علت سیگنال نداشتن ال ای دی ال جی

علت سیگنال نداشتن ال ای دی ال جی

علت سیگنال نداشتن تلویزیون ال ای دی ال جی

دلایل زیادی وجود دارد که تلویزیون ال ای دی ال جی شما سیگنال نداشته باشد. در این مقاله ما به نشانه های این نقص  می پردازیم و تلاش می کنیم که راهنمایی های لازم برای حل آن ارائه دهیم. در صورتی که در تهران هستید و موفق به کشف علت سیگنال نداشتن تلویزیون ال ای دی ال جی نشدید، با شماره های درج شده در سایت ارتباط برقرار کنید. کارشناسان ما در 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی نیازهای تعمیرات لوازم خانگی ال جی می باشند.

در صورتی که ال ای دی ال جی سیگنال ندارد کافی است یک بررسی ساده انجام دهید:

  • با دقت سیم هایی را که سیگنال از طریق ان حرکت می کند بررسی کنید.
  • نباید هیچ پیچ و تاب یا اسیب به یکپارچگی وجود داشته باشد.
  • بررسی کنید که تمام اتصالات به طور ایمن متصل شده اند.
  • تجهیزات را به طور مجدد راه اندازی کنید.
  • موقیعت آنتن یا ماهواره رو چک کنید.

در تلویزیون lg بدون سیگنال چه کاری باید انجام دهید؟

در واقع، برای تشخیص مناسب و تعمیر  آن، بهترین راه حل این است که با یک مرکز خدمات حرفه ای LG تماس بگیرید. اگر در تهران هستید پشتیبان الجی را به شما پیشنهاد می کنیم. با توجه به شعبی که در مناطق تهران داریم به کلیه مناطق از شمال تا جنوب تهران در 24 ساعت شبانه روز سرویس دهی داریم. با این حال، راه های مختلفی برای بررسی تلویزیون خود وجود دارد که به شما کمک می کند منبع مشکلات را شناسایی کنید و گاهی اوقات خودتان انها را حل کنید.

در مرحله اول تلویزیون را مجدد راه اندازی کنید.

تلویزیون را خاموش کرده و کابل برق را از پشت دستگاه و پریز برق جدا کنید. 30 ثانیه صبر کرده و سپس کابل برق را مجددا به منبع تغذیه وصل کنید تا تلویزیون محدد راه اندازی شود.

مشکلات آنتن و سیگنال نداشتن تلویزیون ال ای دی ال جی

اگر به انتن دسترسی دارید، باید نکات زیر را بررسی کنید:

کابل و اتصالات را چک کنید.

با دقت وضعیت کابل انتن منتهی به تلویزیون را بررسی کنید. در صورتی که کابل و اتصلات دچار پیچ و تاب شده و یا حیوان خانگی آن را جویده است،این مشکل را می توان با جایگزینی کابل حل کرد. به ترتیب اتصالات را بررسی کنید و اگر اسیب وجود دارد، آن را جایگزین کنید. همچنین توجه کنید که  منبع سیگنال به درستی انتخاب شده است. با فشار دادن دکمه AV / TV یا SOURSE، با توجه به اینکه به کدام یک نیاز دارید، منبع درست را انتخاب کنید.

بررسی موقعیت صحیح آنتن

در سیگنال دهی تلویزیون ال ای دی ال جی موقعیت صحیح آنتن دارای اهمیت است.

در صورتی که در آب و هوای بد جهت آنتن تغییر کند یکی از دلایل سیگنال نداشتن تلویزیون ال ای دی ال جی محسوب می شود. وضعیت خارجی انتن خوب است اما خاک، گرد و غبار، برف یا یخ تاثیر منفی بر کیفیت سیگنال دهی آن داشته است. اب و هوای شدید می تواند بر کیفیت سیگنال تاثیر بگذارد، بنابراین اگر باران، باد یا طوفان برف سنگین در خارج وجود داشته باشد، باید انتظار برخی از وقفه ها را در کار داشته باشید.

 در این مورد، توصیه می کنیم تلویزیون را برای مدتی خاموش کنید و سپس عملکرد ان را بررسی کنید. همچنین گاهی اوقات کابل تلویزیون در فضای باز اسیب دیده / شکسته است. انتن پایدار است و ساختاری که ان را نگه می دارد محکم نبوده و باعث بدتر شدن سیگنال و ناپدید شدن آن شود.

بهتر است آنتن را از خانه خارج کرده و در ارتفاع نصب کنید. نصب آنتن در ارتفاع بسیار بهتر از آنتن های خانگی می باشد. این کار موجب می شود احتمال دریافت سیگنال با کیفیت بالاتر افزایش یابد و تصویر واضح و بدون نویز دریافت کنید. آنتن هایی که در داخل خانه هستن به دلیل دیوار و تراکم زیاد ساختمان ها در مسیر دریافت سیگنال نقاط کور زیاد ایجاد می کنند.اگر موقعیت انتن اشتباه است، می توانید سعی کنید وضعیت را خودتان حل کنید و یا با مرکز تعمیرات تلویزیون ال ای دی ال جی تماس بگیرید.

آیا تقویب کننده مشکلات آنتن دهی را حل می کنند؟

یکی از مواردی که مشکلات علت سیگنال نداشتن تلویزیون ال ای دی ال جی را حل می کنداستفاده از تقویت کننده های آنتن می باشد. این موجب می شود که سیگنال ها را  بهتر، کامل تر و با کیفیت بالاتری دریافت کنید. این نکته را در نظر داشته باشید همیشه اینطور نیست زیرا تقویت کننده ها در بسیاری از مواقع موجب تقویت نویز یا پارازیت های ایستگاه های نزدیک می شوند. بنابراین در صورتی که مشکل عدم سیگنال دهی تلویزیون ال جی از آنتن باشد بهتر است تقویت کننده ای برای آن در نظر گرفته شود.

جابه جایی آنتن در رفع عدم سیگنال دهی

یکی از دلایل سیگنال نداشتن تلویزیون ال ای دی ال جی متوقف کردن تداخلات سیگنال ها می باشد. وجود هر گونه مانع بر چگونگی دریافت سیگنال موثر است.  بنابراین جابه جایی آنتن می تواند این مشکل را برطرف کند. این کار به ویژه در مواقعی که تصاویر دارای پرش، قطع و وصل شدن متناوب یا برفک هستند بیشتر اثرگذار است.

مشکل از ارائه دهنده است

گاهی اوقات از دلایل سیگنال نداشتن تلویزیون مشکلات ارائه دهنده است. این مشکل را  می توانید در وب سایت های رسمی اپراتورها بیابید.

آپدیت نشدن تلویزیون

مشکل آپدیت نشدن تلویزیون یکی از مشکلاتی است که گاها در عدم سیگنال دهی تلویزیون ال ای دی ال جی موثر است. در صورتی که در تلویزیون های نسل جدید با این مشکل روبه رو شدید حتما نرم افزارها را آپدیت کنید.

تعمیر عدم سیگنال دهی تلویزیون ال ای دی ال جی

تعمیر عدم سیگنال دهی تلویزیون ال ای دی ال جی

اغلب مشکل سیگنال نداشتن تلویزیون ال ای دی ال جی براحتی حل می شود. در صورتی که خودتان موفق به حل مشکل نشدید می توانید با نمایندگی ال جی پشتیبان تماس بگیرید. با توجه به اینکه تعمیرکاران تلویزیون دارای تجهیزات مناسبی هستند دستگاه را سریعا بررسی و عیب یابی می کنند. در صورتی که در تهران هستید فقط کافی است با مرکز تعمیرات تلویزیون ال جی در تهران تماس بگیرید.  این مجموعه در سراسر تهران دارای نمایندگی بوده بنابراین در کوتاه ترین زمان ممکن خود را به شما می رساند و مشکل را رفع می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر از راه های ارتباطی که در قسمت تماس با ما اعلام شده است با پشتیبانی ال جی تماس بگیرید.

جمع بندی

ما در این مقاله به علت سیگنال نداشتن تلویزیون ال ای دی ال جی پرداختیم. در صورتی که با راه حل های ارائه شده نتوانستید مشکل را برطرف کنید با پشتیبان ال جی در تهران تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را در این رابطه خدمت شما ارائه دهند. برای ارتباط با این مجموعه با شماره هایی که در در قسمت تماس با ما اعلام شده است ارتباط برقرار کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278

ثبت سفارش 24 ساعته

فرم ثبت سفارش