مشکلات نرم‌افزاری تلویزیون ال جی

مشکلات نرم‌افزاری تلویزیون ال جی

تعمیر نرم‌ افزاری تلویزیون ال جی

تلویزیون‌های امروزی دارای نرم‌افزارهای گوناگون، سیستم‌ عامل‌های مختلف و سرویس‌های قدرتمند پخش فیلم، سریال، موسیقی و برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی تحت اینترنت هستند. این تلویزیون‌ها همچنین می‌توانند به شیوه‌های مختلفی به تلفن‌های همراه و رایانه‌های شخصی نیز متصل شوند. تلویزیون‌های ال جی از جمله محصولات برتر بازار کالاهای صوتی و تصویری هستند. این تلویزیون علاوه مشکلات مرتبط با قطعات سخت‌افزاری ممکن در زمینه نرم‌ افزاری نیز دچار مشکلاتی شوند. در این مقاله از مرکز خدمات تعمیرات ال جی ال جی پشتیبان با مشکلات نرم‌ افزاری تلویزیون ال جی و راه‌های رفع آن‌ها آشنا می‌شویم.

مشکلات نرم‌ افزاری تلویزیون ال جی از گذشته با امروز

تلویزیون‌های ال جی در گذشته به‌جای نرم‌افزارها از مقاومت‌هایی با قابلیت تنظیم دستی استفاده می‌کردند. بعد از مدتی این مقاومت‌ها جای خود را به کدهای قابل تغییر در منو مخفی تلویزیون ال جی دادند. نسل بعدی تلویزیون ال جی دارای اطلاعات نرم‌ افزاری بود که در یک آی سی کوچک نگهداری می‌شدند. مزیت این پیشرفت در این بود که تعمیرکاران برای حل مشکلات نرم‌ افزاری به‌سراغ همان آی سی می‌رفتند.

تلویزیون‌های هوشمند امروزی ما از نظر نرم‌ افزاری دنیای گسترده و بسیار متفاوتی دارند. شرایط در تلویزیون‌های امروزی بسیار مشابه تلفن‌های همراه و رایانه‌های شخصی است. تلویزیون‌های هوشمند امروزی دارای سیستم‌ عامل‌های اختصاصی یا مشترک با دستگاه‌های دیگر هستند. این سیستم عامل‌ها از قابلیت به‌روزرسانی برخوردار و یا نصب دوباره و ایجاد تنظیمات گوناگون برخوردار هستند و بسیاری از مشکلات نرم‌ افزاری تلویزیون ال جی در نسل‌های جدید تلویزیون این برند مربوط به همین سیستم عامل یا نرم‌افزارهایی هستند که بر روی آن نصب می‌شوند.

مشکلات نرم‌افزاری تلویزیون ال جی را جدی بگیرید

آشنایی با سیستم عامل‌های تلویزیون‌های هوشمند ال جی

برند ال جی از سال 2013 در تلویزیون‌های خود از یک سیستم عامل با نام webOS استفاده می‌کند. این سیستم عامل ابتدا یک سیستم عامل تلفن همراه بر پایه لینوکس بوده است. WebOS یکی از محصولات نرم‌ افزاری شرکت پالم است که با همکاری شرکت هیولت پاکارد توسعه داده شده است. از نظر کمپانی ال جی بارگزاری سیستم عامل webOS امکان کنترل بیشتری را در تلویزیون‌های ال جی ایجاد کرده است. سیستم عامل webOS از سال ۲۰۱۳ تاکنون تغییرات زیادی داشته است و هر از گاهی نسخه‌های جدیدی از آن منتشر شده است که از جمله آن‌ها می‌توان به webOS 4.5 اشاره کرد.

سیستم عامل مشهور دیگر تلویزیون‌های هوشمند ال جی سیستم عامل Netcast است. به کمک این سیستم عامل‌ها اتصال تلویزیون ال جی به اینترنت از طریق وای فای به‌راحتی انجام می‌گیرد؛ همچنین با استفاده از این سیستم عامل‌ها می‌توانید به راحتی به بسیار از سرویس‌های پخش اینترنتی دسترسی داشته باشید.

به‌روزرسانی سیستم عامل برای حل مشکلات نرم‌افزاری تلویزیون ال جی

به‌روزرسانی سیستم عامل برای حل مشکلات نرم‌ افزاری تلویزیون ال جی

بسیاری از مشکلات نرم‌ افزاری تلویزیون ال جی به دلیل عدم به‌روزرسانی سیستم عامل ایجاد می‌شوند. عدم آپدیت سیستم عامل باعث می‌شود ارتباط شما با برخی از سرویس‌های نرم‌ افزاری قطع شود و یا خدمات تحت وب را به خوبی دریافت نکنید. در ادامه با شیوه‌های به‌روزرسانی سیستم عامل تلویزیون‌های ال جی آشنا می‌شویم.

به‌روزرسانی سیستم عامل تلویزیون ال جی به صورت آنلاین

برای به‌روزرسانی سیستم عامل تلویزیون ال جی به صورت آنلاین باید تلویزیون شما به اینترنت متصل باشد. سپس از طریق کنترل تلویزیون می‌توانید با چند دستور ساده روند به‌روزرسانی سیستم عامل را طی کنید. برای انجام این کار کافی است مراحل زیر را دنبال کنید:

 • روی کنترل تلویزیون ال جی به ترتیب، دکمه‌های Home/Smart و Settings را انتخاب کنید
 • دربخش تنظیمات گزینه All Settings را انتخاب کنید
 • در سمت چپ منو گزینه General را انتخاب کنید
 • گزینه About This TV شما را به گزینه Allow Automatic Updates می‌رساند
 • Check For Updates را انتخاب کنید
 • آخرین ورژن سیستم عامل در دسترس را انتخاب کنید

به‌روزرسانی سیستم عامل تلویزیون ال جی از طریق فلش USB

برای انجام به‌روزرسانی سیستم عامل تلویزیون ال جی از طریق فلش USB باید ابتدا مدل تلویزیون خود را روی کارتن تلویزیون و پشت قاب تلویزیون نوشته شده است، یادداشت کنید. در تلویزیون‌های هوشمند شماره مدل تلویزیون را می‌توانید از طریق دکمه‌های Home روی کنترل و گزینه‌های Setup، Support و Service/Product Info مشاهده و یادداشت کنید. در ادامه این مراحل را دنبال کنید:

 • در وب‌سایت ال جی به بخش پشتیبانی و نرم‌افزار بروید
 • مدل تلویزیون را جستجو کنید
 • روی تب Drivers and Software کلیک کنید
 • آخرین نسخه را روی فلش دانلود کنید
 • فلش را به تلویزیون متصل کنید
 • سیستم عامل تلویزیون را به‌روزرسانی کنید
 • تلویزیون را یک‌بار خاموش و روشن کنید

پاک شدن حافظه تلویزیون ال جی

حافظه تلویزیون ال جی همان بخشی است که تنظیمات مورد نظر شما را دانلود می‌کند تا در هر بار روشن و خاموش شدن تلویزیون نیازی نباشد دوباره تلویزیون خود را تنظیم کنید. اما اگر این تنظیمات پاک می‌شود، شما با مشکلی سخت‌افزاری مواجه هستید که نرم‌افزار تلویزیون شما را از کار می‌اندازد. برخی از علل شایع این مشکل عبارتند از: خراب شدن آی سی حافظه تلویزیون و خرابی مین برد در هردو حالت باید از خدمات تعمیرکاران ماهر و نمایندگی‌های ال جی برای تعمیر یا تعویض قطعه کمک بگیرید.

ریست کردن تلویزیون برای رفع مشکلات نرم‌ افزاری تلویزیون ال جی

ریست کردن تلویزیون ال جی یکی از راه‌های رفع مشکلات نرم‌ افزاری این نوع از تلویزیون‌ها است. از جمله مشکلاتی که برای رفع آن‌ها مجبور به استفاده از این روش می‌شویم می‌توان به: هنگ کردن‌های متوالی و اجرا نکردن نرم‌افزار اشاره کرد. ریست کردن به معنای برگرداندن تلویزیون به تنظیمات کارخانه‌ای و تخلیه حافظه تلویزیون از تنظیمات شخصی است.

مراحل ریست کردن تلویزیون‌های ال جی

تفاوتی ندارد که تلویزیون هوشمند ال جی شما از سیستم عامل webOS استفاده کند یا سیستم عامل Netcast؛ در هر دو حالت، روش بازگرداندن تلویزیون به تنظیمات کارخانه مشابه است. برای انجام این‌کار این مراحل را طی کنید:

 • دکمه Home را روی کنترل تلویزیون فشار دهید
 • گزینه‌های Setting و سپس All Settings را انتخاب کنید
 • وارد گزینه General شوید
 • گزینه‌ Reset to Initial Settings را انتخاب کنید
 • گزینه‌ Confirm را انتخاب کنید

برای ریست کردن تلویزیون‌های معمولی نیز این مراحل را دنبال کنید:

 • دکمه Home را روی کنترل تلویزیون فشار دهید
 • گزینه‌ OPTION را انتخاب کنید
 • وارد گزینه‌ Initial Setting شوید
 • روی گزینه Yes کلیک کنید

ویروسی شدن تلویزیون ال جی

ویروسی شدن تلویزیون ال جی یکی از مشکلات نرم‌ افزاری در این نوع از تلویزیون‌ها است. برخی از علل بروز این مشکل عبارتند از: دانلود نرم‌افزارهای حاوی ویروس و نصب فلش حاوی ویروس. بهترین روش برای از بین بردن ویروس‌ها در تلویزیون‌های هوشمند ال جی، دانلود و نصب نرم‌افزارهای معتبر آننی ویروس روی این تلویزیون‌ها است. بعد از نصب این نرم‌افزارها کافی است روی گزینه Scan کلیک کنید تا تمامی ویروس‌ها شناسایی و حذف شوند.

این‌که بدانید ویروس‌ها روی تلویزیون ال جی شما وجود دارند یا نه، راه دیگری نیز وجود دارد. برای انجام این کار این مراحل را دنبال کنید: به بخش تنظیمات تلویزیون خود بروید؛ از بخش General وارد بخش System maneger شوید؛ گزینه Smart security را انتخاب کنید و در پایان گزینه Scan را انتخاب کنید.

مشکلات نرم‌افزاری تلویزیون ال جی را جدی بگیرید

مشکلات نرم‌ افزاری تلویزیون ال جی را جدی بگیرید

امروزه با وجود تلفن‌های همراه هوشمند، بسیاری از مردم با عملکردهای سیستم‌های عامل و انواع نرم‌افزارها آشنایی دارند؛ به‌همین دلیل بسیاری از مشکلات نرم‌ افزاری تلویزیون‌های هوشمند را خود شما با کمی تحقیق می‌توانید برطرف کنید. با این‌حال مواقعی نیز وجود دارند که این مشکلات حل نمی‌شوند و گاهی نیز ممکن است دلیل بروز اختلال در بخش نرم‌ افزاری سیستم، وجود مشکلات سخت‌افزاری باشد؛ بنابراین بهتر است در چنین مواردی حتما از تعمیرکاران مجرب در زمینه تعمیرات تلویزیون ال جی کمک بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 2]

95 thoughts on “مشکلات نرم‌افزاری تلویزیون ال جی”

 1. با سلام
  تلویزیون ال جی به مدل ال جی مدل webos tv uf680v دارم
  متاسفانه هر تنظیمی زدم که هم از دیجیتال با انتن و هم ستلایت یا هموم ماهواره اباهم استفاده کنم امکانش نیست
  تو تنظیمات باید یا دیجیتال رو انتخاب کنم یا ماهواره رو ؟
  مشکل کجاست؟

  1. سلام دوست عزیز این قبیل مشکلات رو فقط تکنسین بعد از بازدید دستگاه میتونه تشخیص بده

  2. سلام دوست عزیز
   من هم این مشکل رو داشتم،متاسفانه از طریق input نمیشه دسترسی داشت
   بهترین راه اینه
   یکی از شبکه های تلویزیون رو بیار و مثلا دکمه ۱ رو نگه دار تا بره رو دسترسی سریع،
   بعدش برو رو ماهواره و یکی از کانال هاشو رو‌دکمه ۲ کنترل دسترسی سریع کن،
   بعدش هروقت خواستی جابجایی بدی فقط کافیه دکمه ۱ یا ۲ رو نگه داری

 2. سلام تلویزیون ال جی webos دارم،از وقتی پسرم بروزرسانی رو زده،به سایت مورد نظر میره اما به قسمت کاربری که باید رمز بزنیم بریم مینویسه صفحه وب در دسترس نیست
  مثلا سایت ای تون قسمت کاربری نمیره، تو کامپیوتر و گوشی امتحان کردم میرن

  1. سلام
   تلوزیون ما هم بعد آپدیت اینجور شده دیگه اپارات هم باز نمیکنه تمام سایت هایی که فیلم پخش میکنن همینجوره صفحه سفید می مونه

   1. سلام برای منم این مشکل پیش اومد. توی سایت الجی خوندم تلویزیون که باید یه دور تلویزیون خاموش کنیم و از برق بکشیم و بعد از ۱ دقیقه دوباره وصل کنیم به برف و روشن کنیم تا مشکل درست شه. من امتحان کردم برای من مشکل حل شد. شماهم امتحان کنید شاید درست بشه.

   2. متاسفانه tv من هم این مشکل پیش امده براش. واقعا چه کار باید کرد؟؟. دیگه فیلم هم نمیتونیم ببینیم

 3. سلام ال جی webos دارم وقتی با اینترنت وب فیلم نگاه میکنم هر چند دقیقه میپره بیرون اگر کسی بلده کمک کنه ممنون میشم

  1. Ebrahim Mirzaie

   سلام، تلویزیون شما بصورت پیش فرض در حالت Store Mode قرار داره برای حل مشکلتون باید اون رو در حالت Home Mode قرار بدید، برای تغییر تنظیمات مراحل زیر رو دنبال کنید:

   All Settings
   General
   Devices
   Tv Management
   Home/Store Mode
   در این قسمت گزینه Home Mode را انتخاب کنید

   موفق باشید.

   1. سلام وقت بخیر و خسته نباشید
    ببخشید تلویزیون من مدل 49uh654t هستش نه به وای فای وصل میشه و نه کنترل جادویی کار می کنه از چند نفر تعمیر کار پرسیدم گفتن احتمالا مشکل برد وای فای هستش
    آیا این می‌تونه مشکل سخت افزاری باشه یا نرم افزاری
    تقریبا کل روش های که واسه وصل کردن به وای فای ذکر شده همه رو امتحان کردم بازم وصل نشد
    اگه تلویزیون باشه و تعمیر بشه ضرر ندارد
    اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

    1. دیبا پشتیبان

     سلام بهترین کار اینه که توسط تکنسین بررسی بشه ولی احتمالا ایراد سخت افزاری هست

     1. سلام خسته نباشید ما تلوزیون ۴۹ اینچ داریم نسخه ۳.۲۰.۴۰ هست و الجی استور اون بالا نمیاد چیکا کنم که آجی استور تلوزیون بالابیاد

     2. ال جی پشتیبان

      سلام با نمایندگی و شماره های کارت گارانتی دستگاهتون تماس بگیرید

    2. سلام دست عزیر یه سیم پشت تلویزیونت هست که از صفحه جدا شده خودتم میتونی درستش کنی پشت تلویزیونو بلز کن سیمو بچسبون به بدنه خلاص

   2. سلام دوست عزیز من ال جی webos un8060دارم وقتی تو اینترنت فیلم نگاه میکنم می پره بیرون اون تنظیماتی که گفتی را پیدا نکردم ممنون میشم راهنمایی کنی

  2. سلام تلویزیون ال جی دارم مدل uq9000 فقط انتنا دارد و ستلایت ندارم چه کاری باید انجام بدم

  3. سلام وقتتون بخیر ببخشید تلویزیون بنده هم آپارات رو باز نمیکنه، شما تونستین راه حلی رو پیدا کنین؟ مرسی

 4. رامین ملکی

  سلام تلوزیون ال جی دارم چند وقته از هوشمندی در اومده
  به هیچی وصل نمیشه اینترنت رو نمیشناسه هیچ گوشی نمیشناسه
  نشانگر موس کنترل دیگه نیست و از کار می افته
  وقتی ی روز خاموش میشه دوباره همه چی درست میشه تا ی مدت کوتاه
  تبدیل میشه به ی تلوزیون عادی که فقط فلش میخوره

  1. سلام تلویزیون ال جی دارم مدل ۲۰۱۰
   موقعی ک با فلش میخوام تو تلویزیون فیلم ببینم تصویر هس و صدا نیس میگه رمز بردار/رمز گذار این صدا را پشتیبانی نمی‌کند مشکل صدا نیس از چیه؟!

 5. سلام…من تلویزیون الجی نانو۸۶ گرفتم…تنظیمات صدا یا تصویر که تغییر میدم بعد از چند لحظه دوباره به حالت قبل برمیگرده،چ جوری باید تنظیمات ذخیره بشه که دیگه تغییر نکنه،ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست عزیز این مسئله رو در غالب کامنت نمیشه توضیح داد!

  2. سلام برای منم همین مشکل وجود داره
   وقتی صدارو قطع میکنم یا تنظیمات تصویر رو تغییر میدم بازم به حالت قبل برمیگرده

 6. سلام
  من تلویزیون sj800v دارم . مراحل اپدیت خودکار رو رفتم . در حال انجام بود و 90 درصد پیشرفت داشت که به یکباره قطع شد . دیگه هرچه تلاش کردم چه با کابل شبکه چه به صورت بی سیم اما به روز رسانی انجام نمیشه . چه باید کرد ؟
  نمیتونم فایل اپدیت دستی هم بگیرم بهش بزنم .

 7. file downloading is not supported این پیام وقتی میخوام از اینترنت تلویزیون اپلیکیشن دانلود کنم میاد . باید چیکار کنم ?

 8. سلام
  من نانو ۸۶ دارم
  هر چند بار خاموش که میشه بعد روشن شدن دیگه چیزی پخش نمیکنه
  یعنی شبکه ها رو پیدا میکنه ولی تو تصویر not support میزنه
  یعنی در همه حال ایتجوریه!
  با فلش هم وصل میکنم فایل های تصویری که باز میشد دیگه نمیشه
  حتی فیلیمو هم باز میشه و نشون میده ولی فیلم رو پخش نمیکنه
  ممنون میشم راهنماییم کنید

 9. سلام و عرض ادب
  من یه تلوزیون الجی دارم
  وقتی میخوام یسری برنامه مثل مرورگرشو اپدیت کنم
  کامل دانلود میشه ولی میزنه نصب امکان پذیر نیست.
  به صورت مکرر در زمان های مختلف و اینترنت های مختلف تست کردم ولی نتیجه ای نداشت؟

 10. سلام برا من هم این مشکل رو داره خواهشا راهنمایی کنید مدل تلویزیون من نانو ۸۶ هست

 11. سلام ،بروزرسانی تلویزیون را دانلود کردیم ولی در قسمت نصب بروزرسانی گیر کرده و پیش نمیره ،چکار کنم

 12. سلام
  من که تلویزیون LG دارم
  صفحه ی مرورگرش برخی صفحات رو باز نمیکنه و پیغام the time set on the Tv is different from the current time. میاد
  هرچی ساعت و تاریخ رو تنظیم میکنم باز هم همین پیغام میاد

 13. سلام عرض ادب
  من حالت تصویر رو عوض میکنم اما دوباره بعد از چند دقیقه برمیگرده روی حالت پیش فرضش چیکار باید بکنم؟

 14. سلام قبلا وارد فروشگاه میشد تلویزیونم مدل نانو ۹۰ پسرم تنظیمات کارخونه زد الان وارد فروشگاه نمیشه ایا فیلتر شده

 15. سلام
  مدل تلویزیون منLg sj800vاست. متاسفانه با وایفا نمی تونم به اینترنت وصل بشوم. فلش که بهش وصل می کنم، نمی تونه انو بخونه و فایلهاشو پخش نمی کنه.
  اگر مشکل نرم افزاری باشه چطور می تونم اونو بروز رسانی کنم؟ در حالی که به هیچ وجه به اینترنت و فلشوصل نمی شود

 16. سلام
  تی وی ال جی مدل 55uh603v-tc مدل ۲۰۱۶ دارم که از بندر گناوه خریدم معروف بود به کارتن مصری و پشتیبانی آفریقا
  همه چیز درست بود تا اینکه یه روز اتوآپدیت شد و مجیک ریموت از کار افتاد و کلا وای فای پرید
  چند تا تعمیرکار اومدن و گفتن باید بورد و … عوض شه
  رهاش کردیم تا اینکه یه بار بعد اتوماتیک اپدیت همه چیز درست شد!!!
  و از شانس بد توی اپدیت بعدی باز همه چی خراب شد
  چون مطمئن شدم سخت افزاری نیست و نرم افزاریه، آیا شرکت شما میتونه برام درستش کنه؟

 17. سلام من یه تلوزیون ۴۹ اینچ دارم که من همیشه تو وب فیلم نگاه میکردم کلا هرچی بعد امروز اومدم باگوشیم وصل کردم وای فایشو اون پنلی هست که میتونی وارد وب یا هرچیز دیگه ایش بشی اونو زدم یهو یه اعلان اومد که دقیق یادم نیست چی بود اونو زدم یهو تلوزیون خاموش و روشن شد از اون به بعد وقتی پنلو میزدم که وارد وب شم نمیشه میزنم روش ولی تغیری نمیکنه لطفا میشه راهنمایی کنید

  1. ال جی پشتیبان

   سلام این ایراد نرم افزاری هست احتمالا بهتره با شماره های رو کارت گارانتیتون تماس بگیرید

   1. سلام و خسته نباشی
    من تلوزیون ال جی ۴۹ دارم وقتی کانال یابی میکنیم تمام شبکه رو ها رو نشون میده بعد پنج ثانیه بر میگرده به پیش نمایش ال جی بالای صفحه هم کلمه ی hdr برا ۳ ثانیه نشون میده چجوری این مشکل رو حل کنیم ک قطعی تصویر نداشته باشیم

 18. با سلام و وقت بخیر
  جناب من وقتی از طریق فلش فیلمی پخش میکنم وسط پخش فیلم قطع میشه ولی توی تلویزیون دیگه تست کردم مشکل نداشت به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه آپدیتم کردم تلویزیون رو.

 19. سلام ما تازه تلویزیون ال جی مونو تعمیر کردیم که تنظیم رنگ خود تلدیزیون تن سرد داره کلا و بدرد نمیخوره سعی کردم تنظیماتش و درست کنم هنوزم همون جوریه چیکار کنم؟

 20. سلام تلویزیون ال جی webOS داریم هر تنظیماتی مثل تنظیم تصویر تنظیمات رنگ یا صدا هرچیزی رو عوض میکنم بعد از چند ثانیه میپره و میره رو حالت قبلی و پیش فرض خودش و اصلا ذخیره نمیشه حتی از منوی بغلش هم میزنم بعد از چن ثانیه خود به خود دوباره میره رو حالت قبلی ‌ ریست هم کردم درست نشده. میشه راهنمایی کنید

 21. سلام تلویزیون
  star x
  از چابهار اوردم ٧سال پیش
  چند روزه روی شروع اولیه قفل کرده
  ممنون میشم مشکلشو بگین

 22. سلام و روز خوش، روی پنل تلویزیون webos بعد از روشن کردن و تنظیم روی شبکه های داخلی پیام motor is moving نمایش داده میشه و صدا وجود داره ولی تصویر نیست اما با کنار کشیدن موس کنترل تصویر نمایش داده میشه. ممنون میشم راهنماییم کنید

 23. سلام تلویزیون ما مدل webosهست هر چند وقت یکبار پیام میده سرویس پشتیبانی نشده، علتش چیه؟

 24. سلام عرض ادب
  من حالت تصویر رو عوض میکنم اما دوباره بعد از چند دقیقه برمیگرده روی حالت پیش فرضش چیکار باید بکنم؟

 25. سلام خسته نباشید تلویزیون ال جی ۷۳۴۰ هر موقع که فیلم های کیفیت های بالا یا ۱۰۸۰ توی تلویزیون میذاریم فیلم تیکه تیکه و با باگ پخش میشه مشکل از چیه؟

 26. سلام
  Tv webosمن قبلاً چندین بار بروزرسانی کرده ام الان که آپدیت جدید اومد بروزرسانی که میزنم چند درصد می‌ره اما دیگه همون جا می مونه احتمالش هست که حافظه آن در شده باشه
  مدل 75003لهستان ال جی

 27. سلام تلوزیون من مدل 43lj550t-ta هست بعداز بروزرسانی هم وای فای از کارافتاده هم خودبه خود رسیت میشه خطای حافظه میده مینویسه دوباره باید راه اندازی بشه ممنون راهنمایی کنید

  1. ال جی پشتیبان

   سلام جهت ریست بهتره با شماره های نمایندگی ال جی تماس بگیرید

 28. سلام چطوری میشه کاری کرد که تلویزیون وقتی فیلم آنلاین داری میبینی مقدار بیشتری رو ذخیره کنه جولو جولو در صورتی که الان نهایتا بیست ثانیه از فیلم رو تو حافظه بیشتر دان نمیکنه
  ممنون میشم

 29. سلام وقت بخیر
  تلویزیون من Eg910T هست و اخرین آپدیت هم داره ولی کانالهای اچ دی رو نمیتونم باهاش بگیریم، چون اخرین آپدیتش سری 4 هست و آپدیت بالاتری براش نیومده چکار میشه کرد؟ میشه آپدیت یه مدل تلویزیون دیگه رو براش نصب کنم

  1. ال جی پشتیبان

   سلام با شماره های روی کارت گارانتی دستگاه جهت بررسی تماس بگیرید

 30. سلام تلویریون ما فیلم های بیشتر از ۱.۵ ساعت رو تا یه ساعت نشون میده بعد میندازه بیرون از فیلم علتش چی میتونه باشه

 31. سلام تلویزیون ما الجی 55هستش که یک تصویر HERE WE GOویک دکمه استارت روی ان نمایش داده میشود وهرچی با کنترل ویا پنل زیر صفحه نمایش میزنیم جواب نمیده

 32. سلام وقت بخیر تلویزیون ال جی uh850 دارم چند وقتی هست آپارات رو خالی نشون میده و اینکه تلوبیون هم نمایش نمیده ممنون میشم راهنمایی کنین چطور رفع ایراد بشه.

 33. سلام تلویزیون ما LG smart هستش چن وقتیه میرم قسمت وای فای میزنه وای فای شما خاموش است
  هر کاری میکنم درست نمیشه و لیست دستگاهای ک برای وصل شدن هست نمیاره

  1. ال جی پشتیبان

   سلام با شماره نمایندگی تماس بگیرید احتمالا مشکل نرم افزاریه

 34. سلام تلویزون ال جی ۵۵ اینچ دارم با دکمه زیرش دو باز میزنم روشن میشه ولی با کنترل میزنم فقط یک صفحه حالت برفک مانند میاره
  ممنون میشم راهنمایی کنید ؟

   1. تلوزیون نانو ۸۰ دارم اپدیت کردم ولی دیگه نمیشه cast کنم با گوشی میشه راهنمایی کنید چکار کنم درست بشه

 35. اینجا هر کی سوال می‌پرسه یه دو تا جواب آماده دارید که میگه یا تکنسین ببینه یا به نمایندگی مراجعه کنید خب کلا جواب نده نمیخای راهنمایی کنی ممنون

 36. سلام خسته نباشید ببخشید تلویزیون من هوشمند UJ670Vh هستش و وقتی میزنم آپدیت کنم ( آپدیت 04.70.04)
  میزنه این اپدیت روی دستگاه شما نمیگیره درحالی چک فور آپدیت میزنم همین آپدیت رو میاره.
  آیا میدونید مشکل از کجاست؟

 37. سلام…من تلویزیون الجی نانو۸۴ گرفتم…تنظیمات صدا یا تصویر که تغییر میدم بعد از چند لحظه دوباره به حالت قبل برمیگرده،چ جوری باید تنظیمات ذخیره بشه که دیگه تغییر نکنه،ممنون میشم راهنمایی کنید

 38. سلام
  چرا من نمیتونم app دانلود کنم
  مدام پیام file download is not supported نشون میده در صورتی که تلویزیون اخرین اپدیتها رو داره؟؟؟

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278

ثبت سفارش 24 ساعته

فرم ثبت سفارش