پس از آن کارت گارانتی برای کار ارائه شده و قطعات جایگزین شده صادر می شود.

اگر علاقه مند به تعمیر مایکروفر  الجی در تهران هستید و یا می خواهید از قیمت تعویض مگنترون اطلاع یابید، با ما تماس بگیرید و یا درخواست خود را در سایت بگذارید. کارشناسان ما به طور دقیق شما را راهنمایی می کنند.

تعمیر لامپ مگنترون ماکروویو ال جی در تهران

تعمیر لامپ مگنترون ماکروویو ال جی در تهران

اگر در تهران سکونت دارید براحتی می توانید مارکروفر ال جی را برای ما ارسال کنید و یا این که تکنسین تعمیر ماکروویو ال جی در محل حضور یافته و دستگاه را عیب یابی کند. در صورتی که مشکل از لامپ مگنترون باشد و در منزل قابل حل باشد آن را سریعا تعمیر می کند و در صورتی که به زمان بیشتری نیاز باشد دستگاه را به تعمیرگاه تخصصی ماکروفر ال جی در تهران انتقال داده و آن را تعمیر می کند.

ما با توجه به شعبی که در مناطق تهران داریم، کل تهران را پوشش داده و خدمات تعمیرات لوازم خانگی ال جی در تهران را به انجام می رسانیم. شما می توانید برای تعمیر لامپ مگنترون ماکروفر ال جی آن را به نزدیکتر شعبه به محل خود برای ما ارسال کنید.البته افرادی که درشهرستان هستند هم می توانند دستگاه را به آدرس پستی هر کدام از شعب ما ارسال کنند. ما دستگاه را تعمیر و برای آنها ارسال می کنیم. آدرس و شماره تماس دفتر مرکزی و شعب ما در قسمت تماس با ما در همین سایت موجود می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما در ارتباط باشید.

نمایندگی تعمیرات ال جی در شمال تهران

برای تعمیر لامپ مگنترون مایکروویو ال جی می توانید به نمایندگی تعمیرات ال جی در شمال تهران مراجعه کنید. برای دریافت شماره تماس نمایندگی الجی تعمیرات ماکروفر در شمال تهران در قسمت تماس با ما با شماره های درج شده ارتباط برقرار کنید.

نمایندگی ما در غرب تهران

به منظور تعمیر لامپ مگنترون ماکروویو  ال جی می توانید به نمایندگی تعمیرات ال جی در غرب تهران مراجعه کنید. برای دریافت شماره تماس نمایندگی الجی تعمیرات ماکروفر در غرب تهران در قسمت تماس با ما با شماره های درج شده ارتباط برقرار کنید.

نمایندگی تعمیرات ال جی در شرق و جنوب تهران

برای تعمیر لامپ مگنترون ماکروفر ال جی می توانید به نمایندگی تعمیرات ال جی در شرق و جنوب تهران مراجعه کنید. برای دریافت شماره تماس نمایندگی الجی تعمیرات ماکروفر در شرق و جنوب تهران در قسمت تماس با ما با شماره های درج شده ارتباط برقرار کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278

ثبت سفارش 24 ساعته

فرم ثبت سفارش